reklama
Země: Česko Česko

Vzkazuji - komu - co...

Kolegovi kolaři,který se na mě vyřítil v ,protisměru, ze zatáčku velkou rychlostí a díky,kterému jsem ,položila, kolo přeju ať se brzy vyléčí ze zlomeniny ruky,odřenin a -díky Bohu- odnesla to /hlava/ jen přilba..Já jsem už fit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.08.2019
Autor: Anka
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Weinviertel na kole

(CK Mamut tour)
22.05.2021, 4 dny
6 200 Kč
cyklistický Autobusem

Orlické hory na kole

(CK Mamut tour)
11.08.2021, 5 dní
7 200 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Hledá se pohodová MTB cyklistka

včera
Ahoj,rád bych našel pohodovou MTB cyklistku z Prahy a okolí na společné výlety na kole nebo pěšky ....počasí už…

Hledám: Hledá se pohodová MTB cyklistka

včera
Ahoj,rád bych našel pohodovou MTB cyklistku z Prahy a okolí na společné výlety na kole nebo pěšky ....počasí už…

Hledám: Parťák na kolo kolem 60

27.02.2021
Kamarád na cykloturistiku, v pohodě, pro radost, hlavně na objevování krásných a zajímavých míst u nás.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

262 cyklistů (17 přihlášených)

Jak jsem očuchával bikepacking - poprvé

Bikepacking je stále ještě novým a pro mnohé neznámým pojmem. Je to zcela zvláštní odvětví cyklistiky. Dalo…
JohnyB | 14.02.2021

Okolo ČR - 1. část

Moje cyklistika-biková (jinou ani neprovozuji) se vyvíjela od prvotních začátků se šílenou výbavou, přes…
vrubozubec | 05.02.2021

Cykloturistika po Jižní Moravě

Určitě se to minulý rok stalo spoustě z Vás – naplánovaná dovolená, zaplacený zájezd, ale nakonec nemožnost…
Hanar | 04.02.2021