reklama
Země: Česko Česko

Labská Děčín - uzavírka!

Tak nám cyklostezku z Děčína-Prostředního Žlebu směrem k hranici do Dolního Žlebu po celou hlavní sezónu uzavřou. Tak na to myslete při plánování cest podél Labe.
Uzavírka začne od 1. června a bude minimálně do listopadu (a jak to tady u nás chodí, možná i do dalšího roku ...). O víkendech bude uzavírka "jen" mezi Čertovou Vodou a Dolňákem.
Oficiální náhradní trasa je po silnici z DC na Hřensko k přívozu do Dolního Žlebu, nebo do Hřenska (další možný přívoz), kde kousek za hranicí začíná stezka i po pravém břehu.

http://decinsky.denik.cz/zpravy_region/podel...

http://mmdecin.cz/obcan/zpravodajstvi/tiskove...

Další možností pro ty co se nebojí terénu je trejlík do Dolňáku, najet se dá buď od žel, mostu přes Prostřední Žleb nad Čertovu Vodu, nebo pěkně celý úsek (doporučuju) po vystoupání z Přípeře. Ale časově to vyjde na trojnásobek (i víc) jízdy po asfaltové stezce:
https://mapy.cz/s/DUTS

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.05.2016
Autor: PepikW
  • Re: Labská Děčín - uzavírka!

         

    To je teda pakárna - celou sezonu nejnavštěvovanější stezku zavřít..a to byla mírná zima-mohli to dělat...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2016
    Autor: hančule
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Labská Děčín - uzavírka!

         

    Hančule, protože jsi zamkla svoje téma, musím tady: S "tapetováním" jde asi o to, že když už někdo (zrovna tedy já) založil téma k uzavírce Labské, žes k tomu přidala hned dvě další. Sice to nechápu, ale mě to nevadí.

    Nejsi sama, komu vadí nesmyslné investice a vyhozené peníze. Jen to chce mít přesné informace. Už jsem to sice zkoušel, ale zkusím to upřesnit znovu. Oprava se netýká cyklostezky před Čertovou Vodou, ani za Dolním Žlebem. Jde skutečně o opravu silnice III.třídy z Čertovky do Dolňáku a souvisejícího vodovodu podél/pod. Netušim v jakém stavu je vodovod pod novou stezkou, nebo kudy tam vůbec vede, ale o jeho opravu opravdu nejde. Jediné informace, co se mi podařilo najít k celé akci je popis zadání na webu magistrátu:
    http://www.mestodecin.cz/turisticky-portal/item...

    Mě taky vadí, že to budou dělat v létě, stihnout se to dalo (i přes Jindrovy připomínky) určitě třeba alespoň do června (nebo to nechat na říjen a listopad). Další nedostatek by mohl být, že na nové silnici podle popisu neplánují žádné cyklo, nebo spíš bruslo-opatření. Třeba jako hladký povrch, víc výhyben atd. Zřejmě nedojde ani k rozšíření a přitom i pár centimetrů by místy dost pomohlo.


    P.S.: na ty vyhlídky si někdy zajeď, třeba zjistíš, že je odtamtud na Labe hezčí pohled než z přeplněné cyklo-bruslo-pěšo-kočárko-pso-stezky a že si ho člověk po náročném stoupání mnohem víc užije :o)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.05.2016
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Labská Děčín - uzavírka!

           

      To si fakt myslíš,že pár reakcí,které většina nebyly k věci,mi vadí? Po řečech a reakcích,které jsem zažila při výstavbě stezky?Jen si myslím,že když si lidi chtěj vyprávět o krásách stezky-ať si založí téma.Moje takové nebylo a tlachání není nic pro mě...Ahooj a dobře dojeď.H.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.05.2016
      Autor: hančule
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Labská Děčín - uzavírka!

             

        Tlachán í není pro nic tebe?!?
        Pak nějak nechápu, proč si se zregistrovala na internetovou diskuzi...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.05.2016
        Autor: radka
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Labská Děčín - uzavírka!

         

    Tak pozor, cestovatelé - uzavírka začíná od středy (do konce října). Ale vypadá to, že dělat budou jen ve všední dny 8-18h, takže mimo pracovní dobu snad půjde projet.

    http://decinsky.denik.cz/zpravy_region/zlebsti...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2016
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Labská Děčín - uzavírka!

           

      Docela mi přijde drsná ta podmínka, že kdyby bylo potřeba, musí silnici do 8 minut zprovoznit i kdyby to znamenalo zasypat nějaký výkop.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.06.2016
      Autor: petrp
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Labská Děčín - uzavírka!

             

        Nebo zasypat nějakého dělníka ve výkopu ...

        :o)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.06.2016
        Autor: PepikW
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Labská Děčín - uzavírka!

               

          Však si ho pak vyhrabou, ne? :D

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.06.2016
          Autor: Bruca
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Labská Děčín - uzavírka!

           

      Včera jsem projížděli v pohodě. Zatím to tam mají jenom nalajnované.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.06.2016
      Autor: Moura
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Labská Děčín - uzavírka!

             

        Navíc, nakonec se rozhodlo, že o víkendu, a to bylo včera, bude cesta průjezdná.
        Stejně musí být schopni do 8 minut cestu zprůjezdnit kvůli hasičům, takže žádné rozsáhlé akce tam dělat nemohou a pokud nechtějí o víkendu pracovat musí to stejně opustit jako funkční.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.06.2016
        Autor: petrp
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Labská Děčín - uzavírka!

             

        Tak je. V sobotu taky v pohodě. Podle cedulí, co tam jsou to bude skutečně uzavřené pouze v pracovní době (Po-Pá 8-18), jen bude nutné počítat s průjezdem stavbou (bahno atd.).

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.06.2016
        Autor: PepikW
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Labská Děčín - uzavírka!

               

          Tak ale aspoň měla hančule možnost založit tu pár témat a pokecat si s tou svojí alternací paspulkou :o)))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.06.2016
          Autor: radka
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

332 cyklistů (20 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024