reklama
Země: Nizozemsko Nizozemsko

Holandsko

Ahoj, chystáme se v létě na 10-14 dní do Holandska. Nejradši bychom byli v kempu 3 dny, udělali si nějaký výlet a pak popojeli dál. Nemáte tipy na kempy, trasy a tak? Pojedeme s 3 většími dětmi. Díky, Klára
klara.soukupova@volny.cz

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 13.05.2016
Autor: koblizek
  • Re: Holandsko

Bydlení ne, ale nápad a inspiraci pro 3 vyjížďky můžu poskytnout.
    Větší děti je co, zvládnou po rovině 80 km? Když ne, tak zaimprovizujete a upravíte. Máte navigaci?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

V Holandsku jsou zajímavá spíše menší města jako např. Horn, Dordrecht, Gouda, Leiden, Delft, Alkmaar, ale třeba i Utrecht. Menší kopečky jsou u moře a pak jihovýchodně od Maastrichtu, kde nejvyšší kopec Holandska na styku tří zemí dosahuje přec 300m. Sever země je placatý a řidšeji osídlený.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Karel-ch
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Cestoval jsem po Holandsku autem a tři noci jsem měl objednané v pěkném klidném kempu přímo na kraji Amsterodamu,mezi letištěm Schiphol a Amsterodamem blízko veslařského kanálu.Jméno si již nepamatuji ale dá se kemp snadno najít.Po návštěvě tohoto kempu jsem se rozhodl změnit způsob cestování,zakoupil jsem stan kola a nosič.Za tři dny zdaleka neprojedete zajímavá místa v okolí,ale z kempu je to kousek do města,které je zajímavé,a v holanku je všechno blízko.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: jarpal
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kempy hledám tady http://cs.camping.info/kempy

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kemp je Amsterdamse Bos.Je kousek od dálnice ale je v přírodě a ani Vás nenapadne že jste na hranici Amsterodamu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: jarpal
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

v Amsterodamu jsme byli pár dní v chatce v tomto kempu:
    https://www.campingzeeburg.nl/
    Na kouknutí do Amstru skvělý, jinak jsem také pro menší města.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.05.2016
    Autor: Kolorádo
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

S dětma a tatínkama určitě sem:
    http://www.turistika.cz/vylety/miniaturni...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2016
    Autor: HonzaK
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč

Případ zájezd

Jan Jícha
Příběh o nejneuvěřitelnějším zájezdu všech dob
Byli jste někdy na zájezdu a vrátili se z něj celí, se vším majetkem a všichni? Pak nevíte, co je zájezd. Znáte průvodce, kteří chodí s…
199 Kč
Tip na letošní dovolenou

Holandskem na kole

(CK Kudrna)
15.06.2018, 10 dní
11 400 Kč
cyklistický Autobusem

Holandsko na kole: Rovinkami za větrnými mlýny

(CK Bondo)
22.06.2018, 10 dní
12 970 Kč
cyklistický Autobusem

Holandsko na kole

(CK Nomád)
01.07.2018, 8 dní
11 190 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistku na projíždky

včera
Ahoj, hledám cyklistku do 38 let na projížďky podél vody nebo třeba i jinam podle dohody. Baví mě jít se po práci…

Hledám: Najdu kamarádku z Ostravy k vyjížďkám na kole?

včera
Jsem celkem vitální 63letá důchodkyně a hledám kamarádku k občasným vyjížďkám v ostravském okolí, popř. i někam…

Hledám: Cyklistika z Prahy

24.05.2018
Ahoj, hledám tu cykloparťačku na výjezdy z Prahy na cyklovýlety, možné jsou i hory. Počasí ideál, pojďme akčně do…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

333 cyklistů (18 přihlášených)

RUNDREISE 2018: Donau - Enns - SALZA - Mariazell - Walster - Traisen - Donau

Salza se mi zalíbila v r. 2010, když jsme na jejím břehu tábořili v kempu Weiberlauf, do něhož jsme odbočili…
Quatsch | 17.05.2018

Jak jsem doma vyřešil ukládání kol

Nejsem si jistý, zda sem tohle téma úplně patří, ale pro mě to v posledních týdnech bylo celkem aktuální, tak…
StanaPavlicek | 01.05.2018

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018