reklama
Země: Nizozemsko Nizozemsko

3 dny na kole kolem Amsterdamu

Ahoj všem,
ráda bych se poradila - v červnu se chystáme s kamarádkou na 5 dní do Nizozemska, letíme do Amsterdamu. 3 dny bychom rády strávily cestováním na kole. Neměli byste tipy na celodenní výlety? Zvažuji dvě možnosti, buď se vracet vždy večer do Amsterdamu, popřípadě udělat třeba dvoudenní výlet s přespáním jinde. Náročnost tak střední (na kole pravidelně nejezdíme, ale něco vydržíme :-). A ještě dotaz ohledně map či jiných podkladů - kde se po nich nejlépe v Praze poohlédnout?
Moc děkuji za odpovědi!
Alžběta

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.05.2016
Autor: Alzbeta
  • Re: 3 dny na kole kolem Amsterdamu

Mapy kupuji zásadně v Kiwi v Jungmance.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.05.2016
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Je otázka, zda mapy kupovat. S překvapením jsem zjistil, že offline Mapy.cz pro Android obsahují i cyklotrasy tak, jak jsme na ně na území ČR zvyklí. Ale třeba nakonec taky něco koupím, ale jestli, tak určitě až na místě.

Mimochodem letos bych měl v Amsterodamu končit svou cyklodovolenou. Máte nějaký tip na ubytování nebo tip na server, kde by se dalo sehnat? Nechci hotel a nesmí vadit jízdní kolo. Stanování bych se letos rád vyhnul, pokud mne jiné ubytování při internetovém průzkumu nepřijde jako finanční sebevražda. Pojedu sám.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: MiBo
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

K těm výletům všichni doporučují menší historická města jako třeba Utrecht. Je to tam samá rovina, tak by neměl být problém ve větších vzdálenostech.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

S tím ubytováním - u mne je to konec cesty, takže vím, kdy tam musím nejpozději dorazit, ale nevím, kdy skutečně přijedu. Rezervace s velkým předstihem je proto mimo hru.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

...S překvapením jsem zjistil, že offline Mapy.cz pro Android obsahují i cyklotrasy....

Nejen pro Android.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: vysočina
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ano, už i webové. Dříve tomu tak nebylo. Kus za hranicemi ČR končily.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.06.2016

mapy jsou úplně zbytečné, celá síť stezek je skvěle a dokonale značená, není nutno nic řešit, stačí jen vědět kam chceš jet , to je moje zkušenost, nocleh se dá řešit operativně taky, záleží na tom jaký nocleh máš na mysli

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: balda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Moja osobna skusenost je, ze v mestach si treba velmi davat pozor na bicykle. Stale sa kradnu a pootm predavaju pod cenu (vela ludi si kupuje prave kradnute bicykle). Na vidieku to je mensi problem.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jaroslav
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Případ zájezd

Jan Jícha
Příběh o nejneuvěřitelnějším zájezdu všech dob
Byli jste někdy na zájezdu a vrátili se z něj celí, se vším majetkem a všichni? Pak nevíte, co je zájezd. Znáte průvodce, kteří chodí s…
199 Kč

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč
Tip na letošní dovolenou

Holandskem na kole

(CK Kudrna)
15.06.2018, 10 dní
11 400 Kč
cyklistický Autobusem

Holandsko na kole: Rovinkami za větrnými mlýny

(CK Bondo)
22.06.2018, 10 dní
12 970 Kč
cyklistický Autobusem

Holandsko na kole

(CK Nomád)
01.07.2018, 8 dní
11 190 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistku na projíždky

včera
Ahoj, hledám cyklistku do 38 let na projížďky podél vody nebo třeba i jinam podle dohody. Baví mě jít se po práci…

Hledám: Najdu kamarádku z Ostravy k vyjížďkám na kole?

včera
Jsem celkem vitální 63letá důchodkyně a hledám kamarádku k občasným vyjížďkám v ostravském okolí, popř. i někam…

Hledám: Cyklistika z Prahy

24.05.2018
Ahoj, hledám tu cykloparťačku na výjezdy z Prahy na cyklovýlety, možné jsou i hory. Počasí ideál, pojďme akčně do…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

238 cyklistů (11 přihlášených)

RUNDREISE 2018: Donau - Enns - SALZA - Mariazell - Walster - Traisen - Donau

Salza se mi zalíbila v r. 2010, když jsme na jejím břehu tábořili v kempu Weiberlauf, do něhož jsme odbočili…
Quatsch | 17.05.2018

Jak jsem doma vyřešil ukládání kol

Nejsem si jistý, zda sem tohle téma úplně patří, ale pro mě to v posledních týdnech bylo celkem aktuální, tak…
StanaPavlicek | 01.05.2018

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018