reklama
Země: Česko Česko

České Švýcarsko

AHoj, máte někdo proježděné České Švýcarsko? Já to tam mám moc ráda a chtěla bych doporučit nějaké trasy kam se vydat... Hodně tipů jsem našla zde http://www.region-ceskesvycarsko.cz/ Co poradíte?

[ Zpět ]
Datum: 09.05.2012
Autor: jitunkahk
  • Re: České Švýcarsko

         

    kolikpak ti to sype za dušičku ?

    [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2012
    Autor: ronda
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: České Švýcarsko

         

    Zrovna jsem to chtel napsat-dobra skryta reklama.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2012
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: České Švýcarsko

         

    Aby si se s reklamou spojila nejprve s redakcí...

    [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: České Švýcarsko

         

    Shodou okolností jsme se včera vrátili s partou ze Srbské Kamenice a můžu konstatovat, že sehnat ubytování v regionu Českého Švýcarska, aby to nebylo moc Hogo Fogo a opravdu cyklisticky přívětivé, není žádná sranda.....
    Ovšem opravdu je tam nádherně.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2012
    Autor: Peldy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: České Švýcarsko

           

      a kde jste jezdili?

      [ Zpět ]
      Datum: 10.05.2012
      Autor: jitunkahk
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: České Švýcarsko

             

        l. Testovací den (připravenost kol, kondice, seznámení s oblastí) S.K. Růžová, Labská stráň, Bevveder, Arnoltice Bynovec S.K. (35km)

        2. S.K. Jetřichovice, Vysoká Lípa pak po české cestě do Zadních Jetřichovic a parádní 20 km sjezd kolem vody do Bad Schandau pak podél Labe do Hřenska a přes Mezní louku zpět do S.K.
        . (65 km)

        3. S.K. Jetřichovice (trpaslíci) Rynartice (Aquadukt) Doubice (nepopsatelná atrakce musí se vidět) Kyjov Následuje kochačka Kyjovská soutěska, kolem Brtnického potoka, Brtníky, Vlčí hora Kyjov Doubice pak U sloupu doprava na Tokáň a pak brutálním sjezdíkem do Jetřichovic a do S.K. (55km)

        4. Auty do Hřenska a pěšmo Tři prameny, Pravčická brána, Mezní louka, Mezná, Edmondova soutěska loďmo a pak do Hřenska (pěšky asi 12 km)

        [ Zpět ]
        Datum: 10.05.2012
        Autor: Peldy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: České Švýcarsko

               

          Škoda, kdybys dal vědět, pomohl bych ti rád s plánováním - obvykle radim tu žlutou haťovým dolem z důvodu bezpečnosti raději jezdit opačně - z Jetřichovic na Tokání :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 10.05.2012
          Autor: PepikW
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: České Švýcarsko

                 

            Jsem rád, že to bylo takhle. Za opačný směr by mne manšaft ukamenoval.

            [ Zpět ]
            Datum: 10.05.2012
            Autor: Peldy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: České Švýcarsko

                   

              ;-D

              [ Zpět ]
              Datum: 10.05.2012
              Autor: PepikW
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: České Švýcarsko

           

      Na Šluknovsku, a to bude v Českém Švýcarsku podobné prošlo ubytování tímto vývojem:
      - nic moc
      - otevření hranic a s tím související velké oči, jak sem začnou jezdit ti Němci, takže Zimmer Frei na kdejakém baráku
      - vystřízlivění a uvědomění si, že turistická sezona je tady zatraceně krátká a Němci zůstanou raději v Saském Švýcarsku
      - nic moc
      - současný stav: hledání nových forem (komplexnější nabídka)

      Vzhledem k tomu, že slušné turistické počasí je tady jen v září, zima mizerná, léto deštivé a studené, opravdové letní počasí je buď v dubnu nebo občas 15. července mezi 11 a 14.30 hodinou, já bych tady v ubytování nepodnikal.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.05.2012
      Autor: petrp
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: České Švýcarsko

             

        Měl bys to přehodnotit, vlivem GO tady bude v už roce 2035 polopoušť, lesy zmizí a stolové hory i jednotlivé skalní suky vyniknou v celé své kráse a mohutnosti (takový severočeský Utah). Teplo bude i v zimě, tak abys už začal přistavovat apartmán.


        Nebo to bude až v roce 2350 (příp. 3250)?

        [ Zpět ]
        Datum: 10.05.2012
        Autor: PepikW
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: České Švýcarsko

               

          V důsledku globálního oteplování se prý naruší a podstatně zkrátí Golfský proud, který doposud přináší teplý vzduch do Evropy. Z tohoto důvodu se v Evropě v důsledku GO paradoxně výrazně ochladí a nastoupí mnohem chladnější období - nová doba ledová. Takže bych to viděl spíš tak, že bych voskoval lyže a chystal zásobu kožešin.:-)

          [ Zpět ]
          Datum: 10.05.2012
          Autor: Martis
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: České Švýcarsko

                 

            Nojo, to ale předpokládáme, že zkratka GO znamená oteplení. Jenže, co když jde ve skutečnosti o ochlazení - pak se v Čechách (nebo i na Moravě) oteplí?

            PS: dřív mi zima nevadila, ale jak tak vyrůstám z puberty, tak mám nějak víc radši teplo ...

            [ Zpět ]
            Datum: 10.05.2012
            Autor: PepikW
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: České Švýcarsko

                   

              no to je ono! a já furt přemýšlím, proč chlad snáším čím dál hůř! puberta se vzdaluje a mílovými kroky stárnu! budoucí ekonomiku tedy neohrozím, protože se starobního (paradoxně stále se vzdalujícího) důchodu nedožiju. tedy vzhůru do víru života!

              [ Zpět ]
              Datum: 10.05.2012
              Autor: karasín
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: České Švýcarsko

                   

              Mně by taky nevadilo, kdyby se na Vinohradech zase pěstovalo víno a na zahrádce bych mohl mít klidně nějaké to tropy ovoce.:-) Tak uvidíme. Bud´ jak bud´ to budou změny, které nás asi dost překvapí a mnohé hodně zaskočí. Jen blázen si může myslet, že současný stav je na věky. Již mnohokráte v historii se poroučely jinší říše k zemi jen v důsledku změny klimatu. Takže to není v dějinách lidstva vůbec nic neobvyklého.

              [ Zpět ]
              Datum: 10.05.2012
              Autor: Martis
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

380 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024