reklama
Země: Česko Česko

Milešovka

Dobry večer. Mam jeden dotaz na vás. Da se jet na kole priamo na vrchol Milešovky?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.01.2015
Autor: Smoula200
  • Re: Milešovka

         

    Dá, ale je to makačka. Z Bílky nebo Černčic, z Milešova po červený je to v některých úsecích spíš biketrial. Aspoň pro mě před patnácti lety.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.01.2015
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Milešovka

         

    http://www.nakole.cz/knihy/152-kazdy-kopec-ma...
    strana 86. :-D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.01.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Milešovka

           

      Víš co je průser?!?
      Že i když si těch knih vezmeš vagón, vždycky budeš muset uhradit poštovné, protože nedosáhneš částky nad 500,- Kč :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.01.2015
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Milešovka

             

        To pak vyjde levněji koupit přímo v knihkupectví.
        Já jsem koupil každý rok jeden díl "pod stromeček". Letos třetí. A už vím, že příští vánoce mi Ježíšek nadělí "Maso..." :-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.01.2015
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Milešovka

             

        Poštovné mě netrápí, vyjde skoro na stejné peníze jako cesta do nejbližšího českého knihkupectví.

        Jedna známá poštovnému (a jiným cestovním nákladům vznikajícím např. při cestách servismenů sem) říká daň z prdelného. Že holt bydlíme v takové prdeli. :)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.01.2015
        Autor: petrp
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Milešovka

               

          A díval si se na ten odkaz?!?
          Tady nejde o nějaké poštovné nebo cokoli jiného, tady malej_jarda upozorňuje na to, že kniha je nabízena za 0,- Kč.
          No a mě u toho pobavil dovětek, že při nákupu nad 500,- Kč je poštovné zdarma :o)))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.01.2015
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Milešovka

                 

            Ach tak. Na odkaz jsem se nedíval.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 13.01.2015
            Autor: petrp
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Milešovka

                 

            Malé přehlédnutí. V odkazu knížku nabízejí za 299,- Kč, jen v košíku je 0,- Kč, protože tam se sčítají objednávky :-))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 13.01.2015
            Autor: Aar
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Milešovka

                 

            ..jarda se díval zle, nebo je šprýmař- 0 je o prázdného košíku, při nákupu se ti zobrazí cena nákupu(cena knih je dole)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 13.01.2015
            Autor: bi-jan-cyk
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Milešovka

                   

              Já ne. :-) Jen jsem dával odkaz na knížku, kde si může přečíst , jak se jede na Milešovku.
              Knížku už mám doma dávno, tak mě nezajímala cena ani poštovné.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 13.01.2015
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Milešovka

               

          To je dobrý :-)) Já to pochopila tak, že je to daň za to, že sedím doma na prdeli a pošta mi zboží přiveze :-))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.01.2015
          Autor: Peggy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Milešovka

             

        ...koupíš dvě knihy, což je víc jak 500Kč a máš buď slevu poštovného, nebo žádné- platí dodavatel.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.01.2015
        Autor: bi-jan-cyk
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Milešovka

         

    Po modré z Velemína, musí být sucho a je to krpál jako prase.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.01.2015
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Milešovka

           

      Při prvovýletu se mi desetiletej tehdy synek kus nad Milešovem na červený zabejčil, tak jsem tlačil dvě kola po tý kamzičí stezce až nahoru. Podruhý jsem ho nechal na štěpánovský chalupě a dal to v pohodě po modrý z Černčic.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.01.2015
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Milešovka

             

        ...a jestli neumřeli, tak tam čekají do dnes :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.01.2015
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

231 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024