reklama
Země: Česko Česko

Vlakem po Čr a dál. Zájemci?

Ahoj!
Rád bych se vás tu zeptal. Aktuálně plánujeme s partou (4 lidi) různé cyklo-výlety po Čr a i po Slovensku. Vidíme to, že skoro každý víkend někam :-)

O co jde - napadlo nás, jestli by tu byl případný zájem, přidat se s námi na nějakou cestu. Jelikož lístky ČD nejsou zrovna levné, jeli bychom na skupinu a čím více by nás bylo, tím by to bylo levnější a zábavnější? :-) Trasa na kole by byla na vás, jde hlavně o vlak.
V případě, že by byl zájem, napište a já Vám co nejdřív odešlu naše plány s městy atd. :-)

Jsme z Prahy a okolí.
Mějte se a krásné výlety všem!

[ Zpět ]
Datum: 21.08.2013
Autor: OndraK
  • Re: Vlakem po Čr a dál. Zájemci?

         

    Vnesl bych do toho po ránu trochu pesimismu. Čím víc nás bude, tím větší problém bude se s koly do vlaku nacpat.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2013
    Autor: petrp
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vlakem po Čr a dál. Zájemci?

         

    Opravdu ještě stále platí u ČD, že čím větší skupina, tím větší sleva?!?
    Mám dojem, že tohle je už minulost. Minimálně tak 6 let.

    Zkus vypsat akci nebo dej odkaz na vaše webovky, jestli nějaké jsou, a třeba zájemci budou.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vlakem po Čr a dál. Zájemci?

           

      Samozřejmě, že to platí. U skupinové 1. platí 100 %, druhý 70 %, třetí a další 50 %. Tuším, že až do počtu 32.
      Pak máš jízdenky typu: jízdenka platí pro 2 až 5 osob - Libnet+ a Labe-Elbe, nehledám jestli ještě nějaké jiné.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.08.2013
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vlakem po Čr a dál. Zájemci?

             

        Aha, tak to je dobrá info.
        Tak to asi bylo jen nějakou krátkou dobu.
        Já vím, že jsme toho dřív využívali a pak to nějak zmizlo, a to jsem si pořídila In-kartu a už jsem se o skupinové slevy přestala zajímat.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.08.2013
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vlakem po Čr a dál. Zájemci?

             

        Hlavně ale číst detailně všechny podmínky, zejména pak ty takzvaná "drobná písmenka na straně 328 vlevo dole"...

        Koupil jsem nám skupinovou VÍKENDOVOU síťovou jízdenku. V sobotu jsme vyjeli tam (k Trutnovu), v neděli se vraceli zpět... Pokud by si někdo myslel, že víkendová jízdenka platí celý víkend, tak ne, neplatí. Platí jen jeden den...

        [ Zpět ]
        Datum: 22.08.2013
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vlakem po Čr a dál. Zájemci?

               

          Nojo. Víkendová jízdenka s platností víkend byla snad naposledy někdy v 80. letech.

          Třeba v Německu zase mnohé výhodné jízdenky platí až od 9.00 pracovního dne.


          U víkendové jízdenky to nelze, ale u normální to někdy lze obejít vytvořením okruhu. Můj husarský kousek kdysi byl výlet do Ústí nad Orlicí - jízdenka byla Dolní Poustevna-Rybniště-Liberec-Hradec-Letohrad-Ústí/Orlicí-Praha-Ústí/Labem-Děčín-Chřibská. (652 km)
          Případně Dolní Poustevna-Ústí/L hl.nádr.-Praha-Plzeň-Blatno-Žatec-Most-Ústí/L západ. (531 km)

          Vtip byl v tom, že v kilometrické bance se vše nad 400 km jelo bezplatně a zároveň jízdenka nad 100 km platí do 24. hodiny následujícího dne.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.08.2013
          Autor: petrp
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

348 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024