reklama
Země: Česko Česko

Jakou brašnu na mobil?

Zdravím, chtěl bych si koupit nějakou brašnu na mobil na rámovou trubku, hlavně kvůli navigaci (při cestování na těžko se při motání se přes města celkem hodí).
Stále se však nemůžu rozhodnout jakou si mám pořídit. Nejvíce se mi líbí brašny s bočnicemi, například tahle: https://ekolo.cz/dvojita-brasna-na-vrchni...
Mám však trošku strach, jestli mě nebudou bočnice občas omezovat v pohybu (abych se do nich nemlátil kolenem).
Druhou možností jsou brašny bez bočnic, něco na tento způsob: https://cyklisticke-brasny.heureka.cz/m-wave...
Zde mám zase strach aby brašna nebyla nestabilní a nepřiměřeně se nekývala, pokud například bude poloprázdná, tzn. mobil nebude ležet na pevné ploše.
Díky za vaše rady/zkušenosti.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 26.04.2018
Autor: Johnny111
  • Re: Jakou brašnu na mobil?

         

    Při šlapání snad nemáš tak kolena u sebe, nebo jo? Si sedni na kolo a změř si šířku a taky vzdálenost nohy k té brašně a hned budeš vědět jak to máš.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2018
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jakou brašnu na mobil?

         

    Protože je vyzkoušeno, že i v té brašničce mobil zvlhne, doporučuji vodotěsný mobil a pak brašniču takovou, ze které se ti bude dobře vytahovat.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.04.2018
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Jakou brašnu na mobil?

           

      V čem jsi to kolo vypral ???

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.04.2018
      Autor: ronda
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Jakou brašnu na mobil?

             

        Takhle funguje zoom na androidu :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.04.2018
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Jakou brašnu na mobil?

         

    já chvíli jezdil s brašnou na trubce, ale když jsem koukal na mobil, neviděl jsem, co se děje přede mnou...
    pořídil jsem brašničku na řídítka a s tou jsem spokojený. Ta moje je z Lidlu a životnost je tak 2 roky max. A tyhle brašny nejsou nepromokavé... při dešti jde voda dovnitř.
    https://www.lidl-shop.cz/CRIVIT-Pouzdro-na...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.04.2018
    Autor: tovo
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jakou brašnu na mobil?

           

      ....při dešti stejně přes kapky na oroseným povrchu vidíš prd a musíš zastavit- takže za slunečna je ta s postranníma brašničkama Ok(prostor navíc a kolenem o ně zavadíš jen při jízdě "ze sedla"(odzkoušeno)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.04.2018
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jakou brašnu na mobil?

         

    Ja by som sa este informoval, ci je mozne ten mobil cez umelu hmotu ovladat prstom. To je podla mna dost podstatna vlastnost. Ja som pouzil obal na mobil pre bezcov. Namiesto na rameno, som ho upevnil na tasticku, co mam na ramovej trubke. Mobil sa da ovladat aj cez ten igelit, co je navrchu a to aj vtedy ked prsi.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2018
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

276 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024