reklama
Země: Česko Česko

Kolem Česka 2019

Ahoj, cyklisté,

2. června vyrážím na velkou cestu po ČR, jde o docela tučné sousto v podobě 16 etap a 2 500 km. Byl bych nesmírně rád, kdyby kdokoliv z vás, místních diskutérů a čtenářů, našel chuť mě podpořit v plnění mého „dětského“ snu.

Poprvé v životě zkouším crowfunding, tak jsem zvědav, jaký to bude mít výsledek. Benefity podpory a vše podstatné okolo mého projektu najdete na linku níže. Klidně můžete šířit odkaz dál, máte-li možnost komu a chuť, ať má dosah.

https://www.startovac.cz/projekty/kolem-ceska...

Eventuálně díky!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.05.2019
Autor: Mr.Ventoux
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Cyklistické maso v české kotlině

Milan Silný
Čtvrtá kniha Milana Silného pojednává o nejdelších, nejdobrodružnějších a možná i nejúchylnějších cyklistických akcích v ČR
Ve světě se jezdí spousta extrémních cyklistických akcí. I u nás se jezdí závody, které dávají lidskému životu jiný rozměr, závody, při …
389 Kč

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Česká Kanada na kole

Malebná krajina České Kanady (Jiří Juřík)
23.08.2019, 5 dní
4 480 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Šumava na kole: Kvilda

(CK Bondo)
27.08.2019, 6 dní
7 640 Kč
cyklistický Vlastní doprava
Seznamka

Hledám: parťáka či parťačku na jízdu kolem Lipna

dnes
Ahoj, na týden od 1.9-7.9 hledám parťáka či skupinu parťáků, kteří by se v té době pohybovali kolem Lipna. Nechce…

Hledám: Parťáka-parťačku na výlety

20.08.2019
Hledám na krátké i delší výlety na kole. Je mi 60 let.

Hledám: Vinařské babí léto v Podyjí 6. - 8. 9. 2019

Hledám: Vinařské babí léto v Podyjí  6. - 8. 9. 2019
20.08.2019
Ahoj, hledáme ještě pár cyklistů, parťáků na víkendovou cykloakci v Podyjí. Vínečko, přírodní krásy Podyjí a super…

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

281 cyklistů (15 přihlášených)

Valíme na Moravu – podruhé

Jak už jsem kdysi vyprávěl, v Třebíči na Moravě máme jednu příbuzenskou větev, a tak se tam od nás z…
JohnyB | 16.08.2019

Být králem na cestě ... 4. Holandsko

Cesta z frankofonního Bruselu do holandských Flander vede prostě přes arabsky mluvící Střední východ. Přijede…
Jindra8526 | 10.08.2019

Krkonošemi na kole (2019.07.21. - 07.24.)

Dlouho jsme s kamarádem Jardou sbírali morální síly na podobný podnik. Nakonec jsme se rozhodli využít volný…
vlli2 | 29.07.2019