reklama
Země: Česko Česko

Kam na kole na těžko po kempech

Ahoj mám prosbu, nemáte někdo doporučení na výlet 3 - 4 noci na těžko po kempech.
Jedeme s dětmi, proto by byl ideální lehký terén a přejezd každý den cca 20 - 30 km.
Loni jsme jeli Baťův kanál - absolutní pecka! A letos chceme zkusit něco podobného.
Jeli jsme vlakem z Hodonína do Otrokovic. Z Otrokovic do kempu u Napajedel. Další den přejezd do kempu v Ostrožské nové vsi a další den do Strážnice. Potom už zase do Hodonína a domů :)
Kdyby jste měli někdo tip budu vděčný.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.07.2020
Autor: Pajapaja25
  • Re: Kam na kole na těžko po kempech

         

    Taky bych letos ráda po několikaleté pauze vyrazila někam natěžko s kolem a na pořádnou cestu nemám letos dost času.
    Zatím zvažuji Cyklostezku Bečva (kterou větev a návaznosti vlaků jsem zatím ještě nezkoumala).

    Jinak bych ještě mohla doporučit pozornosti některý úsek Dunajské stezky, pokud vydrží otevřené hranice.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2020
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam na kole na těžko po kempech

           

      Vlakem do Přerova, z Přerova směr Hranice - Valmez - Rožnov - Bumbálka - Karlovice - Vsetín - Valmez - Teplice n/B - Lipník - Přerov. Tak dvoudenní záležitost.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.07.2020
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kam na kole na těžko po kempech

             

        Tak takto jsem to jel s přespáním na Masarykově chatě ns Bumbálce - měli tam dobré borůvkové knedlíky.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.08.2020
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kam na kole na těžko po kempech

               

          Ja mám výhodu že přespím doma ale jsem bez těch knedlíků :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.08.2020
          Autor: Bobbob
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam na kole na těžko po kempech

           

      https://mapy.cz/s/fekabedesa
      Nebo ukončit ve valmezu a potom už jen vlakem :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.07.2020
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kam na kole na těžko po kempech

             

        Nebo v tom Valmezu spíš začít. :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.07.2020
        Autor: Ifča
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kam na kole na těžko po kempech

               

          A nebo, jen je více přesedání?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 31.07.2020
          Autor: Bobbob
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kam na kole na těžko po kempech

                 

            Jasně, ale to je jen volba zda více přesedání směrem "tam" nebo "zpět". Nějak je mi bližší jet větší část cesty po proudu než proti (i když zrovna na té společné části je převýšení do té míry malé že to asi nebude extra rozdíl).

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 31.07.2020
            Autor: Ifča
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Kam na kole na těžko po kempech

                   

              To téměř nepoznáš. Z Přerova do Valmezu, na Rožnov a dál už je to kapku znát.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 31.07.2020
              Autor: Bobbob
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kam na kole na těžko po kempech

             

        Proč nezačít v Rožnově? Tam dojedou s jedním přestupem.
        Na kolech pojedou směrem domuů a příští rok mohou pokračovat tam, kde letos skončili - Hornomoravský úval je pro děti též ideální..

        https://www.cyklostezkabecva.cz/

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.08.2020
        Autor: Julek
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kam na kole na těžko po kempech

               

          Start v Rožnově nedává možnost projet tu cyklostezku celou a dokonce ani možnost projet celou jednu její větev.
          Což samozřejmě nemusí být nutně na závadu.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.08.2020
          Autor: Ifča
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kam na kole na těžko po kempech

               

          Jednoduše proto že se Rožnovská a Vsetinská větev se spojuje ve Valmezu a pokračuje na Přerov :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.08.2020
          Autor: Bobbob
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam na kole na těžko po kempech

         

    před mnoha lety jsem jezdíval na těžko pod stan na kole s dětma a manželkou vodácké řeky--kempy, tábořiště, co bylo hodně fajn, řeky jezdí hodně mladoši, takže v kempech pak byla večer v kempových hospudkach i optimistická nálada .
    co bylo i fajn, že trasa byla tím pádem i daná, jedeme lužnici?,vltavu, sázavu? no tak kde je další kemp, kam máme reálně šanci další den zase dorazit ?

    jestli byl terén v určitých usecích rovinatý, nebo kopcovitý bylo uplně jedno, podel těch řek je těch tábořišt a kempu mraky po pár kilometrech, tak se hold někdy ujelo 15 kilometru, jindy 30 kilometru.

    jezdívali jsme tam někam a pak od někud zpět vlakem, to bylo okolo vodáckých řek taky bez problému.Konkrétní řeku doporučit neumím,je ale fakt že Vltava je i cyklo taková asi nejvíc zábavná a i na pohodu a když na to období vzpomínám bud já, nebo manželka, nebo děti, bylo to na Vltavě.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2020
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Kam na kole na těžko po kempech

           

      joo ted jsem si vzpoměl nejlepší to cyklo na divoko bylo fakt na Vltavě, v jednom useku turistické trasy jsem tenkrát měl dojem, že až to jednou přijde, tady by to bylo fajn mě rozprášit a i muziku jsem si tenkrát vybral :¨))

      https://www.youtube.com/watch?v=TqFoiM0zxdY

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2020
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam na kole na těžko po kempech

         

    Najdi úsek podél Labe nebo podél Vltavy. A nemusí to být jen nudná cesta podél vody - dá se zpestřit různými odbočkami.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2020
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Kam na kole na těžko po kempech

           

      Autor nepíše odkud je, ale z kávové sedliny a jiných indicií lze tušit, že odněkud od Hodonína (loni jsme jeli vlakem z Hodonína). Labe by bylo zajímavé, zvláště ten poslední úsek v ČR, to je přehlídka krásných panoramat, kemp v Roudnici, Litoměřicích, Děčíně, ale s dětmi a koly vlakem mi to přijde jako docela náročná přeprava.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2020
      Autor: petrp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam na kole na těžko po kempech

         

    Jeli jsme letos z Ústí nad Orlicí podél řeky do Chocně, pak víceméně lesy do Hradce Králové a pak na sever Jaroměř a Dvůr Králové. Z Dvora pak kopečkama do České Skalice a pak zase do Jaroměře a podél Labe do Pardubic. Když vynecháš Českou Sklaici, tak je to vlastně rovina.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2020
    Autor: Jimi
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

176 cyklistů (0 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023