reklama
Země: Česko Česko

Jindřichohradecko a Telčsko

Dobrý den.Ráda bych lidem,kteří se rozhodli tento rok pro tuzemskou dovolenou doporučila jednu velmi dobrou chatovou osadu kousek od Jindřichova Hradce za víc,jak přijatelnou cenu.Je zde mnoho nádherných cyklotras a osada je přesně uprostřed.Více najdete na www.jc-kemp.cz nebo na stránkách Facebooku pod názvem "Chatová osada Budín" Přeji příjemnou dovolenou v krásné přírodě.

[ Zpět ]
Datum: 23.03.2013
Autor: brouček
  • Re: Jindřichohradecko a Telčsko

O kolik je ta cena víc nad tu přijatelnou?

[ Zpět ]
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

No pokud jsi dítě do dvou let, máš to zadara. A v květnu nebo září z toho máš ještě 25% slevu! Což už je fakt dost dobrý! :-)

[ Zpět ]
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dvouletý dítě to má v květnu a v září - za kolik?
        8-)

[ Zpět ]
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

...asi ti těch 25%odečtou z útraty ;-))

[ Zpět ]
          Datum: 27.03.2013
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

8-)

[ Zpět ]
            Autor: AV
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

na reklamu je lepší a férovější domluvit se majitelem...

Jinak tedy musím potvrdit, že je u Vás hezky. Ubytovat se ale nepřijdu. O pár kilometrů dál bydlí maminka a to je jiný servis :-)

[ Zpět ]
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak tuto chatovou osadu velice dobře známe.Jezdíme tam pokaždé,když chceme strávit dovolenou v Čechách.Je tam hlavně nádherná příroda a cyklostezka přes Javořici a Řásnou do Telče je pohádková.Majitel se stará,tak je vždy pohodička.Nejni nic lepšího,když přijedeme z výletu rovnou na terasu hospody,kde si uložíme kola a hned zaženem žízeň dobrým pivkem.Jediná chyba je,že teď už asi mají některé termíny uzavřeny,ale mohu jen doporučit :-)

[ Zpět ]
    Datum: 26.03.2013
    Autor: smíchov
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

To je zvláštní, máš v podstatě stejný rukopis jako zakladatelka tématu a navíc, stejně jako ona, neděláš mezery za tečkama a čárkama.
      Čím to tak asi může bejt... :o)))

[ Zpět ]
      Autor: radka
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Až tak úžasný to nebude, když nejkratší termín ubytování je celý týden a není možné třeba jen na víkend.

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Mimo hlavní sezonu si myslím,že jdou i jednotlivé dny.Jinak se tu musím některým příspěvkům trochu smát :)

[ Zpět ]
        Autor: brouček
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Já si to nemyslím, protože to ani není v nabídce.
          A takovýhle způsob reklamy je dost hloupý a smutný a vůbec na tom není nic k smíchu.

[ Zpět ]
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Tak se zkus také usmát na redakci a zkus si s nimi s úsměvem domluvit reklamu na zdejším serveru.

[ Zpět ]
          Autor: radka
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec má své … NEJ - 2. vydání

Milan Silný
Druhé vydání úspěšné knihy, která byla oceněna v mezinárodní soutěži TOURMAP.
Celkem 54 vrcholů Čech, Moravy a Slezska soustřeďuje tento první díl trilogie, kterou je možno považovat za netradičního cykloturistického…
299 Kč

Kalendář – Rájem rozhlednovým 2017

Velký nástěnný kalendář s rozhlednami ve Středních Čechách
Rozhledny Středních Čech Kalendář RÁJEM ROZHLEDNOVÝM 2017 je celobarevný, obsahuje 14 listů velikosti A3 na výšku (30×42 cm), na lesklém…
250 Kč
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

170 cyklistů (10 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018