reklama
Země: Česko Česko

velikonoční Kokořínsko na ekoloběžkách

předpověd počasí super, tak letos poprvé trochu za humna a přez noc.

https://pepin65.rajce.idnes.cz/velikonoce_2019...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 23.04.2019
  • Re: velikonoční Kokořínsko na ekoloběžkách

Neměl bys psát raději elektrokoloběžkách? S ekologií tvé koloběžky nemají nic společného.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2019
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Koloběžka s komínem v severních Čechách, v lepším případě s chladicí věží v Temelíně, opravdu nemá s ekologií nec společného.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.04.2019
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

fajn výlet. Máš zajímavě pořešeno převoz koloběžek, uchycení, nabíjení. Dokonce ssebou vozíte i mluvící hlavu. Na Kokořínsku jsem ještě nebyl ale fotky moc fajn.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2019
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

kokořínsko je opravdu fajn a mluvící hlava --telka jako kulisa taky docela super společník, zvlášt, když jedu sám, sice bych si raději bral místo televize jinou zábavu--kytaru--, ale zatím nemám zmáklé, jak to minimalizovat---loni jsem si koupil ke kytaře looper--smyčkovač-- a docela mi to vzalo , co je super, že si mohu brnkat přez sluchátka a ostatní nerušit, ale minimalistické okleštění krabiček a ptákovin k tomu potřebných se mi na převážení autem zatím ještě moc nedaří.

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.04.2019
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Poutnický deník

Jiří Bouda
Tři velké cesty po Evropě na kole
OD SVATÉHO MATĚJE V PRAZE KE SVATÉMU JAKUBU V SANTIAGU DE COMPOSTELA (2003) CESTA ZPÁTKY - Z LISABONU DO PRAHY (2006) JAK JSEM…
398 Kč

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Česká Kanada na kole

Malebná krajina České Kanady (Jiří Juřík)
14.06.2019, 5 dní
4 480 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Šumava na kole: Kvilda

(CK Bondo)
18.06.2019, 6 dní
6 920 Kč

Česká Kanada na kole

Malebná krajina České Kanady (Jiří Juřík)
31.07.2019, 5 dní
4 480 Kč
Seznamka

Hledám: Hledá se slečna nejen na kolo ?

Hledám: Hledá se slečna nejen na kolo ?
dnes
Ahoj, jmenuji se Radek, je mi 27 let, jsem ze Dvora Králové n.L., jsem nezadaný. Rád jezdím na kole. Chtěl bych…

Hledám: Parťáka na cyklostezku Alpe Adria

20.05.2019
Hledám pohodového kamaráda, který by mně "doprovodil" na mé vysněné cestě Alpe Adria ze Salzburgu do Grada. Termín…

Hledám: kamaráda kolem 50

18.05.2019
...na výlety, cykloturistiku, cestování...
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

265 cyklistů (24 přihlášených)

První dobrodružství v sedle

Asi málokdo dokáže zapomenout na své první větší cyklistické dobrodružství. I já si to své velmi dobře…
JohnyB | 16.05.2019

Cesta z města (ba i z vesnice) aneb West Highland Way romantiky zbavená

Před několika lety jsem byla se svojí maminkou na poznávacím (a velmi drahém) zájezdu do Skotska. Za čtyři…
Ifča | 12.05.2019

Vietnam na kole 2019

Vybrat destinací na další dovolenou byl boj. Nejprve jsem chtěl do Arménie, pak mi psal známý, jestli bych…
RendaStr | 06.05.2019