reklama
Země: Česko Česko

Sledování mojí trasy

Zdravím všechny. Sháním apku která bude online ukazovat mojí polohu, a budou moci to online sledovat přátelé na svých mobilech. Poradí někdo? Díky. Případně na mail [email protected]

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 07.02.2020
Autor: japa
  • Re: Sledování mojí trasy

         

    .....Endomondo ?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.02.2020
    Autor: mildakh
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Sledování mojí trasy

           

      Edomondo. Musí to mít nainstalované i přátelé, aby mě mohli sledovat?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.02.2020
      Autor: japa
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sledování mojí trasy

             

        Ano musí....

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.02.2020
        Autor: mildakh
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sledování mojí trasy

               

          Tak jsem to stáhnul, ale chce to po mě při přihlášení souhlas s mými soukromými údaji z mobilu. Tak jsem to zase odinstaloval...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 07.02.2020
          Autor: japa
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Sledování mojí trasy

                 

            Ale to mají všechny podobné aplikace, bez toho to nefunguje.
            To si musíš rozmyslet co chceš, jestli chceš aby tě mohli šmírovat všichni nebo nikdo :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 07.02.2020
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Sledování mojí trasy

                   

              A nebo to neodesílat přímo z aplikace v mobilu. Co jsem tak pochopil, tak Garminy něco takového umožňují. Dají echo o poloze mobilu do garmiňácké aplikace a mobil to jen datově odešle kamsi do garmiňáckého centra, ke kterému se zas připojí ti, co chtějí pohyb sledovat.
              Jestli to cucá něco navíc z mobilu ale netuším, víc jsem to nestudoval, nepotřebuju to zatím.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 07.02.2020
              Autor: ronda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sledování mojí trasy

                 

            Aby tě někdo mohl online sledovat při sportovní aktivitě, musíte být přáteli. Tzn, že si to musíte navzájem odsouhlasit. Jiní uživatelé aplikace tuto možnost nemají. Tedy krom BB :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 07.02.2020
            Autor: mildakh
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Sledování mojí trasy

                 

            Tak bez toho to asi nepůjde. Pokud má aplikace umožňovat sdílení tvé polohy s přáteli, tak samozřejmě musí znát přinejmenším jak tu tvoji polohu, tak tvoje přátele.
            A pak je třeba počítat s tím, že mobil zapnutý na online vysílání polohy sežere hodně energie a taky dat.
            Já osobně používám mapy.cz, kde dám vždy večer "sdílet polohu" a pak už to nabízí spoustu možností sdílení přes všemožné jiné komunikační appky. Což lze případně dělat při každé větší zastávce.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.02.2020
            Autor: Ifča
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sledování mojí trasy

                 

            tos udělal dobře. Posílej přátelům korespondenční lístky nebo pohlednice z cesty.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.02.2020
            Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sledování mojí trasy

           

      Prosím, jak se to na tom Endomondu aktivuje, abych mohl polohu sdílet? Nějak to nemohu najít.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.05.2020
      Autor: agas7
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sledování mojí trasy

             

        Toho, kdo chce vaši trasu sledovat, musíte mít v přátelích (a naopak). Pak si může kdykoli z vašich přátel spustit Endomondo a dole, v záložce Aktuálně, uvidí vaši pozici v terénu.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.05.2020
        Autor: mildakh
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sledování mojí trasy

         

    Garmin má v mobilní aplikaci Connect funkci LiveTrack
    Ta dělá to, co ty chceš.
    Spáruješ svoje zařízení Garmin s telefonem, u něj musíš mít zapojené datové služby, a vysíláš.

    Taky chtějí souhlas se zpracováním dat, jak vidíš.

    Toho bych se nebál, stejně tě šmírujou ať souhlasíš nebo ne :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.02.2020
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Sledování mojí trasy

           

      Se souhlasem je ten pocit imtenzivnejsi. :-))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.02.2020
      Autor: ronda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sledování mojí trasy

         

    pokud ti jde o jenom o polohu, tak v androidu v mapách google dáš sdílet a je to. Osobně, když vyrážím někam do lesa, tak tam nasdílím přítelkyni, kdyby mě kleplo, tak aby věděla, kde mě mají hledat :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.02.2020
    Autor: JIHE
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sledování mojí trasy

           

      Co přítelkyně má nastaveno, aby se jí ukázalo kde jsi? Dík.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.02.2020
      Autor: vlakr
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sledování mojí trasy

             

        Nic, na Gmail ji přijde oznámení rozklikne mapu a vidí. Já mám pouze nastaveno jak dlouho polohu sdílím.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 11.02.2020
        Autor: JIHE
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sledování mojí trasy

         

    Zkus tuto https://play.google.com/store/apps/details?id...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.02.2020
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

336 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024