reklama
Země: Česko Česko

Kemp u Lipna

Dobrý den, prosím o radu v jakém kempu poblíž Lipna se dá ubytovat v malém stanu, a je zde možnost uschovat kola někde v zamčené garáži, stodole nebo skladu.
Jedeme na 4 dny a tak prosím o rady na zajímavé místa kam se podívát.
Velice děkuji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.05.2017
  • Re: Kemp u Lipna

         

    Rozhodně bych nevynechala Schwarzengberský kanál, Zadní Zvonkovou, Vítkův hrádek.
    Ale vše záleží na tom, kde budete bydlet.

    Jen teda doufám, že mi odpovědí nebude reklama na ten nejlepší a nejskvělejší kemp...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2017
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kemp u Lipna

           

      Moc děkuji za tip na Cyklo cíle. Kde budeme bydlet je vlastně součástí otázky. .....
      Je nám to jedno, jen kde nás vemou s malým stanem a autem, (3lidi a 3kola) ale co s kolama??? Je kemp kde nám je za úplatu zamknout???
      Radko moc dík, kdyby jsi dala ještě tip na ubytko s kolama, přenechám ti za odměnu manžela:-))))

      Tak vážně, opravdu moc děkuji. Jsem vděčná za každý poznatek.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.05.2017
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kemp u Lipna

             

        Děkuji, manžela ti nechám, mám svého :o)))

        Co se týká kempů - podél Vltavy jsem spala vždycky jen na vodě, takže jen ve vyhlášených vodáckých kempech.

        Kolem Lipna jsme pak bydleli dál - na Blanickém Mlýně mezi Prachaticemi a Volary, ale nevím, jestli tento kemp ještě funguje.
        Odtud jsme pak jezdili rovnou na kole nebo jsme popojeli kousek autem.
        A pak v penzionu Stožec, což je bývalé nádraží.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 11.05.2017
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kemp u Lipna

         

    Loni v létě jsem spal tady: https://mapy.cz/s/1Dod1
    https://www.penzion-lipno.cz/autokemp
    Je to přímo naproti nádraží v Černé v Pošumaví.
    Malý a klidný kempík pro obytňáky, ale stan se tam postavit dá tady. Kola se schovávají do stodoly (za 20Kč), která se zamyká.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2017
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kemp u Lipna

           

      no malej-jardo, to jsem si o tobě nemyslel, hned sem šoupnout reklamu ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.05.2017
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kemp u Lipna

             

        Doufám, že až tam přijedu příště, dostanu za to slevu. :-))

        Když jsem viděl ten cirkus (velký autokemp v Černé) za mostem, tak jsem byl rád, že jsem spal, kde jsem spal.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 11.05.2017
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kemp u Lipna

         

    Moc dík malej Jardo.
    Ta zamykaci stodola je přesně co hledám. Ale paradoxně bych dala přednost většímu kempu, kde je třeba letní parket, nebo disco :-) Chceme po večerech s holkama trosku trdlovat.
    Tak dyz nikdo nic nepřidá pojedeme podle malého Jardy, slevu mu tam vyridime:-)

    Všem moc dík.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2017
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kemp u Lipna

         

    Po dvakráte jsem byl pár dní pod stanem v kempu U Kukačků v osadě Pihlov na břehu Lipna. Večer klid. Kola jsme měli buď na autě nebo v takové zamykací kolárně.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2017
    Autor: bodlak
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

647 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024