reklama
Země: Česko Česko

Dovolená na kole

Ahoj všichni, jedeme s Cyklo Bandou koncem června na dovolenou do Bedřichova okr Jablonec. A protože můj zdravotní stav není zrovna na jedničku tak jsem se chtěl poradit kam se zajet podívat a co vynechat.
Myslím, že 50 až 70 km ujedu asi ne každý den, ale snad to půjde. Za radu předem děkuji. Pepa.

[ Zpět ]
Datum: 25.02.2014
Autor: Pepa
  • Re: Dovolená na kole

         

    Rozhodně bych nevynechala klasiku - od Šámalovy boudy přes Hřebínek, Krásnou Máří a Knajpu.
    Pak Protrženou přehradu, Souš, ze Smědavy na Jizerku- dá se Českem i Polskem, Bedřichovská přehrada...
    Hergot, to se nedá vypsat. V okolí Bedřichova je krásný všechno. To bych jen opisovala mapu.

    Dá se tamna jít spoustu tras s docela přijatelným převýšením.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.02.2014
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Dovolená na kole

         

    Treba pres Olivetskou horu, Bilou kuchyni do Oldrichova, Oldrichovske sedlo, po Vinicne ceste do Hejnic, Bily Potok, Smedava (peknej stoupak), Knajpa, Rozmezi, Kristianov, Nova Louka Bedrichov. To by mohla dat kolem padesati. Ale pekne kopce dolu nahoru. Moje oblibena trasa z Jbc.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.02.2014
    Autor: vlli2
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dovolená na kole

           

      Do Oldrichova se z Bile Kuchyne sjede po pekne silnicce. Jel jsem to jednou v noci nahoru, taky se to da uslapat...

      [ Zpět ]
      Datum: 25.02.2014
      Autor: vlli2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dovolená na kole

           

      Hejnice, Ferdinandov, Rauschekova cesta, BORŮVKOVÝ KOLÁČ, BRAMBORÁK ! :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 25.02.2014
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dovolená na kole

         

    Urcite bych si naplanoval traverzovou trasu kolem Smedavske hory. Bud od Knajpy nebo zluta odbocka z cesty Knajpa-Smedava. Jsou odtamtud nadherne vyhledy, skoro letecke ... Po ceste je pomnicek francouzskym pilotum co nabourali do Smedavske hory myslim v roce 92 ve dvou Cessnach :-(. Cesta samotna neni znacena, ale je to pohodlna sotolina a panely.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.02.2014
    Autor: vlli2
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dovolená na kole

           

      Tak tenhle pomníček se nsažím najít vždycky, když se tam vyskytuji, ale ještě se mi nepoštěstilo.
      Už jsem tam ale pár let nebyla, tak už je třeba místo nějak označeno.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.02.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Dovolená na kole

             

        ...třeba to pomůže. :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 06.04.2014
        Autor: vysočina
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dovolená na kole

               

          Tyhle pohledy znám, ale nedokázala jsem ho najít ani s tímhle.
          Ale je také fakt, že jsem ho nějak výrazně nehledala. Vždycky jsem si myslela, že ho uvidím, když pojedu okolo a když jsem pak dojela na Knajpu, tak žu se mi nechtělo vracet.

          [ Zpět ]
          Datum: 06.04.2014
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dovolená na kole

         

    Pekne konciny jsou taky Rybi loucky za hrebenem Pytlackych kamenu, nebo na polske strane Jizerek Velka Jizerska Louka (delaji tam skvele palacinky, da seplatit Kc). Odtamtud je to kousek na Smrk. Zpatky pres Smedavu. Ale tohle uz je trochu dal...

    [ Zpět ]
    Datum: 25.02.2014
    Autor: vlli2
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dovolená na kole

         

    Taky bych měl jeden tip.
    Z Bedřichova sfrčet do Jablonce na vlak, přesunout se kousek do Navarovského údolíčka - a odtud se vydat podle cedulí s mapkama po Cimrmanově stezce nahoru k hranicím. Konec stezky je kousek od Bedřichova.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.02.2014
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dovolená na kole

         

    Ahoj. Děkuji za rady, hodně mi to pomůže při plánování tras, teď jenom aby mě přestali zlobit záda a vyšlo počasí. Ještě jednou díky.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.02.2014
    Autor: Pepa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dovolená na kole

           

      V Bedřichově jsi v podstatě na hřebeni a tam najdeš spoustu tras v podstatě s minimálním převýšením.

      Xakru, já bych se tam rozjela hned :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 28.02.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Dovolená na kole

             

        V Bedřichově jsme byli na jednom orienťáku - a nikdy více. Takovou raubírnu hore dole jsem jinde nezažil :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 28.02.2014
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dovolená na kole

               

          To právě záleží na tom, jak si vybereš trasu.
          Jo, najdou se výživné úseky, jen co je pravda, ale dá se jim taky vyhnout.

          Je potřeba číst mapu.

          [ Zpět ]
          Datum: 01.03.2014
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Dovolená na kole

         

    http://cestovani.tiscali.cz/nudi-vas-tradicni...

    [ Zpět ]
    Datum: 06.04.2014
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

331 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024