reklama

Brno – Jerevan (4300 km)

Ahoj,
chtěl bych na konci dubna vyrazit na kole z Brna do Arménie. Předběžně plánovaná cesta je: ČR - Slovensko - Maďarsko - Srbsko - Rumunsko - Bulharsko - Turecko - Gruzie - Arménie. Nechce se někdo přidat?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.12.2017
Autor: Auric
  • Re: Brno-Jerevan(4300km)

Než to sem šoupneš znovu, tak já se hlásím jako první, kdo se na Tvou žádost nechce přidat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2017
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Brno-Jerevan(4300km)

Ahoj, koukal si už nějak podorbněji na plán cesty? Uvažuji o podobné cestě, ale opačným směrem, pokud seženu někde v Turecku kolo a základní výbavu. Zatím sem moc nekoukal do mapy, jen pouze státy, kterýma bych rád projel. Další otázka je počasí- předběžně plánuji cestu začátkem května.
    Zdar a sílu
    Martin

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.02.2018
    Autor: jauvajs
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč

Cyklotoulky II. s dětmi, vozíkem a nočníkem

Markéta Hroudová a Luděk Zigáček
Rumunským rájem a moldavským peklem do neuznaného Podněstří
Jaké to je cestovat s malými dětmi po východní Evropě? Pít vodu ze studní, ochutnávat kvas, nocovat nadivoko a ráno ze stanu koukat na …
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Český ráj na kole

(CK Bondo)
30.04.2020, 4 dny
4 640 Kč
cyklistický Autobusem

Maďarsko na kole: Termální lázně Bukové hory

(CK Bondo)
09.05.2020, 9 dní
11 890 Kč
cyklistický Autobusem

Maďarsko na kole: Termální lázně Bukové hory

(CK Bondo)
24.07.2020, 9 dní
12 960 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Vlakem k Baltu

04.11.2019
Max čtyři do party na 14.dní k Baltu. Vlakem do Kolobřehu a dál kolem podél moře do Kámen Přímořský a zpět Odra…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo
02.11.2019
Ahoj, navštívil jsem tvůj profil. Moc rád bych tě poznal více. Buď jako kamarádku nebo popřípadě pak později jako…

Hledám: kamarádka na kolo

28.10.2019
najde se do 55 let,kamarádka na toulky na kole?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

229 cyklistů (19 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019