reklama

Brno – Jerevan (4300 km)

Ahoj,
chtěl bych na konci dubna vyrazit na kole z Brna do Arménie. Předběžně plánovaná cesta je: ČR - Slovensko - Maďarsko - Srbsko - Rumunsko - Bulharsko - Turecko - Gruzie - Arménie. Nechce se někdo přidat?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.12.2017
Autor: Auric
  • Re: Brno-Jerevan(4300km)

Než to sem šoupneš znovu, tak já se hlásím jako první, kdo se na Tvou žádost nechce přidat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2017
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Brno-Jerevan(4300km)

Ahoj, koukal si už nějak podorbněji na plán cesty? Uvažuji o podobné cestě, ale opačným směrem, pokud seženu někde v Turecku kolo a základní výbavu. Zatím sem moc nekoukal do mapy, jen pouze státy, kterýma bych rád projel. Další otázka je počasí- předběžně plánuji cestu začátkem května.
    Zdar a sílu
    Martin

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.02.2018
    Autor: jauvajs
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Na kole ke hvězdám

Jiří Grygar a kol.
Průvodce po hvězdárnách a planetáriích
Co to je EBICYKL Tipy na týdenní cykloputování Průvodce po hvězdárnách a planetáriích Astrofyzika RNDr. Jiří Grygara, CSc. není třeba…
349 Kč

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč
Tip na letošní dovolenou

Balaton a jezero Velence na kole

(CK Cyklotur)
30.05.2019, 4 dny
5 260 Kč
cyklistický Autobusem

Budapešť na kole

(CK Vlha)
01.06.2019, 1 den
1 200 Kč
cyklistický Autobusem

Česká Kanada na kole

Malebná krajina České Kanady (Jiří Juřík)
14.06.2019, 5 dní
4 480 Kč
cyklistický Vlastní doprava
Seznamka

Hledám: Parťáka na cyklostezku Alpe Adria

20.05.2019
Hledám pohodového kamaráda, který by mně "doprovodil" na mé vysněné cestě Alpe Adria ze Salzburgu do Grada. Termín…

Hledám: kamaráda kolem 50

18.05.2019
...na výlety, cykloturistiku, cestování...

Hledám: kamarádku na kolo

Hledám: kamarádku na kolo
17.05.2019
Rád bych zde našel kamarádku na silniční kolo (může být i horské, ale silniční mám raději), trasy optimálně z…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

303 cyklistů (31 přihlášených)

První dobrodružství v sedle

Asi málokdo dokáže zapomenout na své první větší cyklistické dobrodružství. I já si to své velmi dobře…
JohnyB | 16.05.2019

Cesta z města (ba i z vesnice) aneb West Highland Way romantiky zbavená

Před několika lety jsem byla se svojí maminkou na poznávacím (a velmi drahém) zájezdu do Skotska. Za čtyři…
Ifča | 12.05.2019

Vietnam na kole 2019

Vybrat destinací na další dovolenou byl boj. Nejprve jsem chtěl do Arménie, pak mi psal známý, jestli bych…
RendaStr | 06.05.2019