reklama
Země: Česko Česko

Soutok Morava - Dyje.

Mám jeden rychlý dotaz:byl někdo o víkendu nebo dnes na soutoku Moravy s Dyjí? Dá se tam vůbec vjet anebo je tam po pr...vody? Díky za info Bobisek 55

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.09.2014
Autor: bobisek55
  • Re: Soutok Morava - Dyje.

Je tam prdel vody (info ze soboty: cestou do obory cesta zaplavená cca 20 cm vody, takže na Soutok se rozhodně dojet nedá). Navíc, až voda odpadne, tak tam bude prdel bahna...

http://www.nakole.cz/diskuse/18698-tak-jake-to...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Soutok Morava - Dyje.

To bylo při průtoku v Dyjí asi 160 kubíků. Momentálně je průtok skoro 190, takže vody bude ještě o trochu víc.
      Typoval bych, že nejmíň měsíc to bude skoro neprůjezdné (bahno).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč
Seznamka

Hledám: Hledá se slečna na vážné seznámení...

Hledám: Hledá se slečna na vážné seznámení...
včera
Ahoj, jmenuji se Radek Fejfar, je mi 26 let, bydlím ve Dvoře Králové n.L., jsem nezadaný, mé zájmy, příroda,…

Hledám: Korsika září

13.11.2018
Hledám kamaráda na kolo na Korsiku začátkem září 2019, věk mezi 50-60 let, okolí Liberec

Hledám: brno

11.11.2018
kdo se nudí a chtěl by podniknout nějakou projížďku po okolí nechť se ozve :) já 30 / sváteční cyklista :)

Co se děje:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

207 cyklistů (22 přihlášených)

Cyklotoulky Českomoravským Mezihořím 2018

Pro další víkend jsme zvolili podhůří Orlických hor. Chceme navštívit muzeum řemesel v Letohradě (já ne, byl…
ondrapisklak | včera

Expedice 116 Novohradské hory

Motto : Když se na něco hodně těšíme, tak se to většinou pos... (nepovede). Ale tohle není tento případ. I…
Stanley58 | 20.11.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 2 – Plošin, Boudovka

Je nádherné první zářijové odpoledne a já měl velké plány, jak ho co nejpříjemněji strávit. Tedy do chvíle,…
JohnyB | 02.11.2018