reklama
Země: Česko Česko

ověřené ubytování v Českých Velenicích

Plánuju o prázdninách cyklotoulky německo-českým a rakousko-českým pohraničím s tím, že bych přespával v penzionech na české straně. Jeden den mi vychází České Velenice a dál do našeho vnitrozemí bych už jet nechtěl. Zná někdo něco rozumného a ověřeného na cykloubytování v Českých Velenicích? Najít si to samozřejmě umím, jde mi právě o ta ověřená jednodenní ubytování pro jednoho.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.06.2019
Autor: wendabr
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Rozhlednovým rájem 2019

Jiří Štekl
61 renovovaných, nových a ještě novějších rozhleden České republiky
Vzhůru na rozhledny – na kole, pěšky, vlakem, autem i lanovkou V další naší rozhlednové knize jsou představeny nové a krásné rozhledny…
199 Kč

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
279 Kč
Tip na letošní dovolenou

Lipensko – pěší turistika

(CK Mamut tour)
09.08.2022, 7 dní
10 300 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: parťačka na kolo, ideálně silniční

Hledám: parťačka na kolo, ideálně silniční
včera
Našla by se tu fajn parťačka na kolo nebo běhání a třeba i v zimě na běžky? Nebráním se v zásadě ničemu, ale…

Hledám: Na kole do okolí

včera
Ahoj, hledá se cykloparťačka na vyjížďky Praha a okolí a třeba i dál, víkendy a nejen víkendy, na pohodu

Hledám: Ahoj, rada bych našla muže na společný život.

20.05.2022
Ahoj, hledám muže bez závazků, se kterým bych mohla sdílet svůj čas, běžné záliby a podělit se o denní rituály?…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

197 cyklistů (13 přihlášených)

Proč bychom se nerakovinovali aneb onkologickým pacientem snadno a rychle

Tento můj deník vznikal v době, kdy Lubošovi byla zjištěna rakovina, a psala jsem jej v průběhu léčby tak,…
šíp | 18.05.2022

Vez mě dál, Esko má 04 - Za mizející krajinou ropáků

Motto výletu. Poslouchej [poslouchej]Píseň mou [varovnou]Jen pár not [jen pár slov]Ten zvláštní tón [snad je…
Favorit1970 | 15.05.2022

Na Kanáry na kole

Někdy nám život připraví okamžiky, kdy je potřeba vzít rozum do hrsti a… …zahodit ho, co nejdál to jde. A tak…
Martin_re-cyklista | 14.05.2022