reklama
Země: Česko Česko

cyklotrasa 4125 Kunětice ->PU

Kdo jste jel po této trase z Kunětic do Pardubic, můžete sem, prosím, napsat, zda jste opravdu dojeli do Pardubic? Minulý týden jsem tudy jela a po cca 2km jízdy jsem se vracela, protože cesta byla slepá (přes zorané pole se mi nechtělo). A přitom odbočka ze silnice mě na tuto polňačku navedla.

Díky, Máří

[ Zpět ]
Datum: 10.07.2013
Autor: mári
  • Re: cyklotrasa 4125 Kunětice ->PU

         

    Jel jsem to někdy před dvěma roky a už tehdy cesta nestála za nic, bylo vidět, že se přestává používat a kolem toho slepého ramene už snad nikdo nejezdí. Z Kunětic se cesta používá jen k posledním chatám a dál už ne. Dnes se jezdí po luxusní polní asfaltové dálnici z Kuňky kolem Ráby do Brozan, kde se napojí na 24 a po té kolem Labe do Pardubic. To samé obráceně z Pardubic se na Kuňku už nejezdí kolem Labe do Kunětic, kde to na pěšině podél řeky moc drncalo, když tam je přes pole natažený asfaltový tébich a u přejezdu přes silnici z Brozan do Kunětic docela velká polní občerstvovna.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cyklotrasa 4125 Kunětice ->PU

           

      Oprava poslední věty: silnice z Ráby do Kunětic.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.07.2013
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: cyklotrasa 4125 Kunětice ->PU

             

        Díky, já jsem se pak napojila u Brozan, ale do Pardubic jsem už nejela, poněvadž mě ta téměř zarostlá cesta celkem vyčerpala. Ale určitě se tam ještě vrátím - nejen kvůli té zmrzlině. :-)

        Díky.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.07.2013
        Autor: mári
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: cyklotrasa 4125 Kunětice ->PU

         

    Tu cestu neznám, ale určitě stojí za to se kvůli tomu ještě jednou vrátit na kunětické náměstí pro další porci té dobré zmrzliny :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 11.07.2013
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: cyklotrasa 4125 Kunětice ->PU

         

    Jenom upřesním.
    Pokud byste někdo chtěl jet po cyklo 4125 z Kunětic do Pardubic ta NE.
    Vyznačený úsek http://www.mapy.cz/s/7ZXJ je na normálním kole neprůjezdný, blbouni nechali pěšinu zarůst roštím a kopřivama, a na horáku možná tak 3 týdny v roce za úplného sucha po sklizni se to dá objet po poli. Bohužel trasa je stále vyznačená a nikdo se nenamáhá to upravit a přeznačit
    Místo podél Labe jet z Kunětic (vyznačený začátek je u stánku s výbornou zmrzlinou) nebo od Kunětické hory vyznačenou trasou http://www.mapy.cz/s/7ZXI Je to nádherná hladká asfaltová cesta.
    Určitě nejezděte po silnici přes Ráby a Brozany, kde je neustále velký a rychlý provoz.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.07.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: cyklotrasa 4125 Kunětice ->PU

         

    Jely jsme dnes z Pardubic do Sezemic -tedy ne na kole , ale pěšmo s kočárkem po této cyklotrase. Též nás zaskočilo čerstvě zorané pole, ale po jeho překonání (což byl trochu výkon po té měkké půdě s cca 30kilovým kočárem) jsme se dostaly až do Kunětic a následně jsme pokračovaly kolem křížku do Sezemic. Většina trasy vyježděna auty, jsou zde velké výmoly, ale když jsme to projely s kočárem, s kolem to zvládnete taky. Na kole s malou na sedátku bych to nejela, nicméně pro ty, kteří se chtějí vyhnout silnici nebo jedou raději přírodou než celou cestu po asfaltce doporučuji.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.10.2013
    Autor: Zuza83
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cyklotrasa 4125 Kunětice ->PU

           

      No tak to teda nevím, ale než se vláčet kilometr zoraným a třeba i rozbláceným polem, tak bych z Pardubic do Sezemic šel (jel na horáku) po druhém - pravém břehu proti proudu Labe.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.10.2013
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: cyklotrasa 4125 Kunětice ->PU

         

    samozřejmě že to do padrubek vede,podel řeky.Nevím zda ta tvoje trasa ale trasa č.2 což je labská stezka určitě.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.12.2013
    Autor: chopper
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

554 cyklistů (3 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024