reklama
Země: Česko Česko

Na jednokolce kolem republiky

Zdravím všechny příznivce cestování!
Pokud se zadaří, chtěl bych příští rok uspořádat výpravu kolem ČR na jednokolce. Našel by se tu mezi vámi jednokolkař-dobrodruh jako parťák?
Více info na http://cesta-je-cil.blogspot.cz/

[ Zpět ]
Datum: 28.02.2013
Autor: Viator
  • Re: Na jednokolce kolem republiky

         

    zatím jsme na tom ujel v kuse nejvejš padesát metrů.... :-(
    Můžu a budu ti akorát fandit a pokud o té něco napíšeš, tak si to velice rád přečtu!

    [ Zpět ]
    Datum: 01.03.2013
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na jednokolce kolem republiky

           

      Časem ujedeš víc, neboj ;-) Co máš za stroj?
      Díky. Měli bychom jet minimálně dva, ale to je ještě hudba budoucnosti.
      Chtěl jsem se zeptat, jak se jezdí na lehokole? Slyšel jsem, že je to celkem mazec. Hlavně by mě zajímalo, jak to je s jízdou do kopce.
      Bude se psát a taky točit. Nejsem žádný Spielberg, ale dá se na to koukat. Jsou to minimálně hezká vzpomínková videa.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.04.2013
      Autor: Viator
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na jednokolce kolem republiky

         

    no já ti fandím, ale nevím nevím. Po 50km denně to je na dva měsíce. Kombinace batoh + kopce bude masakr. Plánuješ někdy rodinu? Aby byla po tomhle čím udělat :-DD

    [ Zpět ]
    Datum: 01.03.2013
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na jednokolce kolem republiky

           

      toz na jednokolce to je masakr, fandim ale neverim :)

      [ Zpět ]
      Datum: 08.04.2013
      Autor: dadanek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na jednokolce kolem republiky

         

    Chci to alespoň zkusit. Neříkám že to bude v cajku. Je to obrovská výzva...

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2013
    Autor: Viator
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na jednokolce kolem republiky

         

    Oslov tady tyhle, ty s Tebou do toho pudou:

    http://vimeo.com/63605569

    :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2013
    Autor: marrier
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na jednokolce kolem republiky

           

      Hmm, jasně. Trialisti, streetaři a vůbec všichni "dvacítkáři" jsou zabijáci jakéhokoliv výletu. Po všem hned chtějí skákat, sjet každý schod, vyskočit co nejvýš...
      Nehledě na to, že by je taková dávka kilometrů odrovnala daleko rychleji. Samozřejmě tvůj příspěvek beru jako vtip :)

      Klip je super, ale street, flat či trial mi nic neříká... Na to jsem až moc velké nemehlo.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.04.2013
      Autor: Viator
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

351 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024