reklama
Země: Česko Česko

Vzkazuji - komu - co...

Kolegovi kolaři,který se na mě vyřítil v ,protisměru, ze zatáčku velkou rychlostí a díky,kterému jsem ,položila, kolo přeju ať se brzy vyléčí ze zlomeniny ruky,odřenin a -díky Bohu- odnesla to /hlava/ jen přilba..Já jsem už fit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.08.2019
Autor: Anka
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč

Každý kopec stojí za … TO

Milan Silný
Volné pokračování knihy „Každý kopec má své ... NEJ“, oceněné 3. místem mezi cestopisy v mezinárodní soutěži TOURMAP 2010
Motto knihy: „Ti, kdož kopce vynechávají, polovičními cyklisty zdají se býti, neb zejména kopce pepřem a solí cyklistiky jsou.“ …
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Orlické hory na kole

(CK Mamut tour)
11.08.2021, 5 dní
7 200 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklo podél Mohanu

15.06.2021
Jsme skupina cykloturistů z Prahy (60+) a pořádáme pro sebe a kamarády cyklo akci na týden podél Mohanu od…

Hledám: parťáka/ku,skupinu

15.06.2021
Hledám parťáka/ku na cyklo projíždˇku Chorvatskem,nástup Praha vlak do Ogulisu ,pak část trasy vnitrozemím do…

Hledám: cyklistku do terénu, na Kosíř a třeba i do Drahan

14.06.2021
Muž nedaleko PV hledá nekřehkou bikerku (okolo 40-ti), na nepravidelné výlety do kopců v okolí Prostějovska
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

286 cyklistů (18 přihlášených)

Kavkaz s dětmi - část 9.

Podél řeky Tskhenistsqali a seznámení s Velkým Kavkazem Když už se na to sedlo dáte, tak už ho budete muset…
Peggy | 09.06.2021

Kavkaz s dětmi - část 8.

Z Tbilisi do Kutaisi Trasa z Tbilisi do druhého největšího gruzínského města byla vcelku obyčejná. Nedělo se…
Peggy | 03.06.2021

Okolo ČR - 2. část

Moje cyklistika je biková cyklistika. Postupně jsem se vyvíjel od totálního začátečníka, účastníka bikových…
vrubozubec | 28.05.2021