reklama
Země: Česko Česko

batuv kanál

ahoj, zitra vyrážím s čubou na batuv kanál , puijčit si tam lod solo na opul dne za cca 3k to určitě nedám
nic méně
jako že někde nahoře vyhodím nafukovací člun, někde dole zaparkuji auto, pak se nějak vrátím k tomu člunu a bude mít smysl se doplácat pádlama tím kanálem k tomu autu,má to hlavu patu? případně ideálně kdyby šlo cestou
nekde na tom kanálu kempovat

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 07.07.2020
  • Re: batuv kanál

         

    Dá dost práce Tvé češtině porozumět. Vem si s sebou nějakou učebnici do toho gumáku a Tvůj pes Tě může zkoušet.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.07.2020
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: batuv kanál

         

    Potkávám tam i děti na kajaku. Takže smysl pádlovat asi má, když to někoho baví. Jinak kempy kolem Baťáku myslím nejsou. Možnost spaní na divoko, tam je. Plavební komory jsou automatizované, se semaforem, pokud tam může naf.člun neměl by být problém.Já byl na Baťáku jen na Bruslích.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.07.2020
    Autor: bukwa
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: batuv kanál

           

      Dá se přespat na Výklopníku na ostrůvku přímo v přístavu. Kemp je ve Strážnici (asi 100m od kanálu) vedle zámku. Další kemp je přímo v přístavu ve Veselí. Asi by šlo do domluvě přespat i v přístavu v Petrově.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.07.2020
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: batuv kanál

             

        Ani jsem netušil že je tady tolik kempů.
        Zatím jsem je nikdy nepotřeboval, když jsem z U.H.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.07.2020
        Autor: bukwa
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: batuv kanál

               

          Ještě jeden kemp je u aeroklubu v Kunovicích, vedle cyklostezky- byť ne přímo u Moravy :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.07.2020
          Autor: cibi
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: batuv kanál

         

    Když jezdíš na elektrokoloběžce bez odrážení, to jsi ochoten pádlovat na nafukovacím člunu? Pokud to není mořský kajak, tak to bude větší dřina než obyčejná koloběžka. Podle fotek to moc neteče, takže je třeba pádlovat. Nebo máš motor i ve člunu?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.07.2020
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: batuv kanál

           

      Jedu tam s tou elektrokolobrndou. Kdysi jsem měl motorové plavidlo a v plánu tenkrát byl právě i Baťův kanál. Nakonec z toho ale sešlo a jezdili jsme jen na Orlickou přehradu,tak na mě padla vcera po pár pivech lehká nostalgie dnes po ránu mě to už přešlo a nakonec jsem vyrazil bez člunu.ze uvidím jen břeh vlevo a břeh vpravo mi jasný bylo to by mi ale nevadilo.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.07.2020
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: batuv kanál

         

    Nic proti kanálu, ale uvědom si, že je to kanál s téměř stojatou vodou v rovině, takže z loďky nízko u hladiny vidíš vpravo 2m travnatého svahu a nebe, vlevo 2m travnatého svahu a nebe. Stromy kolem toho většinou nerostou, kšiltovka či slunečník jsou nezbytné. Nepředstavuj si to jako sjíždění řeky. Ona ani Morava nepatří k vodáckým atrakcím, natož ten kanál. Kolem toho vedou cyklostezky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.07.2020
    Autor: bara2
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: batuv kanál

         

    Co se zeptat strýčka Gůgla?!?
    Třeba
    https://www.batacanal.cz/
    https://www.pujcovnalodi.cz/pruvodce-mapy

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.07.2020
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: batuv kanál

           

      To občas dělám. Naposledy včera když jsem zjistil v Kácově že mám probrousenou jednu brzdu. Strýček gugl mě poslal do cykloservisu Ledeč nad Sázavou kde jsem teď zjistil že servis už je zavřený 3roky.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.07.2020
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: batuv kanál

             

        Jedeš Baťův kanál a už si v Kácově?!?
        Tak to je ftipný :o))) Že ty na to máš celé prázdniny?!?

        A co se týká strýčka Gůgla - hele sorry, ale i blondýna si v takovém případě do provozovny nejprve zavolá, aby věděla, že nejede nadarmo.
        Ovšem blondýna se poptá v místě (a Kácov je docela velký), kdo tam jezdí na kole nebo opravuje/seřizuje kola a zajde požádat o pomoc.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.07.2020
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: batuv kanál

               

          Ano mam na to podle nalady opravdu klidne cele prazdniny. Nebo cely rok ale myslim ze kdyz me to bude jooo bavit stejne me to max za 14 dnu potahne domu. Joo blondyna by urcite volala. Ja nevolal bo jsem se chtel beztak projet a beztak slo o prd. Predni probrousenou jsem hodil na zadek a zitra pojedu autem prez Humpolec. Kdyz neuspeju v Humpolci tak v Brne snad ano. Je to jen probrouseny spalek. Stacilo ho jinak pretocit a jeste stale funguje. Opravdu nejde o zivot ale vymenit to uz musim.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.07.2020
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: batuv kanál

                 

            A to je pěkné cestování, když si tak můžeš jet kam se ti zrovna zachce a netlačí tě čas ani nic jiného. Teda jen ta touha po domově :o)))
            My jely loni Sázavu při Dámské, ale jely jsme to opačně - takže z Ledče do Kácova. To byla moc příjemná cesta. A sjezd z hřebene dolů do Kácova, ten byl vysloveně za odměnu.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.07.2020
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: batuv kanál

                   

              Joo zamestnani mam jak si ho naplanuji a na leto to vzdy trochu utlumim. Ale ono jet solo delsi dobu je uz tak po tydnu spis depka. Vic mi vyhovujou prodlouzeny vykendy. Vyrazit ve ctvrtek a vracet se v nedeli ale na ten Batuv kanal mi prislo prave lepsi jen autem trochu poskocit tam si to projezdit a zase poskocit o kousek dal. Coz se za vikend zvladnout neda. Z Prahy

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 08.07.2020
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: batuv kanál

                     

                Jj, byla by to trošku hoňka a člověk by si to pořádně neužil.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 08.07.2020
                Autor: radka
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                • Re: batuv kanál

                       

                  Joo loni jsme to zvazovali s kamosem na tyden a smysluplne na pohodu to bylo malo. On pri tech presunech autem vzdy jeden den v podstate padne pouze na ten presun plus nejaky pidivylet okolo dalsiho kempu kam dorazime A vzit to na jeden zaprah to zase mijim mraky mist kde bych se chtel taky podivat a zajezdit si tam.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 08.07.2020
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: batuv kanál

                         

                    S brzdama jsem v Humpolci uspel tak jsem se presunul do kempu u Jihlavy Pavov. Vcelku veliky kemp zadny lidi tak jsem se mohl zasit na misto kde nebudu nikoho prudit a otravovat s tema mejma modelarskejma hrackama a hlavne s kytarou.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 09.07.2020
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: batuv kanál

                           

                      Neco delam blbe nejdou mi prilozit fotky

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 09.07.2020
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: batuv kanál

                             

                        Musí být menší než 5 mega, pak není problém.

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 09.07.2020
                        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: batuv kanál

                               

                          Me to nejde mobil mi zmeseni nabidne ale asi to zmenseni neumim potvrdit. Budu se pokouset ale fakt se omlouvam pokud odeslu nesmysl. Z domova z notasu s posilanim fotek problem nemam ale z mobilu. No to je pro me opravdu boj. Vcera jsem ukecal dve mlady holky v pujcovne lodi aby mi ukazali jak z mobilu odeslat nejaky odkaz. Ale stejne to zvladam spis zpusobem datlovani pokus omyl nez abych sibyl jisty ze vubec vim co delam.

                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                          Datum: 09.07.2020
                          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: batuv kanál

                             

                        https://youtu.be/fMX9f_xZ75s

                        Tak nejaky video se mi vlozit podarilo ale vim prd jestli to Dnesni

                        moje ?

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 09.07.2020
                        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: batuv kanál

                               

                          To je otázka, co na něm mělo být.
                          Na tomhle kdosi hraje na kytaru. Neříkej, že celou tuhle výbavu vezeš sebou?!?

                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                          Datum: 09.07.2020
                          Autor: radka
                          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                          • Re: batuv kanál

                                 

                            Joo tak to budu pak asi ja.

                            [ Reagovat ] [ Zpět ]
                            Datum: 09.07.2020
                            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                            • Re: batuv kanál

                                   

                              Neříkal si, že jedeš na elektrokoloběžce?!?
                              Neříkej, že tohle je vozík, který táhneš za sebou :o)))

                              [ Reagovat ] [ Zpět ]
                              Datum: 09.07.2020
                              Autor: radka
                              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                        • Re: batuv kanál

                               

                          Opravdu vhodná cyklo výbava.

                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                          Datum: 09.07.2020
                          Autor: Pepíček
                          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                          • Re: batuv kanál

                                 

                            Me to takto vyhovuje. Loni jsem mel jeste nostalgicky zachvat a nakoupil kramy a vyrazil na tezko. Super. Jenze manzelka uz do takoveho dobrodruzstvi jit nechce a ono je i rozdil. Kdyz jsme jezdili s rodinou na tezko bylo nam tricet. To kdyz prijedes do kempu vodaku a k nekomu prisednes tak zapadnes i mezi studenty. V 55ti letech Ti uz ale rikaji dobry vecer.no a cumet pak na sebe s manzelkou u stanu po 30 ti letem manzelstvi no to je fakt romantika. Navic spolu uz nekolik let nezijeme jsme uz jjen kamaradi co spolu jezdi na kolobrndy jinak si oba zijeme svuj vlastni zivot. Je prece blbost aby sis s tim lamal hlavu. Ty to delas tak jak to vyhovuje tobe. Proc bych to ja nemohl delat tak. Aby to vyhovovalo me ?

                            [ Reagovat ] [ Zpět ]
                            Datum: 09.07.2020
                            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                          • Re: batuv kanál

                                 

                            Pepicku ale ja si mohu ve svem volnem case vytvaret zabavu ktera vyhovuje me a pritom zasadne neublizuje ani tobe. Tak v cem je problem ?
                            https://youtu.be/LmsH4ACHCT4

                            Klidne mohu hrat i blbe na kytaru ,vetsina cyklistu taky jezdi blbe A pritom je to bavi.

                            [ Reagovat ] [ Zpět ]
                            Datum: 10.07.2020
                            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                            • Re: batuv kanál

                                   

                              Jen jestli to hraní v noci v kempu baví ostatní obyvatele?! Hlavně ty ve stanech. :-(

                              [ Reagovat ] [ Zpět ]
                              Datum: 10.07.2020
                              Autor: plusjedna
                              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                              • Re: batuv kanál

                                     

                                On je ten kemp hodne velikej a vcera tady byla jen jedna rodina v chatce na druhe strane kempu. Navic ono to jde prez tu elektriku tiseji nez na akustickou kytaru.

                                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                Datum: 10.07.2020
                                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                                • Re: batuv kanál

                                       

                                  Ten kemp Pavov u Jihlavy je super zazemi pro Pohodove jezdeni na kole. Vcelku rovinaty a i kdyz i po silnicich tak prez ty mistni vesnicky v podstate bez automobiloveho provozu.
                                  A cestou vsude třešně

                                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                  Datum: 12.07.2020
                                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                  • Re: batuv kanál

                                         

                                    Tak jsem trocho poskocil. Jedovice u Macochy

                                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                    Datum: 13.07.2020
                                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                    • Re: batuv kanál

                                           

                                      Jedovice jedovatá... :-)) :-))

                                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                      Datum: 13.07.2020
                                      Autor: plusjedna
                                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                      • Re: batuv kanál

                                             

                                        Tak to netusim. Je to tady Ale hezky. Joo vcelku kopcovity ale asi se tu par dni zdrzim. Zitra asi pocasi jeste v poho tak snad neco pojezdim. Jen je na prd ze s tou cubou nedam treba lodky na punkve. No co nadelam kdyz jsem ji podedil a dat ji do utulku to fakt ne i kdyz osobne teda pejskar Ja rozhodne nejsem.

                                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                        Datum: 14.07.2020
                                        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                        • Re: batuv kanál

                                               

                                          Tak zitra uz asi definitivne odlezd na ten batuv kanal. Zaseknul jsem se v tech Jedovicich u Macochy je to tady opravdu hezky tak jsem tady nadrandil Za ty tri dny neco okolo 190km.
                                          Ale uz zacina poprchavat a pokus by se zadarilo na batove kanale by zitra jeste prset nemuselo.

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: 15.07.2020
                                          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

274 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024