reklama
Země: Česko Česko

Mapa turistických cílů

Hledám uživatelsky přívětivý nástroj pro plánování cyklotras po Evropě. Nemyslím tím výpočet trasy mezi dvěma body. To umí mapy na seznamu velmi dobře a existují i další pokusy v tomto směru. Jde mi o přehlednou mapu turistických cílů, na kterou se podívám a vím, že tudy bych chtěl jet. Turistickými cíli myslím místní zajímavosti, památky, přírodní útvary a podobně. Nikoli hospody a hotely, těch je všude dost i bez mapy.

Ptám se proto, kde najdu mapu turistických cílů Evropy?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 13.12.2015
Autor: Marin7
  • Re: Mapa turistických cílů

Zkus TripAdvisor.cz, pochopitelně, že stránka se musí něčím živit, tak je tam spousta balastu a reklam, ale hodně užitečného.

Přehlednou mapu ti poskytuje google maps, včetně obrázků a dalších informací a odkazů.

Jen si musíš nastavit filtry jak potřebuješ a taky je dobré vědět, že čeština asi stačit na všechno nebude...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

skus pozriet tu: http://whc.unesco.org/en/interactive-map/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: milano.pk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Můj oblíbený.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.12.2015
      Autor: Hrabosh

Na tohle používám Google Earth - shodné vlastně stěmi GooleMaps, ale pro mě "čitelnější" s ikonkami fotek uživatelů (vrstva Panoramio). Podle nich a jejich koncentrace poznáš, kde je co zajímavého. Navedlo mě to (samozřejmě mě jenom v příhraničí ...) i k zajímavostem, které v žádném průvodci nenajdeš.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.12.2015
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky všem za jejich příspěvky. Přesně to, co hledám, asi neexistuje, ale všechny odkazy se zdají být užitečné.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

... se přiživím se svojí ´troškou do mlýna´
    http://www.ctidoma.cz//zpravodajstvi-kultura...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: AV
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

A takhle nějak by to mělo vypadat, ale v evropském měřítku:

http://www.ceskozemepribehu.cz/destinace

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.12.2015

Není to mapa, ale může se hodit.

http://www.virtualtravel.cz/vylety.html

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.12.2015
    Autor: Pepíček

Evropských cílů tam příliš není ale co se týče Československa tak je na to celkem dobrá zeměpisná vrstva na mapach.cz http://mapy.cz/zemepisna?x=17.5828430&y=49...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2016
    Autor: DejvCZ
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
349 Kč

Každý kopec stojí za … TO

Milan Silný
Volné pokračování knihy „Každý kopec má své ... NEJ“, oceněné 3. místem mezi cestopisy v mezinárodní soutěži TOURMAP 2010
Motto knihy: „Ti, kdož kopce vynechávají, polovičními cyklisty zdají se býti, neb zejména kopce pepřem a solí cyklistiky jsou.“ …
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Český ráj na kole

(CK Bondo)
30.04.2020, 4 dny
4 640 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Heldám partačku na kolo nebo lyže a možná i víc...

05.12.2019
Hledám parťačku na kolo nebo lyže a možná časem i víc....ideální věk 30 - 40. Praha a okolí směrem na jih :-) je…

Hledám: Na kole s dětmi

02.12.2019
Ahoj, máme dva skvělé kluky /8 a 10let/ a rádi jezdíme na kole. Kluci by uvítaly nějaké parťáky či parťačky na…

Hledám: Nezadaného muže na kolo

28.11.2019
Tuhle neděli 1.12. na kolo. Ideálně s nezadaným mužem od 173cm výš, přiměřeného věku. Praha a okolí. Radka 42 let,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

201 cyklistů (10 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019