reklama
Země: Česko Česko

Ašský výběžek

Poradí někdo? Plánujeme čtyřdenní akci pro partu v západních Čechách - druhý den pojedeme od Chebu přes Františkovy Lázně do Aše a chtěli bychom navštívit nejzápadnější bod, Trojstátí a přes Hranice zpět do Aše. Bude to dost kilometrů, tak pátrám - jak kolem hranic, abychom zvolili přijatelný terén (nejezdíme na horských kolech). Vychází mi to skoro lepší po německé straně, dokonce jsem podobný názor našla v jedné starší diskusi na tomto webu. Jak vypadají signálky na naší straně? Má někdo aktuální zkušenost i s trasou v Německu? Případně nějaké zajímavosti v této oblasti?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.05.2018
Autor: aila
  • Re: Ašský výběžek

Co se týká zajimavostí v Chebu, ve Frantovskách a v okolí, tak se koukni sem http://www.vrstevnice.com/akce/2014...
    Byla jsem tam v roce 2014, ale já bydlela u Frantovek a až do výběžku jsem se nakonec nedostala.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2018
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky, mrknu. Dokonce jsem už k tobě koukala, našla jsem totiž ve vyhledávači "dámskou" v této oblasti, ale ty jsi s nimi asi nebyla.
      Trasa kolem hranice v tuto chvíli vypadá spíš na tu českou stranu, vyšlo mi menší převýšení, kilometrově to velký rozdíl není. Jen na ten nejzápadnější bod to bude déle po turistické - asi pěšky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2018
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

ano to byla naše, to s námi ještě radka nejela, ovšem dodnes to je nezapomenutelná dámská, kilometrů jsme tenkrát ujely nejvíc, k patníku nedojely protože dost pršelo a ten den jsme nedojely ani do plánovaného ubytování a spaly jsme v jedné posteli. cesty tam jsou krásné na Německé straně jsou velmi luxusní, akorát musí být pěkné počasí, což v téhle oblasti není časté, ale i tak na to ráda vzpomínám a k prameni Ohře bych ještě ráda dojela.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.06.2018
        Autor: HMS
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hrozňatov jsem navštívil pět let zpátky a rozhodně stojí za návštěvu.Areál Maria-Loreta opravil po roce 90 vysídlený němec.I s odstupem času se mě při vzpomínce na tento kraj i v konkurenci známých a atraktivních lokalit vybaví Hrozňatov.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.06.2018
      Autor: jarpal

Na ty dva body na hranicích vůbec nedošlo - jednak tam úplně nepřálo počasí, jednak to bylo i tak dost do kopečků :-). Čtyři dny už minulý týden, pátek až pondělí. Lázně, Ašský výběžek, kopce, signálky, Ohře...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

další místa

[ Reagovat ] [ Zpět ]

a poslední
        pramen Ohře ani v plánu nebyl, zkrátka tam musíme ještě jednou :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Česká Kanada na kole

Malebná krajina České Kanady (Jiří Juřík)
14.06.2019, 5 dní
4 480 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Šumava na kole: Kvilda

(CK Bondo)
18.06.2019, 6 dní
6 920 Kč

Česká Kanada na kole

Malebná krajina České Kanady (Jiří Juřík)
31.07.2019, 5 dní
4 480 Kč
Seznamka

Hledám: Parťačku na kolo..

Hledám: Parťačku na kolo..
včera
Ahoj.Jmenuji se Martin 47_173 a hledám parťačku na horské kolo z Ostravy a okolí.. Najdu? 731579921

Hledám: Cyklistku, lyžařkou, . .

18.02.2019
Hledám dámský doprovod (40+) na výlety na kole, lyžích,aj po Krušných i jiných horach.

Hledám: Najde se žena pro společné chvíle na kole

18.02.2019
Ahoj jmenuji se Tomáš 44 let, a rád si chci najít partnerku která má ráda kolo , a také naněm ráda jezdí.Pokud…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

226 cyklistů (21 přihlášených)

Pocta Christianu Battagliovi

Šumava Na prodloužený šumavský víkend s manželkou a s našimi kamarády Jitkou a Láďou jsem se těšil. Ale už…
Stanley58 | 15.01.2019

Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

Že prý v Británii pořád prší?!? Zataženo, mlha, vichr, zima, permanentní lijavec? Teplo a slunko možná tak 3…
cyklo-poustevnik | 08.01.2019

Úhlava hlava nehlava

Horké suché léto přímo vybízí, aby člověk trávil veškerý volný čas u vody. Jako ideální outdoorová aktivita…
JohnyB | 28.12.2018