reklama
Země: Česko Česko

Novinky cyklosezóny 2018

Teď koukám na stránky kraje a on od nás začal jezdit Cyklovlak!
Ono to šlo i dřív, ale s přestupem a tady bude asi mnohem víc místa na kola. Jeden vůz má být speciál pro kola (asi původní poštovní). Sice to neni zrovna nízkopodlažní a dveře jsou úzké, ale aspoň něco.
http://www.kr-ustecky.cz/assets/File.ashx?id...

Musim tuhle variantu vyzkoušet - vlakem vysoko na sever a na kole pak bez šlápnutí dolů na jih :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.04.2018
Autor: PepikW
  • Re: Novinky cyklosezóny 2018

         

    Myšlenka asi dobrá, ale zajímalo by mě kdo a jakým způsobem určuje časy odjezdů. Podle mě je to hrozný nesmysl určit odjezd až na 9.37 když v cíli to je až 11.22 a naopak odjezd už v 16.20 hodin.
    Oboje by mělo být posunuto o hodinu na 8.37 a 17.22. Takhle určené časy jsou hodně nepraktické a mě by asi ani nenapadlo chtít takový vlak využívat, protože by neměl žádný význam. Já už takhle mám problém chtít někam jet vlakem když je odjezd v 8.30, nebo opravdu většina cyklistů je tak lenivá, že nedokážou ujet na kole víc než 3 hodiny.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2018
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Novinky cyklosezóny 2018

           

      Jo, to jsem si taky říkal, že vyrážet ze severu v jedenáct je celkem naprd ...

      Asi počítaj s takovýma, co do dvanácti dojedou do první hospody, po hodinovém obědu pak do tří do druhé na jonťák a z ní rovnou zas na vlak. Ujeto tak 10km se spotřebou 10 piv :o)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.04.2018
      Autor: PepikW
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Novinky cyklosezóny 2018

             

        Asi to tak bude, ale je to hrozný, když podobných "cyklistů" je tolik že v jednom místě naplní vlak, že to dráze stojí za to ho pro tyhle lidi vypravit.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.04.2018
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Novinky cyklosezóny 2018

               

          Ale jdi, v létě je do večera ještě spousta času a na jaře je po 8 už trochu tepleji. Nesmíš všechno posuzovat jen z pohledu starce trpícího nespavostí :D

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 12.04.2018
          Autor: Brahma
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Novinky cyklosezóny 2018

                 

            Právě, že je do večera spousta času a proto odjíždí už v 16.20 abys ho zase tolik na ježdění neměl :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 12.04.2018
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Novinky cyklosezóny 2018

                   

              Obvykle, když jsem někam s kolem musel vlakem, jsem jako první zkoumal, v kolik odtamtud jede poslední vlak, kam se mi vejde kolo. Ono ním nemusím plánovat jet, ale hodí se vědět, kdy je deadline, u posledního vlaku je dobré mít časovou rezervu. Jestli je 16:20 poslední vlak, je to opravdu hloupé.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 13.04.2018
              Autor: Jrr
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Novinky cyklosezóny 2018

           

      Na trase je Jedlová nádraží, to mi stačí, dál jsem to nestudoval.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2018
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Novinky cyklosezóny 2018

           

      Není to teda myšleno spíš pro rodiny s dětmi?!?
      Nebo je to stejná pitomina jako ten náš cyklobus do Suchdola.
      Vlk se nažere, koza zůstane celá, ale hlavně že se při volbách můžou radní bušit do prsou, co udělali pro cyklisty.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2018
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

376 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024