reklama
Země: Česko Česko

Kemp u Lipna

Dobrý den, prosím o radu v jakém kempu poblíž Lipna se dá ubytovat v malém stanu, a je zde možnost uschovat kola někde v zamčené garáži, stodole nebo skladu.
Jedeme na 4 dny a tak prosím o rady na zajímavé místa kam se podívát.
Velice děkuji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.05.2017
  • Re: Kemp u Lipna

Rozhodně bych nevynechala Schwarzengberský kanál, Zadní Zvonkovou, Vítkův hrádek.
    Ale vše záleží na tom, kde budete bydlet.

Jen teda doufám, že mi odpovědí nebude reklama na ten nejlepší a nejskvělejší kemp...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2017
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Moc děkuji za tip na Cyklo cíle. Kde budeme bydlet je vlastně součástí otázky. .....
      Je nám to jedno, jen kde nás vemou s malým stanem a autem, (3lidi a 3kola) ale co s kolama??? Je kemp kde nám je za úplatu zamknout???
      Radko moc dík, kdyby jsi dala ještě tip na ubytko s kolama, přenechám ti za odměnu manžela:-))))

Tak vážně, opravdu moc děkuji. Jsem vděčná za každý poznatek.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.05.2017
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Děkuji, manžela ti nechám, mám svého :o)))

Co se týká kempů - podél Vltavy jsem spala vždycky jen na vodě, takže jen ve vyhlášených vodáckých kempech.

Kolem Lipna jsme pak bydleli dál - na Blanickém Mlýně mezi Prachaticemi a Volary, ale nevím, jestli tento kemp ještě funguje.
        Odtud jsme pak jezdili rovnou na kole nebo jsme popojeli kousek autem.
        A pak v penzionu Stožec, což je bývalé nádraží.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: radka

Loni v létě jsem spal tady: https://mapy.cz/s/1Dod1
    https://www.penzion-lipno.cz/autokemp
    Je to přímo naproti nádraží v Černé v Pošumaví.
    Malý a klidný kempík pro obytňáky, ale stan se tam postavit dá tady. Kola se schovávají do stodoly (za 20Kč), která se zamyká.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

no malej-jardo, to jsem si o tobě nemyslel, hned sem šoupnout reklamu ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Bruca

Doufám, že až tam přijedu příště, dostanu za to slevu. :-))

Když jsem viděl ten cirkus (velký autokemp v Černé) za mostem, tak jsem byl rád, že jsem spal, kde jsem spal.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Moc dík malej Jardo.
    Ta zamykaci stodola je přesně co hledám. Ale paradoxně bych dala přednost většímu kempu, kde je třeba letní parket, nebo disco :-) Chceme po večerech s holkama trosku trdlovat.
    Tak dyz nikdo nic nepřidá pojedeme podle malého Jardy, slevu mu tam vyridime:-)

Všem moc dík.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Po dvakráte jsem byl pár dní pod stanem v kempu U Kukačků v osadě Pihlov na břehu Lipna. Večer klid. Kola jsme měli buď na autě nebo v takové zamykací kolárně.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: bodlak
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kalendář – Rájem rozhlednovým 2017

Velký nástěnný kalendář s rozhlednami ve Středních Čechách
Rozhledny Středních Čech Kalendář RÁJEM ROZHLEDNOVÝM 2017 je celobarevný, obsahuje 14 listů velikosti A3 na výšku (30×42 cm), na lesklém…
250 Kč

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Česká Kanada na kole

Malebná krajina České Kanady (Jiří Juřík)
14.06.2019, 5 dní
4 480 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Šumava na kole: Kvilda

(CK Bondo)
18.06.2019, 6 dní
6 920 Kč

Česká Kanada na kole

Malebná krajina České Kanady (Jiří Juřík)
31.07.2019, 5 dní
4 480 Kč
Seznamka

Hledám: parťáka/parťačku

včera
Ahoj, hledám někoho na ježdění na kole po lese, trailech i bikeparcích, v zimě na hory, sjezd i běžky, jsem z…

Hledám: Prijemne okamžiky

Hledám: Prijemne okamžiky
19.01.2019
Hledám touto cestou sportovně založeného muze s vyresenou minulostí pro traveni volného času a v případě…

Hledám: Balt

Hledám: Balt
18.01.2019
Ahoj. V červenci pojedu se synem v cyklovozíku trasu Praha-Liberec-Nisa-Odra-Balt-Berlín-Spréva-Drážďany-Praha.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

245 cyklistů (1 přihlášený)

Pocta Christianu Battagliovi

Šumava Na prodloužený šumavský víkend s manželkou a s našimi kamarády Jitkou a Láďou jsem se těšil. Ale už…
Stanley58 | 15.01.2019

Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

Že prý v Británii pořád prší?!? Zataženo, mlha, vichr, zima, permanentní lijavec? Teplo a slunko možná tak 3…
cyklo-poustevnik | 08.01.2019

Úhlava hlava nehlava

Horké suché léto přímo vybízí, aby člověk trávil veškerý volný čas u vody. Jako ideální outdoorová aktivita…
JohnyB | 28.12.2018