reklama
Země: Česko Česko

nejjižnější cíp Moravy-Břeclavsko

Prosím o radu nemohu se rozhodnout v neděli 15.6. se chci vydat z naší Kopřivnice autem do Hranic na
Moravě a dále vlakem do Břeclavi. Zde.Zde však nevím.Chtěl bych navštívit plochu jižně od Břeclavi. Možnost A je objetí přes Honenau an der March,dále do Slovenska na Moravský svatý Ján a přes Kuty a Lanžhot zpět do Břeclavi možnost B by byla navštívení soutoku Moravy a Dyje ale, i Lednicko valtický areál.NUTNO PODOTKNOUT ,že trojmezí místo navštívím tak či tak a to při možnosti A přeplaváním/přebroděním přes Dyji/Moravu.Prosím o radu jakou možnost si mám vybrat a kde je pěkněji či lépe.(Úschova během přepravy se platí desetikoruna ŽE?)Za radu děkuji.a ještě bych jsem vás chtěl pozvat na můj blog http://cykloline.blog.cz/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 13.06.2014
Autor: kismulu
  • Re: nejjižnější cíp Moravy-Břeclavsko

         

    S tou desetikačkou jako úschova během přepravy jsem to nějak nepochopil. Jel jsem onehdá dvěma rychlíkama s úschovou během přepravy. Na oba sem si kupoval rezervaci na jízdní kolo. A desetikačku ode mne nechtěli ani na jednom vlaku.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2014
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nejjižnější cíp Moravy-Břeclavsko

           

      na rezervačku nejedu pouze jako uschova zavazadla a na stránkách ČD je ,že za desetikorunu ,ale jinak nevím já stejně asi pojedu osobákem a rychlíkem přepravující kola jako zavazadlo bez uschovy -pro mně to tak vyjde o něco lépe ,ale ještě nevím .

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.06.2014
      Autor: kismulu
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: nejjižnější cíp Moravy-Břeclavsko

             

        u osobaku to je jednoduche to platiš u průvodčího. U rychlíků bez povinné rezervačky nevím, tak jsem ještě letos nejel.
        A s tím broděním Dyje nebo Moravy. Nevím jak to bývá jindy ale tam bývá docela dost vody. Asi bych s broděním moc nepočítal.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.06.2014
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: nejjižnější cíp Moravy-Břeclavsko

               

          Dobre vlakama obřčas jezdím takže v pohodě a vydám se asi si vyberu možnost B a ještě to spojím s Mikulovem-No vstávám tedy po zítřku ve 3:30 a z Hranic vyjíždím v 5:03 takže to bude drsné.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.06.2014
          Autor: kismulu
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: nejjižnější cíp Moravy-Břeclavsko

               

          Jinak díky.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.06.2014
          Autor: kismulu
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: nejjižnější cíp Moravy-Břeclavsko

             

        To sis vybral dost blbý termín. Měl jsi přijet o den dřív. :-)))
        Zrovna se tam koná nějaká akce. http://www.stezky.cz/Kalendar-akci/Akce-Jizni...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.06.2014
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: nejjižnější cíp Moravy-Břeclavsko

               

          Akce je v sobotu já jedu až zítra,takže se spokojím bez akce mnoho lidí nemusím radši jezdím sám maximálně s kámošem.takže termín je dobrý a dneska zase bude pršet.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 14.06.2014
          Autor: kismulu
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: nejjižnější cíp Moravy-Břeclavsko

               

          A stejně akce začíná až v devět vlakem tam jsem v 7:25 a dvě hodiny čekat fakt nikde nebudu ,ale díky za typ dnešek je dnešek a zítřek je zítřek.Jen doufám že bude pršet dnes a zítra ne.Nio jelikož je 9 a spadlo už pár kapek tak si myslím ,že zítra pršet nebude.No ještě se mrknu na seznam ,na počasí.Takže díky za typ.Možná příště.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 14.06.2014
          Autor: kismulu
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: nejjižnější cíp Moravy-Břeclavsko

                 

            fajn aplikace na přepověď počasí je aladin na chytré telefeny s androidem.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 14.06.2014
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: nejjižnější cíp Moravy-Břeclavsko

                   

              tu aplikaci sice mám ,ale vždycky se dívám i tak na seznam-nevím proč asi ze zvyku od doby kdy jsem jí neměl.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 14.06.2014
              Autor: kismulu
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nejjižnější cíp Moravy-Břeclavsko

         

    včera jsem se vrátil až ve 20:30 a ještě jsem mněl nějaké povinnosti dnes jsem neměl čas vůbec takže dávám hlášení až dneska.Vlaky jeli na čas přesně
    a počasí bylo krýásné.Místní přírodou a historickými památkami jsem byl okouzlen.I když je to defakto rovina a já mám radši hory(čím vyšší tím lepší) místní příroda je opravdu užasná díky dobrému naplánování jsem stihl i Lednici s čímž jsem moc nepočítal.§Zde je opravdu krásně a jistě se sem ještě několikrát podívám.Vše o výletě s veřejním a to na webu cykloline.cz, a na you to be v prezentačním videu,nestíhám takže se to zde objeví až zítra nebo večer ,adresu vide na you to be pro zájemce ještě zveřejním.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.06.2014
    Autor: kismulu
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nejjižnější cíp Moravy-Břeclavsko

           

      video zde:https://www.youtube.com/watch?v=HByqVH2NniI&...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.06.2014
      Autor: kismulu
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: nejjižnější cíp Moravy-Břeclavsko

             

        Takové pěkné výletní poježdění

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.06.2014
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: nejjižnější cíp Moravy-Břeclavsko

             

        Na Cykloline.cz jsem to napsal až dnes -neustále jsem neměl čas.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.06.2014
        Autor: kismulu
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: nejjižnější cíp Moravy-Břeclavsko

               

          Takhle hrozným způsobem píšeš všechny práce a texty? Minimálně se to blbě čte a když se něco špatně čte, tak ani není důvod to číst, pokud člověk opravdu nemusí a tohle se fakt nemusí číst. Mezery za tečkami, čárkami, atd. Dělej s tím něco, už tě tady na to mnozí upozorňovali.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 17.06.2014
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: nejjižnější cíp Moravy-Břeclavsko

               

          Nějakou chybku udělá v texti asi každý, ale, promiň, toto je na hranici nečitelnosti.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.06.2014
          Autor: hekynen
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: nejjižnější cíp Moravy-Břeclavsko

                 

            o častých chybách vím a pracuji na zlepšení.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 19.06.2014
            Autor: kismulu
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

336 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024