reklama
Země: Česko Česko

Batuv kanal 3

Dnes jsem po te stezce cca 10 km ze sazavy jel. Je opravdu super a vcera kdyz jsem Odbocku Sazava. Opravdu jsem marne hledal stribrnou skalici a hospodu na Marjance jako ze bych se tam stavil na pivko

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 23.07.2020
  • Re: Batuv kanal 3

         

    Tak to si se opravdu o pěkných pár km spletl :o)))
    V u téhle Sázavy je místo hospody Na Marjánce zajímavá novodobá kaple Panny Marie Karmelské
    https://vrstevnice.rajce.idnes.cz/20190714...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2020
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Batuv kanal 3

           

      No me to bylo divny. Ale vubec jsem netusil ze jsou dve Sazavy.
      Na kaple ja moc nejsem. Ja spis ty vesnicky hospudky s drevenejma stolama a lavicema. To je tady bida. Vesnice velikostne na tri hospody ale ve vesnici ani cinska prodejna

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.07.2020
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 24.07.2020
      • Re: Batuv kanal 3

             

        Ne nedam to kdybych se podělal. Fotka z iPhonu pro nakole veliká když ji prefotim z iPhonu na android a přepošlu tak je zase na stojáka.jen jsem zkoušel jestli to nebudu umět nějak vyřešit ne z mobilu neumím .doma z notasu je to v poho ale z telefonu mi to nejde.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.07.2020
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Batuv kanal 3

               

          Příspěvek byl smazán zakladatelem vlákna tedy mnou proběhl bez mého vědomého přičinění prostě se to tak nějak stalo.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 24.07.2020
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Batuv kanal 3

                 

            Pokus o vložení fotky po tisíce

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 24.07.2020
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Batuv kanal 3

                   

              Tak už jsem v klidu když fotka z iPhonu tak je pro nakole velika když ji prefotim z displeje iPhonu na android mobil tak se zobrazí na stojáka s tím já bojovat neumím.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 24.07.2020
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Batuv kanal 3

                     

                Co máš z toho, nakloníme hlavu. Já fotky oříznu, pak projdou.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 24.07.2020
                Autor: plusjedna
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Batuv kanal 3

         

    Koukal jsem Radko na fotky. Hezky .mas to vse peclive popsany. Na to ja jsem hroznej lempl. Ja si zavedl a vozim na ty vylety denicek kam bych si zapsal kde jsem byl. Kudy vedla trasa a jak byla cca dlouha. Noo moc popsanej ten notes nemam

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2020
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Batuv kanal 3

           

      Všechno má své pro a proti. S úpravou fotek a popiskami pak zase výroba alba trvá i víc jak týden...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.07.2020
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Batuv kanal 3

             

        Tak v Malšovicích u Hradce Králové jsem dnes jen trochu projezdil a vykoupal se v blízké pískovně ale v kempu narvano tak jsem přejel poblíž Kladrub do tábořiště semin.jestli bude zítra vedro jako dnes tak to spíš vidím na koupacku.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.07.2020
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Batuv kanal 3

               

          Tak dnes bude i trochu kulturniho vyziti.pred chvili zkoncila jakasi predkapela a ted uz hrajou od nekud z povzdali Kabati .ale slyset je to dobre i v kempu.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 24.07.2020
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Batuv kanal 3

                 

            No tak ubohém červencová dovolená na kolobrnde 2020. Ale máme tady ještě srpen a minimálně září tak snad ještě vyrážím na něco víc než jen víkendy. Dnes ráno mi definitivně bouchlo saze a objednal jsem si paddleboard bo jít se vykoupat někde s cubou a nechat ji na břehu je docela problém. Vcelku v poho vždy zvládala když jsem ji vzal na obyč nafukovací lehátko ale trochu nervy aby ho drapkama nepropichla. To by mohlo být v případě paddleboardu asi víc v pohodě. Navíc co by elektrojezdic a koníčkem RC modelar asi proběhne pokus ten paddleboard elektrifikovat ale spíš to beru jen jako kutilskou modelářskou výzvu .
            Rozhodně byl ten výlet fajn. Ale už se těším domu.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 25.07.2020
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Batuv kanal 3

                   

              Tak letošní červencovou výpravu zakončují doufám příjemným motorkářským srazem.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 25.07.2020
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Batuv kanal 3

                     

                Zda se ze zaver cervencoveho trempovani bude v https://youtu.be/fzbMRIaT9dQ

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 25.07.2020
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 24.07.2020
      • Re: Batuv kanal 3

             

        dnes jsem uz definitivně dorazil domu, jsem si myslel, že přez icloud jak se mi fotky z mobilu přeposilaji na notas tak je už v pohodě umistim a alespon nějak sportovně popišu na rajčeti, no ani náhodou, neskutečný pel mel jak mi třeba dcera posílala fotky z oslavy narozenin, manželka jak s kámoškou kdesi houbaří bordel neskutečnej, na to fakt nemám se tím prodírat, no zkusil jsem to letos poprvé fotit pouze přez mobil, ale po teto zkušenosti vzdávám a hold budu zase ty výlety fotit klasickým fotákem s sd kartou z které pak už fotky v poho proberu a přepošlu..

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.07.2020
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Batuv kanal 3

               

          co mě hlavně uplně dostalo, nějaky fotky jsem tim iphonem fotil v programu HDR což jsou minimalně tři ruzně expozični snímky složeny ve výsledku do jednoho, na tom notasu je mam jako samostatné snímky, nesložené do jednoho snímku. to se fakt nedá to nějak rozumě zpracovat, ale sejří mi to, já hodně fotím panorama a ten iphon je dává na první dobrou naprosto v pohodě
          někdy asi předloni jsem si koupil kompakt
          https://digitalni-fotoaparaty.heureka.cz...

          ten ty panorama tak jako iphon absolutně nedává, často se mu něco nelíbí a nezvládá to složit.

          zkusim se ještě s někým poradit jestli by nešlo nějak nastavit ze se co vyfotím svojim iphonem přesune pouze do určité složky, nmo ale nevím nevím, synek má servis na věci od jabka a kdykoli za nim přijdu---ty vole tati ty řešíš věci co nikdo neřeší, já fakt nevim, až ti rupne display v poho ti ho vyměnim, ale proč neumí iphon přeposlat na rajče panoramatickou fotku od někud z kempu to jsou věci co řešiš jen ty a nikdo jiný :))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 27.07.2020
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Batuv kanal 3

                 

            tak pro příště už snad dobrý, v menu fotáku na iphonu jsem žadnou položku jak něco přenastavit nenašel, tak nastopil dnes synek a během minuty mi v základní položce nastavení a sekci foták přepnul focení na běžný formát JPG.tak snad sláva, ale je pravda, že to opět hledal na netu bo táta opět řeší něco co nikdo jiný s iphonem neřeší, ono přeposílání těch fotek v tom formátu HEIC bylo přez whatsup v pohodě, asi by to nebyl problem třeba přez fejzbuk, nevim nemám, ale na stránky kde to chce klasické formáty obyč fotek to nešlo,,zkoušel jsem to pořešit překonvertovat přez ofiko zoom studio, tam jsem měl pocit že ten formát HEIC je něco jako RAV, na netu jsem nakonec našel konvektor z HEIC na JPG fungovalo to, ale ve free verzi mi to házelo doprostřed fotky logo toho konvektoru, plánoval jsem že tedy koupím ofiko verzi, balík by to určitě nebyl, ale stejně bych vždy musel konvektorovat fotky na nějaké diskusní forum, nebo na rajče, takže opruz.. letošní dovču hold na rajče nedám, teda tu co byla.ted něco pracovně pošmrdlám a jestli bude ve výhledu nějaké slušné počasí, asi ještě tak na týden někam po čechách vyrazím, navíc dnes mi dorazil paddleboard, tak jsem nabuzenej i kuli možnosti někde se vykoupat, zatím co čuba bude na paddleboardu ale nenechám ji na pláži,břehu nějakýho rybníka aby dětem ochcávala hrady z písku..

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 28.07.2020
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

125 cyklistů (1 přihlášený)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023