reklama
Země: Česko Česko

Donauradweg 2014

http://rhadis.rajce.idnes.cz/Donauradweg_2014/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.12.2014
Autor: radek83

Nejlépe hodnocené

4 hlasy
  • Re: Donauradweg 2014

Hézo! Jak jsi to dělal s kolem, když jsi byl prohlídkou na některém tom zámku a pod.? Při prohlížení mě začaly zase svrbět nohy, už se těším na příští rok na výjezd.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

prostě jsem ho přivázal u pokladny nebo infostanku vzal přední brašnu s cenostma, hodil jí přez rameno a šel jsem na prohlídku :-)...moc jiných možností když jedeš sám nemáš

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.12.2014
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hezké fotky, trasa, která mě zajímá, ale proboha PROČ 233 fotek v jednom albu?!? To je vražda. V tom množství se celá "nálož" vydržet nedá.
    Proč to nerozdělíš do více alb - třeba po dvou dnech?!? Bylo by to na prohlížení určitě zajímavější.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

mám rád věci pohromadě :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Móc pěkný!
    U krásného modrého Dunaje je hezky.
    https://www.youtube.com/watch?v=4ZRRfiYPqT0

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Quatsch

Moc pekny. Diky za pozvanku na pokoukani. Uz bych taky nekam vyrazil!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: vlli2

Zda se, ze sis to uzil, pekne fotky i popis. Jsem prave dokoncil velkou udrzbu kola, a ted sedim a cumim kam v lete. A vypada to na dovolenou v Jiznich Cechach u rodicu, a tim padem Sumava, Rakousko, Dunaj. Takze dik za inspiraci, akorat me ted jeste trochu vic honi cestovni horecka :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Manzak

A to je také hezká lokalita. Mě letos uchvátilo okolí hranic kolem Lužnice. Zejména Rakouskou stranu bych ráda projezdila.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: radka

loni v létě jsem byl s kamaradama na prodlouženým víkendu v Novohradských horách...jeden den jsme vyjeli na rakouskou stranu směr Weitra a potom výšlap na Nebelstein za dalekými rozhledy a byla to parada...rakouskou stranu vřele doporučuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

To je krásně obrázkové povídání.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

139 cyklistů (7 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018