reklama

Cykloparťák/čka na Balkán od 5. augusta na 2 - 3 týždne

Ahojte,

nechce sa niekto pridať na cyklotúru od 5 augusta na cca 2 - 3 týždne ? My sme 2ja chlapci a 1 dievča, na cyklotúry chodievame každý rok. Plán je odviezť sa vlakom z Bratislavy do Belehradu a odtiaľ vlakom do Skopje. Tu by sme začali, prešli Macedonskom cez Albánsko, Čiernu Horu, Chorvátsko, Bosnu, Srbsko naspäť do Belehradu v Srbsku (plánujeme kúpiť spiatočný vlak z Belehradu). Trasa cca: http://goo.gl/maps/GQhBC - vyberať budeme kľudnejšie úseky. Plán je bicyklovať cca 100 km denne naťažko, spanie v stanoch v kempoch resp. v divočine, jedenie v obchodoch a varenie na variči. Po ceste sa zastavovať v pekných mestách, pamiatkach a nehnať sa nikde.

Ak by sa niekto chcel pridať, čím skôr mi napíšte na [email protected]

[ Zpět ]
Datum: 18.07.2013
Autor: armind
  • Re: Cykloparťák/čka na Balkán od 5. augusta na 2 - 3 týždne

         

    minulý týden jsem se vrátil právě z Balkánu. Trasu jsem měl jinou (viz: http://www.gpsies.com/mapUser.do?username=bi...
    ale problémy s noclehem byly v makedonii, albánsku,č.hoře, bosně i herc.- kempy chybí, terén není pro stanování vhodný a navíc je každý pozemek ohrazený- ve vnitrozemí. u moře problém nebude

    [ Zpět ]
    Datum: 18.07.2013
    Autor: bi-jan-cyk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

307 cyklistů (1 přihlášený)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024