reklama
Země: Česko Česko

Santiniho cyklotrasa

Prosím o vyplnění dotazníku pro mou bakalářskou práci, moc mi tím pomůžete! Děkuji.
http://umbrela.mendelu.cz/vyzkumy/vyzkum?id=1313

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 23.01.2016
Autor: Haňas
  • Re: Santiniho cyklotrasa

Možnost některých odpovědí mi nesedí: neznám např. cyklostezky na Vsočině - uvítal bych tedy ještě třetí odpověď "nedokážu posoudit". Stejně tak "jak často jezdíte" - mohla by být i odpověď "více než 2 x týdně" (jezdím hodně, ale přece jenom ne každodenně).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Airline
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ty že nejezdíš každodeně? Ale 360 dní v roce určitě. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To se někdo má. Já jezdím na kole skoro denně, ale rozhodně to není cykloturistika, k té se dostanu tak 1-2x do měsíce. ;)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: petrp
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Taky vyplněno.
    Jen nevím, jak se cykloturistice věnovat závodně. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já jsem asi nepomohla, protože na Vysočinu nejezdím a nevyplnila jsem tedy všechno.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak jsem to vyplnila, zaujala mě totiž ta cyklotrasa, díky za tip! Až na ty otázky ohledně cyklostezek na Vysočině, to fakt nedokážu posoudit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.01.2016
    Autor: aila
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč

Kalendář – Rájem rozhlednovým 2017

Velký nástěnný kalendář s rozhlednami ve Středních Čechách
Rozhledny Středních Čech Kalendář RÁJEM ROZHLEDNOVÝM 2017 je celobarevný, obsahuje 14 listů velikosti A3 na výšku (30×42 cm), na lesklém…
250 Kč
Tip na letošní dovolenou

Česká Kanada na kole

Malebná krajina České Kanady (Jiří Juřík)
03.08.2018, 5 dní
3 980 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Bondo Bohemia Tour Jih

(CK Bondo)
03.08.2018, 10 dní
8 910 Kč

Šumava na kole: Kvilda

(CK Bondo)
07.08.2018, 6 dní
4 940 Kč
Seznamka

Hledám: Partnerku na kolo

Hledám: Partnerku na kolo
včera
Rád bych potkal nezadanou partnerku na kolo a pěší cestování do přírody věkem nejlépe do 40 let.

Hledám: Na kole od pramene Vltavy až po soutok s Labem

19.07.2018
Ahoj, hledají se fajn lidičky, kteří by rádi se mnou projeli na kole cyklotrasu dle uvedeného hezkého článečku.…

19.07.2018
Ahoj, hledají se fajn lidičky, kteří by rádi se mnou projeli na kole cyklotrasu dle uvedeného hezkého článečku.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

290 cyklistů (12 přihlášených)

Jak začínal syn jezdit na kole

Koupě dětského kola pro syna a seriál závodů Na kole jezdím už hodně dlouho a k tomuto koníčku jsem dotáhnul…
Kolo-pro | 10.07.2018

Cyklovýlet do srdce Brd, červen 2018

Dlouho jsem se už tak nepobavil a ještě ve spojení s výletem na kole :-D Vyrazili jsme v sobotu 2. června…
Ladama | 26.06.2018

Slovinsko – Julské Alpy – Triglavský národní park

Stejný termín, stejná cestovní kancelář, v únoru obsazujeme poslední volná místa a těšíme se do nepoznané…
HMS | 12.06.2018