reklama
Země: Česko Česko

Cyklostezka Kroměříž - Kvasice od 1.2.2018 uzavřena

Ahoj,
tak žel smutná zpráva - asi až do března bude zavřená cyklostezka Kroměříž - Kvasice

http://www.mesto-kromeriz.cz/zpravodaj/tiskove...

Tak si naplánujte cestu jinudy :-P
buď z Kvasic na Trávník a Trávnické zahrádky, nebo na Tlumačov, Záhlinice, kolem rybníků do KM (ale otázka, v jakém stavu je ten úsek od Záhlinic po Kroměřiž)

Zajedu to tam asi očíhnout, hlavně jak vypadá i stezka Otrokovice - Kvasice

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.02.2018
Autor: Bruca
  • Re: Cyklostezka Kroměříž - Kvasice od 1.2.2018 uzavřena

Jak píšeš, že smutná zpráva, už jsem se lekl, že napořád nebo nadlouho. I když, jeden nikdy neví.
    Už loni tam ležely pořezané popadané stromy a dali tam značku. Tak mě napadlo, že kdybych viděl nějaký strom padat, jestli by se dalo stihnout zareagovat. Spíš těžko. Jak má člověk při reakcích tendenci vběhnout věcem do rány, je lepší nechat věcem volný průběh.

U té cyklostezky je taková zajímavost, že na těch stromech hnízdí něajcí větší ptáci (co to asi je?), už roky na stejném místě a v noci vydávají do ticha prapodivné hlasité zvuky. Někdy si tam cestou sednu na lavičku trochu se posilnit a poslouchám, jak si povídají.
    Tak snad je tím kácením úplně nevyženou.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.02.2018
    Autor: Radek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Rájem rozhlednovým – 70 nejnovějších rozhleden ČR

Jiří Štekl
• 70 nejnovějších rozhleden České republiky • vložena mapa VŠECH rozhleden ČR
Kniha je určena především pro ty zájemce, kteří už vlastní první, druhé nebo třetí vydání této úspěšné knihy a nechtějí si kvůli nově…
199 Kč

Kalendář – Rájem rozhlednovým 2017

Velký nástěnný kalendář s rozhlednami ve Středních Čechách
Rozhledny Středních Čech Kalendář RÁJEM ROZHLEDNOVÝM 2017 je celobarevný, obsahuje 14 listů velikosti A3 na výšku (30×42 cm), na lesklém…
250 Kč
Tip na letošní dovolenou

Česká Kanada na kole

Malebná krajina České Kanady (Jiří Juřík)
13.06.2018, 5 dní
3 980 Kč
cyklistický Vlastní doprava

České Švýcarsko: Cyklotoulky

(CK Bondo)
19.06.2018, 6 dní
4 840 Kč

Šumava na kole: Kvilda

(CK Bondo)
13.07.2018, 6 dní
4 940 Kč
Seznamka

Hledám: Cyklistku na projíždky

včera
Ahoj, hledám cyklistku do 38 let na projížďky podél vody nebo třeba i jinam podle dohody. Baví mě jít se po práci…

Hledám: Najdu kamarádku z Ostravy k vyjížďkám na kole?

včera
Jsem celkem vitální 63letá důchodkyně a hledám kamarádku k občasným vyjížďkám v ostravském okolí, popř. i někam…

Hledám: Cyklistika z Prahy

24.05.2018
Ahoj, hledám tu cykloparťačku na výjezdy z Prahy na cyklovýlety, možné jsou i hory. Počasí ideál, pojďme akčně do…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

222 cyklistů (13 přihlášených)

RUNDREISE 2018: Donau - Enns - SALZA - Mariazell - Walster - Traisen - Donau

Salza se mi zalíbila v r. 2010, když jsme na jejím břehu tábořili v kempu Weiberlauf, do něhož jsme odbočili…
Quatsch | 17.05.2018

Jak jsem doma vyřešil ukládání kol

Nejsem si jistý, zda sem tohle téma úplně patří, ale pro mě to v posledních týdnech bylo celkem aktuální, tak…
StanaPavlicek | 01.05.2018

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018