reklama
Země: Česko Česko

Lesní cyklostezky - vaše tipy

Zdravím vás. Můžete mi dát někdo tip na cyklovýlet? Preferujeme spíše lesní cesty a chceme naplánovat vícedenní výlet tak, abychom pokaždé přespali na jiném místě (ideálně např. s wellness centrem apod.) a další den jeli dále. Kdekoliv v ČR. Děkuji za tipy.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.07.2016
Autor: Erza123
  • Re: Lesní cyklostezky - vaše tipy

po D1 z Brna do Práglu? je to hrbolaté, je to lesem a je to vícedenní.
    wellness centrum nevím co je tak to ani nenabízím.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

tak wellness můžeš mít u každého rybníka kde rozděláš stan ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Grille
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

co to přesně je ten wellness? Je to odběr krve? komáry? nebo je to večerní koupání v rybníce? Počítá se i brodění v lesním potoce? Je wellness poslech šumění stromů před usnutím? Je wellness čumění do ohně?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.07.2016
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nessy je jméno lochnesky, ne?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.07.2016
        Autor: hekynen
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
279 Kč

Poutnický deník

Jiří Bouda
Tři velké cesty po Evropě na kole
OD SVATÉHO MATĚJE V PRAZE KE SVATÉMU JAKUBU V SANTIAGU DE COMPOSTELA (2003) CESTA ZPÁTKY - Z LISABONU DO PRAHY (2006) JAK JSEM…
249 Kč
Tip na letošní dovolenou

Lipensko – pěší turistika

(CK Mamut tour)
09.08.2022, 7 dní
10 300 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: Parťačku na kolo i volný čas..

Hledám: Parťačku na kolo i volný čas..
17.05.2022
Ahoj, hledám parťačku na horské, nebo silniční kolo a třeba i na horskou turistiku cca kolem 50 :-).

Hledám: Partnerku

12.05.2022
Ahoj, najdu zde sportovnĕ založenou ženu 54 plus? Sport i relax v létě i v zimě. Já 60 let,170/70.

Hledám: Enns a část Dunaje

08.05.2022
hledáme parťáky do skupiny cyklistů na cyklozájezd od pramene Enns do Tullnu v době od 5,6. do 10.6.2022 , doprava…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

236 cyklistů (16 přihlášených)

Proč bychom se nerakovinovali aneb onkologickým pacientem snadno a rychle

Tento můj deník vznikal v době, kdy Lubošovi byla zjištěna rakovina, a psala jsem jej v průběhu léčby tak,…
šíp | včera

Vez mě dál, Esko má 04 - Za mizející krajinou ropáků

Motto výletu. Poslouchej [poslouchej]Píseň mou [varovnou]Jen pár not [jen pár slov]Ten zvláštní tón [snad je…
Favorit1970 | 15.05.2022

Na Kanáry na kole

Někdy nám život připraví okamžiky, kdy je potřeba vzít rozum do hrsti a… …zahodit ho, co nejdál to jde. A tak…
Martin_re-cyklista | 14.05.2022