reklama
Země: Česko Česko

Tenhle víkend Pustevny,příští Ostrava,18. Praděd

Jelikož mám docela dost peněz zkusím se již tradičně dostat na kole na Praděd. Však prve vyjedu na Pustevny a i přes Aprílové počasí, které nám zde panuje se vydám do sedla kola.

Příští týden se jedu podívat do Ostravské zoo na kole ,přičemž navštívím zde nově otevřený pavilon. Však nyní se musím přichystat na neděli a , že počasí nebude nejlepší je mi taky jasné.

Jak naplánuji výlet na Praděd ještě nevím, Kdyžtak ho pokořím až s provozněnáím cyklobusu od Nového Jičína do Vrbna pod Pradědem (přes Hvězdu).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.04.2015
Autor: kismulu
  • Re: Tenhle víkend Pustevny,příští Ostrava,18. Praděd

         

    Severomoraváci uznávají pouze Lysou horu. Kdo alespoň jednou za rok tam nevystoupí(pěšky,kolo),tak není moravský patriot.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2015
    Autor: duče
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tenhle víkend Pustevny,příští Ostrava,18. Praděd

           

      To ale aktuální snímek není... ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.04.2015
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tenhle víkend Pustevny,příští Ostrava,18. Praděd

             

        Ne, minulý rok. Léto budiš pochváleno.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.04.2015
        Autor: duče
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tenhle víkend Pustevny,příští Ostrava,18. Praděd

               

          Letos jsem na Lysé ještě nebyl. Jsem ostuda, loni v tuto dobu jsem už měl dva zářezy. A teď o velikonocích to nadějně taky moc nevypadá...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.04.2015
          Autor: hekynen
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tenhle víkend Pustevny,příští Ostrava,18. Praděd

           

      ještě, že bydlím ve Slezsku ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.04.2015
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tenhle víkend Pustevny,příští Ostrava,18. Praděd

           

      To jsou teda pašáci, ani muslimové nejsou tak rigorózní, těm stačí pouť do Mekky jednou za život. Ale severomoravany chápu, sám jsem vyjížděl Ještěd dvakrát denně, s úsvitem i soumrakem. Za tejden se choval naprosto pokořeně.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2015
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tenhle víkend Pustevny,příští Ostrava,18. Praděd

         

    Abyste se nehádali tak to můžu ještě změnit letos mám v plánu těch vrcholků beskyd trošku více jedu totíž
    vkv http://www.vkv-bike.cz/co-je-vkv. Lysá hora taky padne, ale prodit se v 50 cm sněhu do toho kopce fakt nechci.I když sníh bude asi i na Pustevnách (potažmo radhošti) tak zde to bude jistě příjemnější výjezd. Inak letos to bude v tendru Beskyd a Jížní Moravy ty výlety tak uvidíme kam se všade podívám, Ale Praděd, Osoblažsko a třeba i něco více by chtěl navštívit a z jiných oblastí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2015
    Autor: kismulu
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tenhle víkend Pustevny,příští Ostrava,18. Praděd

         

    Tak uvidíme, ale nedělní plán asi změním, jelikož.. byl jste někdo na pustevnách? je tam asi po kolena sněhu. právě jsem vyjel autem, kde mě vzal děda at se podivame jestli se tam da vubec dostat a teho sněhu je tam vážně dost Martinák asi bude zasypaný..atak nevadí když plán trošku změním a pojedu nějakých 100km na Valašsko? myslím, že vůbec vadit nebude... Pustevny mám přece jenom kousek od baráku. :D navíc minulý rok jsem sezonu začínal v Osoblaze tak proč ne tenhle rok na Vsetíně? Občas holt nějaká menší změna plánů nastat může a po zvážení se na Pustevny vydám později jak sleze sníh nechci aby to dopadlo jak minulý rok kdy jsem se vrátil nachlazený a prolézal vysokým sněhem.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2015
    Autor: kismulu
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tenhle víkend Pustevny,příští Ostrava,18. Praděd

         

    ...to jsi to nějak "přeplánoval"- na Praděd pneu s hroty, nebo kolo nechat na Hvězdě, vzít jen sedlo(když tam chceš v sedle kola) a na záda lyže!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2015
    Autor: bi-jan-cyk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tenhle víkend Pustevny,příští Ostrava,18. Praděd

         

    Tak jsem se vrátil z Pusteven. Ano nakonec jsem jel¨na ty Pustevny, ale do kopce lanovkou a 25 cm sněhu- no po roce si zas místní museli myslet, že jsem blázen. Ale narozdíl od minulého roku se dalo jed. Jinak pěkná velikonoční vyjíždka.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2015
    Autor: kismulu
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

369 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024