reklama
Země: Česko Česko

Dálkové cyklotrasy

Zdravím všechny cyklisty! :) Chtěla bych vás poprosit o názor v titulku již zmiňovaných dálkových cyklotras EuroVelo v České Republice. Chystáme se s přítelem vyrazit na delší výlet a budu ráda za každou radu, poznatek, zážitek. Díky moc!

[ Zpět ]
Datum: 10.04.2014
  • Re: Dálkové cyklotrasy

         

    Tak si přečti zdejší blogy a hledej v search na zdejších stránkách.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2014
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dálkové cyklotrasy

         

    Rozhodně doporučuji některou dálkovou cyklotrasu v České republice (EuroVelo 4,7,9,13)projet.Některé rady, poznatky, inspiraci můžeš získat třeba na mém blogu na těchto stránkách.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2014
    Autor: pavelv
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dálkové cyklotrasy

         

    Ahoj, po EV 9 jsem chtel jet do Rijeky. Zjistoval jsem to vloni, takze muze byt lecos jinak ale co jsem se tak pidil tak ty trasy jsou dost mizerne znacene a v zaostalejsich ci cyklistum ne prilis naklonenych zemich se po tom neda vubec jet. Proste konec znaceneho useku a nazdar.
    Vim o par "natezkystech" kteri meli v planu se na EV drzet ale po treba 40km to vzdali a jeli si svou...je to jednodušší.
    Pokud by se ale podarilo sehnat dobrou mapu tak je to jina. Psal jsem panovi do Prahy, kteryzto je spravcem EV v CR a ten mi nabidl mapu tusim 1:1 000 000. Bylo to ale vloni...
    Jinak zrovna ta Jantarova je treba v Rakousku(i u nas) pry moc pekna, plna hradu a pamatek.
    Nemam cas zkoumat tak budu pripadne take rad za info.
    :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2014
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dálkové cyklotrasy

         

    Nechápu, proč v ČR následovat nějakou Eurovelo, když to stejně povede po silnicích. Nejlepší na delší výlet je vybrat si oblast, která mě zajímá a trasu si naplánovat nad mapou sami. Případně sami nějaký cíl.
    S tímhle já problém neměla, naplánováno tras mám na xx let :-))))

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2014
    Autor: Peggy
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dálkové cyklotrasy

           

      Ale no tak! Takhle to pak vypadá jako by dálkové cyklotrasy nebyly potřeba. A přitom jsou bezpodmínečně nutné k utrácení stamilionů z fondů, ropů a našich kapes, ke zviditelňování bezvýznamých místních politiků při slavnostním stříhání pásek a k vychloubání kolik bylo proinvestováno do cyklistické infrastruktury!

      [ Zpět ]
      Datum: 10.04.2014
      Autor: PepikW
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Dálkové cyklotrasy

             

        Ty to zlehčuješ, určitě by turistická sezona jen tak sama o sobě začít nemohla, to by byly pěkné pořádky:
        Tisková zpráva ze dne 10. dubna 2014
        Destinační agentury pracující na území Ústeckého kraje dnes představily své plány do turistické sezóny 2014 a pozvaly na nejbližší akce. Hlavní zahájení sezóny na Labské stezce se uskuteční 17. května 2014, jak připomněl Jan Szántó, radní pro regionální rozvoj a cestovní ruch.

        [ Zpět ]
        Datum: 11.04.2014
        Autor: petrp
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dálkové cyklotrasy

               

          Bez těch onanů by to fakt nešlo http://zlinsky.denik.cz/zpravy_region/vystavba... kladívka fung nová, předpokládám nejmíň 10.000,- za kus Hejtman vypadá, že sednout na kolo tak to nepřežije.

          [ Zpět ]
          Datum: 11.04.2014
          Autor: Grille
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Dálkové cyklotrasy

                 

            Hejtman je to tlusté prase?

            Doufám, že to opět bude taková ta veselá cyklostezska s milionem značek typu tačátek zyklo, konec zyklo, zyklisto sesedni z kola a hlavně mraky bruslařů, kočárků, čoklů na vodítkách i bez a dětí (na vodítkách i bez)... :-/

            [ Zpět ]
            Datum: 11.04.2014
            Autor: hekynen
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Dálkové cyklotrasy

                   

              OT. Nezlehcuj to :-). Ty mraky takycyklistu, bruslaru,... se pak koncentruji na takovychto cyklodisneylandech a po lesnich, polnich a dalsich zapadlych cestach a pesinach je krasne volno...

              [ Zpět ]
              Datum: 11.04.2014
              Autor: vlli2
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Dálkové cyklotrasy

                     

                Děkuji, zrovna jsem to chtěla napsat :o)))

                [ Zpět ]
                Datum: 11.04.2014
                Autor: radka
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Dálkové cyklotrasy

                     

                njn, jenže kdo a kudy to má člověk objíždět... :-D
                Ale jinak naprostý souhlas, aspoň se ta "zběř" muchluje tam a nevotravuje jinde... ;-)

                [ Zpět ]
                Datum: 11.04.2014
                Autor: hekynen
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

265 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024