reklama
Země: Česko Česko

Batuv kanal 2

Tak slava cil vyletu dosazen. Kempuji v minikemp Veseli nad Moravou.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.07.2020
  • Re: Batuv kanal 2

         

    Neco malo ksem tady dnes podrandil ale pocasi takove sychrave tak jsem to nakonec otocil zpet k autu a zase si tu pobrnkavam na Kytaru

    https://youtu.be/_20vTq9URXs

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.07.2020
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Batuv kanal 2

           

      Vcerejsek prochcal. Dnes taky nic mnoho porad prehanky. Od zitra uz snad lepsi tak to tady protahnu asi do stredy a pak uvidim.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.07.2020
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Batuv kanal 2

             

        Dnes jsme byli na kole 10-16 a musím rozporovat, v okolí UH nepršelo. Kde jsi?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.07.2020
        Autor: cibi
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Batuv kanal 2

               

          Veseli nad moravou v tom minikempu. Odpoledne nekdy ve 2 uz prestalo poprchavat tak jsem vyrazil jen abych to opravdu neprovalel v aute prave smerem uh. Ale pred tou piskovnou ten veliky rybnik zase zacalo chcat tak jsem se schoval v tom kiosku jak tam maji nejaky ten vybeh a pak uz to vzdal a mazal prez samosku zase zpet k autu. Tak snad doufam zitra. Pojedu asi opet smer uh po 4 ce. Zasadni plan cesty nemam. Proste klasika nejaky to navratovy kolecko cca 50 km. Mozna vic. Ono je to tady opravdu rovina tak to na ty baterky by to dalo urcite i 70 km. Ale to uz by cuba asi fakt trpela i kdyz ji stejne uz v podstate pouze vozim.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.07.2020
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Batuv kanal 2

                 

            my jsme byli uh-boršice-velehrad-uh a nepršelo. Tea, ve velehradu se ošklivě mračilo na jihu... tj to Veselí...
            Připomíná mi to "lokální mračno" z Pupenda :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 19.07.2020
            Autor: cibi
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Batuv kanal 2

                   

              Podle radaru bylo jasny ze se to okolo porad lokalne honi a prsi. Proste jsem to risknul i kdyz jsem videl ze to nejspis sucha vyjizdka nebude a taky nebyla

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 19.07.2020
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Batuv kanal 2

                     

                Co je urcite fajn je to vetsi prespavaci auto ze se to da prezit i kdyz prsi a nezabalit to a mazat domu. Bejt tady ve stanu tak bych to uz nejspis vzdal. Taky nic mnoho provalet cely den ale aspon moznost v aute ususit mokry veci. To byl kdyz jsem jezdil na tezko pod stan hodne veliky problem. Ale zese bylo fajn ze jsem nemusel vymyslet navratova kolecka. Kam jsem dojel tam jsem dojel a pak zase dal. Po tom se mi hodne styska ale uz na to vek nemam.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 19.07.2020
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Batuv kanal 2

                       

                  Dnes uz dobry.jedna mensi prehanka.
                  Ted jsem kousek za uh v jekemsi asi rybarskem kempu u Babic zatim neco prez 30 km a resim pro kolobezkare dost zasadni opravu

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 20.07.2020
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Batuv kanal 2

                         

                    Tak už se to na mě zase žene

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 20.07.2020
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  •      

                    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                    Datum: 20.07.2020
                  • Re: Batuv kanal 2

                         

                    :-(
                    připomíná mi to ten údajný koloběžkážký pozdrav.
                    "trhni si nohou"... no asi jsi přehnal odrazy
                    :-)

                    dobře dojeď

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 20.07.2020
                    Autor: cibi
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Batuv kanal 2

                           

                      Tak dnes jsem nadrandil 67 km. Navrat jsem musel zkratit bo se zase hnala prehanka a bohuzel me dohnala. Poslednich 18 km v docela vydatne prutrzi mracen. Promocenej jako nych projel rybnikem a jako bonus pigaro do krku od asi vosy. Nastesti nejsem alergik tak to jen chvilku palilo. Ted uz o tom pigaru nevim.
                      Pri tech jizdach v desti mam vzdy nejvetsi strach abych si nerozbil hubu a nevalel se pak pomlacenej jeste v desti

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 20.07.2020
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Batuv kanal 2

                             

                        V ramci suseni po dnesnim vyletu jsem zkusil nahrat nejaky fotky z toho letosniho vyletu na rajce. Evidentne mi to z mobilu nebere panoramaticky fotky ale po navratu to stejne poresim doma prez notas. Spis se ted snazim nejak zabit cas.

                        https://pepin65.rajce.idnes.cz/Dovca_kolobezka...

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 20.07.2020
                        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: Batuv kanal 2

                               

                          U některých míst bych uvítala popisky.
                          Aspoň máš další námět proti "nudě" :o)))

                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                          Datum: 20.07.2020
                          Autor: radka
                          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                          • Re: Batuv kanal 2

                                 

                            Přez mobil to ted nedam ani náhodou. Ono to rajče net vůbec funguje přez mobil alespoň mě tak nějak divně.kdyz roztáhni fotku tak mi to pak přeskakuje na jiné fotky pel mel a je úplně jedno jestli android mobil android tablet nebo iPhone. Žije si to vlastním životem navíc co dvě fotky plesk reklama. To dřív nebylo. To samé ty panoramatické fotky. Rajče píše že větší fotky si upraví. Evidentně to zvládá. Prostě dá černý obdélník .

                            [ Reagovat ] [ Zpět ]
                            Datum: 20.07.2020
                            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                            • Re: Batuv kanal 2

                                   

                              Jj, tohle znám, to mi dělá občas i na pc.
                              Mobilní aplikaci jsem ještě nezkoušela. Tuším, že to bude "vopruz".

                              [ Reagovat ] [ Zpět ]
                              Datum: 20.07.2020
                              Autor: radka
                              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                            • Re: Batuv kanal 2

                                   

                              Ty fotky jsou postupně jak jsem se přesunoval Kácov.Jihlava.Macocha a Baťův kanál.Cyklotrasy v okolí Macochy jednoznačně nejzábavnější prostředí i když kopcovitejsi ale je to tam pocitově všechny cyklo lokality co doposud znam v jednom.trochu Hradec Králové Malšovice . Trochu prostředím Kokořínsko. Má smysl okolo sebe koukat.
                              Tady na ty Moravě jednoznačně mijim nejvíc cyklistů ale pocitově jako v Praze z Karláku do Skochovic. Teda ty obří vinice to je nadhera.

                              Okolí Macochy ale opravdu nádhera.
                              Ono je to těžký soudit s každým dalším výletem chce člověk vidět a zažít ještě víc než minulý víkend to ale opravdu nejde.

                              [ Reagovat ] [ Zpět ]
                              Datum: 20.07.2020
                              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                              • Re: Batuv kanal 2

                                     

                                Nejak mi letos to pocasi nepreje. Dnes chcalo az do 12 hodin tak toho tady uz moc nenadrandim. Bezcilne se uz jenom placam podel kanalu.

                                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                Datum: 21.07.2020
                                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                                • Re: Batuv kanal 2

                                       

                                  Tak zbohem moravo. Dnes necelych 30 Km a zitra definitivne odjezd zase smer k domovu. Jeste presne nevim kam. Mozna ždar nad sazavou.

                                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                  Datum: 21.07.2020
                                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                  • Re: Batuv kanal 2

                                         

                                    Rozhodne to tady bylo faj i kdyz pocasi moc nepralo. Rozhodne ale nebudu do praglu tahat moravsky bahno

                                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                    Datum: 21.07.2020
                                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                                    • Re: Batuv kanal 2

                                           

                                      Cyklotrasy okolo Zruce nad sazavou vypadaji taky dobre. Dnes jsem dorazil do dalsiho kempu az asi v 13 hodin a na kolobrndu jsem se dostal az po 14 hodine ale nakonec jsem zvladnul pohodovych 40 km.
                                      Jen je blby ze po tech destich se moc neda jezdit po turistickych lesnich trasach. Je to misty neskutecne rozbahneny.

                                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                      Datum: 22.07.2020
                                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                      • Re: Batuv kanal 2

                                             

                                        Vcera vecer byla docela kosa. Ale dnes uz zase konecne teplo a slunecno. Posledni dobou hodne vyuzivam v aplikaci mapy cz polozku vylet po okoli kde si mohu urcit vhodnou delku trasy. Vybralo mi to kolecko cca 65 km ted mam ujetych nejakych 30 km A pauza u prvniho pivka. Cyklotrasa zatim porad po silnici ale provoz v pohode. Trasa je jen mirne zvlnena zadny zasadni kopce tak jedu na te dvoumotorovce v podstate pouze na pripomoc jen predniho kola Takze spotreba baterek vyrazne nizsi. Zatim z nejakych realne vysosatelnych 20Ah vysosnuto 6Ah tak to mozna zkusim tu trasu jeste trochu natahnout. Uvidim podle nalady.

                                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                        Datum: 23.07.2020
                                        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

272 cyklistů (17 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024