reklama
Země: Česko Česko

Dokončená vkv

Zdolávání vršků krajiny Valašska (Beskyd,Hostýnsko-vsetínských vrchů, Večovických vrchů, ale i např. Bílých Karpat) to je soutěž vkv.

Za necelý měsíc jsem ujel přibližně 400 km na kole, několik desítek až stovek autem, vlakem a autobusem . Nastoupal jsem neuvěřitelný počet km. (jen za jeden výjezd to mnohdy činilo 2000 výškovýh metrů (-Velký Javorník,Kohutka) Bylo to několik tisíc metrů. Však tato ,,námaha " mne obdařila pěknými zážitky a a pěkným výsledkem)

Za tři týdny jsem zdolal již předem určených 50 vrcholů ujel přes 300 km a navštívil dosut nepoznané vrcholy Valašska. Celkový čas tři týdny (měsíc od začátku soutěže) mne zajistil 2. místo v kategorii Junior a v celkové soutěži 27. místo. Soutěž trvá až do listopadu, tak na případné zapojení se není ještě pozdě.

PS: Kdo by chtěl vidět fotky atˇ navštíví mojí stránku na fb, je teho hodně. ,, Vyplivovat " je tam budu podle času postupně. /Pro ty co neví, přidávám odkaz. - https://www.facebook.com/cykloline?ref=aymt...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 11.05.2015
Autor: kismulu
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Na kole ke hvězdám

Jiří Grygar a kol.
Průvodce po hvězdárnách a planetáriích
Co to je EBICYKL Tipy na týdenní cykloputování Průvodce po hvězdárnách a planetáriích Astrofyzika RNDr. Jiří Grygara, CSc. není třeba…
349 Kč

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč
Tip na letošní dovolenou

1. máj na kole

(CK Rubikon)
01.05.2019, 1 den
1 600 Kč
In-line skating Autobusem

Česká Kanada na kole

Malebná krajina České Kanady (Jiří Juřík)
14.06.2019, 5 dní
4 480 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Šumava na kole: Kvilda

(CK Bondo)
18.06.2019, 6 dní
6 920 Kč
cyklistický Vlastní doprava
Seznamka

Hledám: Parťák na kolo

Hledám: Parťák na kolo
včera
Hledám parťáka na kolo okolo Kladna. Jsem VŠ/65/175, sportovně založená. Ráda jezdím na kole, spíš cykloturistika…

Hledám: Cyklistická Pecka 7-9.6.

23.04.2019
Pořádáme Aktivní cyklo-víkendy. Další jedeme na do Podkrkonoší 7-9.6. okolí hradu Pecka. Info mailem. Jsme skupina…

Hledám: Ženu 50+ na vyjížďky v okolí Prahy

23.04.2019
Pěkné dny už nabízejí poznávání krajiny, zážitky v okolí Prahy, ale klidně i dál. Můžeme jezdit na obyčejném,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

166 cyklistů (5 přihlášených)

Karpatský oblouk na kole s dětmi - část 5.

Průzkum cyklostezek východní Evropy 2 aneb jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (léto 2017) Část…
Peggy | včera

Karpatský oblouk na kole s dětmi - část 4.

Průzkum cyklostezek východní Evropy 2 aneb jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (léto 2017) Část…
Peggy | 15.04.2019

Jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (Léto 2017) - část 3.

Průzkum cyklostezek východní Evropy 2 aneb jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (léto 2017) …
Peggy | 07.04.2019