reklama
Země: Česko Česko

Ašský výběžek

Poradí někdo? Plánujeme čtyřdenní akci pro partu v západních Čechách - druhý den pojedeme od Chebu přes Františkovy Lázně do Aše a chtěli bychom navštívit nejzápadnější bod, Trojstátí a přes Hranice zpět do Aše. Bude to dost kilometrů, tak pátrám - jak kolem hranic, abychom zvolili přijatelný terén (nejezdíme na horských kolech). Vychází mi to skoro lepší po německé straně, dokonce jsem podobný názor našla v jedné starší diskusi na tomto webu. Jak vypadají signálky na naší straně? Má někdo aktuální zkušenost i s trasou v Německu? Případně nějaké zajímavosti v této oblasti?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.05.2018
Autor: aila
  • Re: Ašský výběžek

         

    Co se týká zajimavostí v Chebu, ve Frantovskách a v okolí, tak se koukni sem http://www.vrstevnice.com/akce/2014...
    Byla jsem tam v roce 2014, ale já bydlela u Frantovek a až do výběžku jsem se nakonec nedostala.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2018
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ašský výběžek

           

      Díky, mrknu. Dokonce jsem už k tobě koukala, našla jsem totiž ve vyhledávači "dámskou" v této oblasti, ale ty jsi s nimi asi nebyla.
      Trasa kolem hranice v tuto chvíli vypadá spíš na tu českou stranu, vyšlo mi menší převýšení, kilometrově to velký rozdíl není. Jen na ten nejzápadnější bod to bude déle po turistické - asi pěšky.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2018
      Autor: aila
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ašský výběžek

             

        ano to byla naše, to s námi ještě radka nejela, ovšem dodnes to je nezapomenutelná dámská, kilometrů jsme tenkrát ujely nejvíc, k patníku nedojely protože dost pršelo a ten den jsme nedojely ani do plánovaného ubytování a spaly jsme v jedné posteli. cesty tam jsou krásné na Německé straně jsou velmi luxusní, akorát musí být pěkné počasí, což v téhle oblasti není časté, ale i tak na to ráda vzpomínám a k prameni Ohře bych ještě ráda dojela.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.06.2018
        Autor: HMS
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ašský výběžek

           

      Hrozňatov jsem navštívil pět let zpátky a rozhodně stojí za návštěvu.Areál Maria-Loreta opravil po roce 90 vysídlený němec.I s odstupem času se mě při vzpomínce na tento kraj i v konkurenci známých a atraktivních lokalit vybaví Hrozňatov.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.06.2018
      Autor: jarpal
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ašský výběžek

         

    Na ty dva body na hranicích vůbec nedošlo - jednak tam úplně nepřálo počasí, jednak to bylo i tak dost do kopečků :-). Čtyři dny už minulý týden, pátek až pondělí. Lázně, Ašský výběžek, kopce, signálky, Ohře...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2018
    Autor: aila
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ašský výběžek

           

      další místa

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.06.2018
      Autor: aila
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ašský výběžek

             

        a poslední
        pramen Ohře ani v plánu nebyl, zkrátka tam musíme ještě jednou :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.06.2018
        Autor: aila
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

241 cyklistů (13 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023