reklama
Země: Česko Česko

gpx soubor Labská

V létě plánuji cestu ze Špindlu do Hřenska a poradte kde najít soubor do navigace celé trasy v GPX? Vím že si mohu vytvořit na Seznamu ale nerad bych tvoři svou trasu a pak vynechal nejakou místní zajímavost. Díky za užitečné rady

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.04.2018
Autor: lozin
  • Re: gpx soubor Labská

         

    Jediné co kde najdeš tak je záznam trasy co kdo jel. Každý jel nejspíš něco jiného, takže je jen na tobě kudy a jak chceš jet.
    Existuje několik větších "úložišť" záznamů prošlé trasy, třeba http://www.gpsies.com, https://www.gps-tour.info, nebo https://www.bikemap.net
    Budoun určitě i další, takže musíš hledat.
    Nejlepší je si sednout k mapě a nalinkovat si vlastní trasu. Sám nejlíp víc co chceš vidět a kudy jet.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2018
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: gpx soubor Labská

           

      Děkuji za dobrou radu.Je tam spousta variant tak si určitě vyberu.Ještě jednou dík

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.04.2018
      Autor: lozin
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: gpx soubor Labská

         

    http://www.labska-stezka.cz/
    vlevo nahoře kliknout na "mapa" a vlevo nahoře vidím odkazy na KML soubory.
    Stáhl jsem a vypadají funkčně.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2018
    Autor: Julek
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: gpx soubor Labská

         

    Jé, to je hezká otázka :-) Já to jedu příští týden. Z Vrchlabí do Ústí. Loni jsem dal Labskou z Cuxhavenu do Ústí, tak chci mít to Labe komplet a nyvíc to bude malý trénink na velkou letní cestu. Ze Špindlu se mi po silnici nechce, je tam asi dost provoz. GPX jsem si vyrobil na Seznamu, ale díky všem tady za tipy. Dobré je si s tím pohrát, ne že by kopírování cizí trasy bylo špatné, ale takhle si sám vybereš, co chceš vidět. Já jsem např. u Pardubic objevil rozhlednu, tak jsem jí zahrnul do trasy, jinde bude zase něco jíného... Víš asi jak to myslím :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.04.2018
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: gpx soubor Labská

           

      Nechci tě hnát na silnici ze Špindlu, já po ní ale jezdím, hezky se jede podél Labe do Vrchlabí, provoz možná jak kdy, nebývá velký.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.04.2018
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: gpx soubor Labská

           

      Zo Spindlu sa mozno ešte dá ísť po Dřevařske ceste cez Krasne plane do Strážneho a potom dole do Vrchlabi. Ja som tuto cestu siel vzdy len na bezkách, je to hore dolu, ale celkom pekna.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.04.2018
      Autor: Jaroslav
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: gpx soubor Labská

           

      Ze Špindlu do Vrchlabí je pohodová a celkem klidná a dost široká silnice s menším provozem, dobře se tam jede, je to z kopečka a dobře to odsejpá. Akorát je potřeba v Hořejším Vrchlabí u Pivovarské Bašty uhnout ze silnice 295 vpravo a jet dál městem.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.04.2018
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: gpx soubor Labská

             

        Super, díky všem za odpovědi. Ještě to tedy přehodnotím. Budu do toho Špindlu napřed muset vyjet, protože vlak tam nejezdí. Na druhou stranu Labe sjeté téměř od pramene bude dobrý zážitek :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2018
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: gpx soubor Labská

               

          Já jsem se dostala k pramenu Labe vlakem do Harrachova, městem a podél Mumlavy nahoru k Vosecké boudě, od ní k pramenu Labe. Pak k Vrbatově boudě, dolů na Horní Mísečky a dál dolů Vodovodní cestou (neasfaltovou) do Špindlu - Medvědína, po modré doleva, co to šlo, pod Labský důl a zpět a pak už jen po té silnici. Začátek byl tedy hodně horský. Cuxhaven mi stále chybí.
          Přeji příjemnou cestu!

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.04.2018
          Autor: Quatsch
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: gpx soubor Labská

                 

            Není od Vosecká zákaz pro kola a jen pro pěší?

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 19.04.2018
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: gpx soubor Labská

                   

              Však víš, jak to je.
              Musí se rozlišovat na kole a s kolem.
              Já byla s kolem na zelené i červené.
              Jen jsem si nyní uvědomila, že tam v některých místech ve spodních partiích může být ještě sníh.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 20.04.2018
              Autor: Quatsch
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: gpx soubor Labská

                     

                Já to nevim, jen se ptám, z té strany jsem nikdy nešel. Ale teď už mi to je jasný :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 20.04.2018
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: gpx soubor Labská

                       

                  Náhodou mám zdokumentovaný pohled od Vosecké na zelenou a značka tam je.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 20.04.2018
                  Autor: Quatsch
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: gpx soubor Labská

               

          Proč jezdit jen podél Labe, proč nejet rovnou přes Labe ? :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.04.2018
          Autor: ronda
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: gpx soubor Labská

                 

            ... nemá sedlo "moc" nízko?

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 13.01.2019
            Autor: AV
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: gpx soubor Labská

                   

              Když si všimneš levé nohy na pedálu, není na zámku, je dost vzadu, tak to zkresluje. Navíc měl fotograf línej foťák, tak musel nad tím čůrkem pomaličku balancovat, aby nevyjel z obrazu. Takže se holt zrovna v tu chvíli nakroutil doleva.
              Taky mě to praštilo do oka. Ale při patě na pedálu je noha propnutá.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 13.01.2019
              Autor: ronda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: gpx soubor Labská

         

    Mezi Hradcem Králové a Vysokou ma Labem je otevřený další kousek cyklostezky.
    https://www.youtube.com/watch?v=pIbaW_AI3uM&...

    Snad se to někdy podaří propojit až do Pardubic.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.01.2019
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: gpx soubor Labská

           

      To víš, nesmírně náročnej terén, mezi dvěma vzdálenýma chudýma městečkama, kde o cyklistu nezavadíš...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.01.2019
      Autor: ronda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: gpx soubor Labská

           

      Taky to trvalo snad 10 let než stezku udělali aby se nemuselo jezdit po tom nejšílenějším úseku silnice do Pardubic

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.01.2019
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Parťáka se silami jako já..alespoň bude sranda

Hledám: Parťáka se silami jako já..alespoň bude sranda
včera
Jezdila jsem často a velmi..nejprve jednodeňáky a pak vikendy. Pokud počasí nabídne, ráda bych přijala cyklokolegu…

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

205 cyklistů (7 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024