reklama
Země: Česko Česko

Můj blog

Dobrý den provozuji blog vhodný pro cyklisty nechci mojí stránkou nikoho otravovat ale kdo se bude chtít podívad může- blog je však spíše jen o mojí cykloturistice a obsahuje tipy na výlety......http://cykloline.blog.cz/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.06.2014
Autor: kismulu
  • Re: Můj blog

         

    Podívala jsem se zatím jen v rychlosti, určitě se v tvém blogu najde tip na výlet, pěkné fotky, našla jsem tam i článek z mého kraje. Dojem blogu kazí ale velké množství gramatických chyb.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.06.2014
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Můj blog

         

    Na 15ti letého kolegu skvělé.

    Jen prosím dělej odstavce, takhle se to blbě čte, no a pokud máš nějaký ten Word, projeď to kontrolou pravopisu, ta nás, v gramatice nevzdělané ignoranty, zachraňuje od těch nejkřiklavějších chyb (někdy taky ne).

    Hezké, vydrž.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2014
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Můj blog

         

    Skvělý chlape! Pravopis časem vychytáš. Jezdi a drž se !!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2014
    Autor: básník
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Můj blog

         

    Hezky pěkně!

    Dobrá inspirace, fotky lákají... jen to k vám mám daleko, takže v nejbližší době asi nepoužiju. Ale rád si v tom čtu.

    Jak už psali jiní, trochu ruší pravopisné a hlavně typografické chyby - odstavce a mezery za tečkami a čárkami by čtení určitě zpříjemnily.

    Ale to přijde časem. Hlavní je jezdit a pozorovat a o svá pozorování se podělit - třeba na blogu. Držím palce! :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2014
    Autor: k.vl
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Můj blog

         

    Děkuji všem ,kteří se podívali a přečetli si co z mého blogu ,každopádně o pravopisu vím a časem chyby nebudou.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2014
    Autor: kismulu
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Můj blog

         

    Pěkný blog, našel sem tam minimálně jeden, dva zajmavý tipy. p.s. jsem starší než ty (s hrůzou zjišťuji, že o hodně:DD) a s gramatikou mam taky pořád problémy:D to je taková chlapská doména, tak bych z toho nedělal vědu:)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2014
    Autor: karlos.s
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Můj blog

           

      Tady ale nejde jen o gramatiku.
      Vzhledem k tomu, že dotyčný píše o tom, že popojíždí autem, tak už mu zřejmě bylo 18 let. Pak jsou některé jeho gramatické chyby dost na pováženou.
      Navíc dělá i spoustu chyb syntaktických - za interpunkčními znaménky se dělá mezera apod.

      Co se týkuá slohu - každý má svůj rukopis, nicméně pokud by si text po sobě alespoň jednou přečetl, sám by nutně musel přijít na to, že některé věty nedávají smysl, protože jsou tam příšerné překlepy, chybí slova nebo jsou v jiném pádě apod.

      Ano, žádný učený z nebe nespadl. Ale pokud je dotyčnému opravdu víc jak 18, pak je mi líto, ale měl by se svým psaním něcé dělat. A to hodně rychle.
      Na mě to dělá dojem, že strašně spěchá a bohužel je to na úkor výsledku.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.06.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Můj blog

             

        Je mi patnáct s tím že popojíždím např autem myslím odvoz mého dědy ,-opravdu mi je patnáct

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.06.2014
        Autor: kismulu
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Můj blog

           

      Nakonec chyby tam jsou i věcné. Např. že Labe protéká Českým rájem a jeskyně v Bozkově jsou jediné na severu Čech. Pozor tedy i na to, pokud se máme inspirovat.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.06.2014
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Můj blog

             

        Je to kluk, buďme tolerance sama :-)
        Snaží se a tak mu držím palce.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.06.2014
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Můj blog

             

        Mě zas jako hradeckého zaujaly ty Orlické hory a příjezd do nich. Záměna Polička/Praskačka, v pohodě, zbytečné uvádět tuhle díru bokem. Dál cesta v textu vyznívá jako přes Náchod do Vysokého Mýta. Byloby dobré věty uspořádat, aby bylo jasnější, že se jede do Náchoda, nebo druhou cestou do Mýta (navíc evropské číslování se používá u nás minimálně, tak akorát na E 55 :-)
        A z Mýta do Ústí nad Orlicí nevede II/337. Ta frčí od Čáslavi do Skutče.

        Dobrý záměr, taky cením snahu - ale bacha alespoň na tyhle věcné chyby.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.06.2014
        Autor: ronda
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Můj blog

               

          Nemyslím si, že by někdo podle toho jeho povídání jezdil.

          Řekl bych, že věcné chyby vychytá, popere se i s gramatikou, ale žadnej Richard Haliburton z něj nikdy nebude. Ambice trochu předbíhá možnosti, si myslím, v tom věku nic zvláštního.

          (Až budu mít chvilku, napíšu o tom, jak jsem měl sen stát se jazzovým trumpetistou, a pilně na tom celou pubertu makal. Jenže, když nemáš rytmus, jazz hrát nemůžeš, a vlastně ani dechnu).

          Ale stejně něco vždycky zůstane, a tak si myslím, že je na místě držet palce a fandit, a ne hledat detaily. Aktivitu tohoto typu u mladých vítám, a to bez výhrad.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.06.2014
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Můj blog

                 

            Taky si nemyslím, že podle tohodle itineráře někdo pojede z Prahy do Ústí. Jen jsem si všiml té koncentrace chyb, které se dají snadno vychytávat a zbytečně kazí dojem.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 18.06.2014
            Autor: ronda
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Můj blog

                   

              Přesně tak a přitom by stačilo aby si po sobě jen přečetl, co napsal.
              Navíc s věkem 18+ to už není žádný kluk.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 19.06.2014
              Autor: radka
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Můj blog

                 

            jsou různé cesty a různé způsoby ale všechny mají jen jeden cíl. Dostat se do dámských kalhotek ;-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 19.06.2014
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Můj blog

                   

              si děláš asi srandu Ne!

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 19.06.2014
              Autor: kismulu
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Můj blog

                     

                Nesmíš brát úplně vážně všechno co se tady napíše, je potřeba rozlišovat a třeba zrovna tohle patří u někoho k oblíbeným průpovídkám.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 19.06.2014
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Můj blog

                     

                Jawohl ale z Jindry :-) ale neboj časemk tomu taky dorosteš ;-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 19.06.2014
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Můj blog

                     

                Jak říká Lelek, to je jen legrace a kolega Orwel mě chtěl připomenout, že se blíží zase Vánoce, tak abych začal střádat síly....

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 19.06.2014
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Můj blog

               

          mám asi staré mapy.( : - o ted raději mapy.cz.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.06.2014
          Autor: kismulu
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Můj blog

             

        za to se omlouvám to jsem si opravdu spletl.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.06.2014
        Autor: kismulu
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Můj blog

         

    vše se dá napravit ne? ( : - ještě jednou zdůraznuji je mi patnáct !!(ne kvůli kritice)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2014
    Autor: kismulu
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Můj blog

           

      Samozřejmě, že nějaké chyby se dělají stále a dělají je snad všichni, ale snaž se aby jich bylo co nejmíň, zvlášť těch základních a věcných, které jsou obecně známé nebo se dají snadno ověřit.
      A je dost podstatný rozdíl, když napíšeš v rychlosti sem jenom nějakou reakci a nebo když si připravuješ text, máš možnost si ho opakovaně zkontrolovat a opravit a teprve potom ho můžeš zveřejnit. Tam by vážnější chyby pokud možno neměly být žádné.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2014
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Můj blog

           

      Tím se netrap, pochopil jsem zřetelně, že jsi to auto neřídil...

      Dělej odstavce a mezery tam kde mají být, projeď o kontrolou pravopisu, piš, foť, jezdi

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2014
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Můj blog

         

    To je v pohodě já jezdit,fotit a psát budu blog navíc píšu hlavně kvůli sobě.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2014
    Autor: kismulu
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Můj blog

           

      Klidně si piš jenom pro sebe - hlavně si to po sobě také čti.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Můj blog

         

    Navíc ještě jedna věc výlety budou stále přibývat ,do blogu bych chtěl do konce roku vypsat výlety z celé Moravy jako moje ho průvodce.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2014
    Autor: kismulu
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Můj blog

           

      Prosím tě, když už odmítáš přečíst si po sobě co napíšeš, můžeš alespoň respektovat to, že mezera se dělá za čárkou nebo tečkou, ne před nimi?!?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Můj blog

             

        ano a začnu to i číst.....

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.06.2014
        Autor: kismulu
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Můj blog

               

          :o)))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.06.2014
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Můj blog

               

          Dobrej nápad, pak se možná přidaj i další :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.06.2014
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Můj blog

               

          No některým lidem (mám takové doma:-), to nepomáhá si to po sobě přečíst. Taky nejsem zrovna lingvista.
          Podle toho jak čtu Tvůj pravopis, tak si myslím, že to s češtinou máš odjakživa dost těžké. Jsou to takové specifické chyby. Ale já bych z toho nezoufala. Někdy mám pocit, že zrovna lidé s takovými obtížemi mají sklon dělat věci jinak a hledat nové cesty (u Tebe to platí doslova:-). Mě se Tvůj blog líbí, je takový přiměřený Tvému věku, upřímný a plný nadšení.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 25.06.2014
          Autor: xanti
          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

301 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024