reklama
Země: Česko Česko

Česká vlajka

Ahojte, nevíte někdo, kde se dá sehnat vlajka ČR, co by se při cestě do ciziny na kole upevnila někam dozadu k brašnám a pevně držela jak má? Díkec

[ Zpět ]
Datum: 17.04.2012
Autor: Katkat
  • Re: Česká vlajka

         

    Tento druh nacionalismu jsem nikdy nepochopil...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.04.2012
    Autor: Mig-all
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
    • Re: Česká vlajka

           

      Na kole to ještě ujde, ale srandovní je, když po Rakousku, 300 km od baráku jezdí "cestovatelé" na litrových motorkách s vlající českou vlajkou :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 17.04.2012
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Česká vlajka

           

      My holt nejsme na svou zemi pyšní a vlastenectví se tak nějak posmíváme. Jo když vyhraje banda čutálistů, to je každý druhý Čech jak poleno, skáče jak idiot a řve jak jelen v říji. Já osobně jsem na brašnách vozil malou vlaječku tak 10x7 cm a v cizině mi to ušetřilo otravné vysvětlování že opravdu nejsem Němec. A lidé se většinou chovali vstřícně hned od začátku. Pak jsem ji někde ztratil.
      Jinak máme v okně vyvěšenou stabilně Tibetskou vlajku. Ne že bych se cítil Tibeťanem, ale protože mi vadí co ti arogantní čínští parchanti s touhle zemí provádí.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.04.2012
      Autor: Zden42
      Hodnocení: +19 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Česká vlajka

             

        Afgánskou vlajku máš vyvěšenou taky? Ne? To ti nevadí, co tam ti parchanti(USA a NATO) provádějí?

        [ Zpět ]
        Datum: 18.04.2012
        Autor: pavka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
        • Re: Česká vlajka

               

          To bych takto nesrovnával. Tibet není a nebyl teroristickou základnou světa ani drogovou pěstírnou. A o zotročení civilních afghánců se taky nesnaží. Ale netvrdím že se celkově chovaj efektivně a že to má v Afgánistánu takto smysl.

          [ Zpět ]
          Datum: 18.04.2012
          Autor: básník
          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Česká vlajka

               

          Každý máme něco, co ho zajímá a něco co je mu fuk. Tibet mě zajímá, Afghánistán a Amerika mě naopak nezajímá vůbec. Ručníkáři a Rambové jsou mi ukradení.

          [ Zpět ]
          Datum: 19.04.2012
          Autor: Zden42
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Česká vlajka

             

        Že nejsme na svou zemi pyšní není nic novýho, to objevil už KHB (Kdyby nám to naše vlastenectví z huby do rukou ráčilo přejíti.)

        [ Zpět ]
        Datum: 02.05.2012
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Česká vlajka

           

      28. října vyvěšuji naši vlajku. Jsem asi jediný v obci.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.04.2012
      Autor: john
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Česká vlajka

             

        Já jsem jedinej v ulici, kdo denně vyvěšuje hvězdy a pruhy a přitom zpívá Vyčítalovu častušku o Gagarinovi.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2012
        Autor: abernathy
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Česká vlajka

               

          A co na to rika reditel(ka) ustavu?



          (nic ve zlem, ale kdyz jsi to tak hezky zmotal dohromady...)
          :)

          [ Zpět ]
          Datum: 19.04.2012
          Autor: Andrej
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Česká vlajka

                 

            Má pravdu ten chlapec ;o))

            [ Zpět ]
            Datum: 19.04.2012
            Autor: Holfi
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Česká vlajka

               

          Je ten mlaďoch ale voprsklej, co?
          8-)

          [ Zpět ]
          Datum: 19.04.2012
          Autor: pavka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Česká vlajka

         

    http://www.motografix.cz/vlajka-cr-mala...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.04.2012
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Česká vlajka

         

    Taky jsem na vlaječku nenarazil, tak jsem na brašnu dozadu nalepil samolepku CZ (jako na auto). Aspoň.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.04.2012
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Česká vlajka

         

    V Dánsku měli vlajky všude a nacionalismus jsem necítil, naopak veliké přátelství a nabídku pomoci. Stačilo se podívat, ani nebylo třeba otevřít pusu.
    U nás nejsme hrdí a vlajky nevytahujeme, když se vrátíme z práce. Ani nemáme stožár na zahradě (v dánsku běžné). No, když ráno při snídani projedu i-dnes, lidovky a novinky, tak se akorát naseru. Takže kdybych měl stožár, musel bych vytahovat vlajku před snídaní, po snídani už bych to raději rovnou pokácel a emigroval, podle toho co se tu děje :-((. Takže se nedivím Dánům, že mají rádi svoji vlajku. Ale nedivím se ani nám, že se za ni stydíme.
    Na cestu ven bych si ji vzal. Má to půvab, vzrůstající vzdáleností od hranic. A ještě raději bych si vzal dánskou, kdyby to nevypadalo že se vydávám za někoho kým nejsem.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.04.2012
    Autor: básník
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Česká vlajka

           

      No a teď si vem opak - Řeky. Ti mají taky na každé chalupě vlajku. A rozhodně v současné době nemají důvod k velebení své vlády a země. Je to prostě o národní hrdosti i přes všechny průsery, které se zrovna dějí. My tu hrdost prostě nemáme. Když někdo řekne Chorvati jsou blbci, vyskočí 5 Chorvatů a rozbijou mu hubu, nebo zrovna vyhlásí válku. Když někdo řekne že jsou blbci Češi, pět Čechů bude horlivě přikyvovat a ještě si přidají.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.04.2012
      Autor: Zden42
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Česká vlajka

             

        OK!!!

        [ Zpět ]
        Datum: 18.04.2012
        Autor: sete
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Česká vlajka

             

        Obecně v Evropě - teda jako že té západní -existuje dobrá tradice stavění srožárů a vyvěšování vlajek. Někde to vypadá, jako by se stožár stavěl na pozemku dřív než barák. Jak dalece je to projev vlastenectví nebo prostě tradice, je těžko posoudit, asi jak u koho. Někdy na těch stožárech také visí dost bizarní cáry:-))
        U nás byly doby, kdy v určité dny se houfně chodilo po ulicích s papírovou vlaječkou na špejli. A naopak, byly dny, kdy vyvěšení vlajky hrozilo obviněním z hanobení státních symbolů:-)). A pokud někde oficiálně vlajka visela, mívala často takovou rudou družku:-))Možná proto si u nás moc lidi na to vlajkování nenavykli.
        Na otázku odkud jsem, vždy ráda odpovím, ale nějak nepředpokládám, že by to lidi chtěli vědět předem, takže vlaječku nějak programově nevozím.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.04.2012
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Česká vlajka

               

          Až vymřou Gottwaldovy a Husákovy děti, bude to určitě jiný. Podle mě je to otázka dvou, tří generací.

          [ Zpět ]
          Datum: 18.04.2012
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Česká vlajka

               

          S tou rudou družkou je to tak. Samotná česká (československá) byla trochu podezřelá, ruská musela být vedle. Členové uličních výborů KSČ šmírovali, jestli doma vyvěšujete na první máj vlaječky, hlavně tu rudou, a vedly o tom zápis. projevilo se to potom v posudku který byl např. velmi vážnou přílohou žádosti o přijetí na vysokou školu. Kdyby tímto prošli dánové, možná by tam taky vlálo méně vlajek.

          [ Zpět ]
          Datum: 18.04.2012
          Autor: básník
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Česká vlajka

                 

            No, dnes má zase dost často ta naše vlajka modrou družku:-))
            Naštěstí a zaplať bůh se nemusí lepit na okna. Zatím:-))

            [ Zpět ]
            Datum: 18.04.2012
            Autor: Lanna
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Česká vlajka

                   

              Za sundání té červené jsem byl vyloučen ze školy.S tou modrou ještě nemám žádné zkušenosti :oD

              [ Zpět ]
              Datum: 18.04.2012
              Autor: zazvur
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Česká vlajka

               

          Jen detail - nemusi jit jen o to, chlubit se mistnim, odkud jsi... ale taky treba o to, ze kdyz v daleke cizine (cimz fakt nemyslim Rakousko) potkas krajana, vetsinou si radi pokecate, kdo kam jak dlouho a tak... ale to se nejdriv musite poznat, ze jste krajani. :)

          To je taky jedna docela zajimava vec - doma o sebe pomalu zakopavame, nekteri vetsi a drsnejsi jedinci i vylozene odhrnuji ostatni lidi z cesty, aby je nezdrzovali (atd.) ... ale kdyz se dva z jedne zeme potkaji v Tramtarii 14000km od domova, hned jsou kamaradi...

          A uuplne na okraj - jsou zeme, kde lidi vozi vlajky i doma, nebo je maji na baracich, jak rikal basnik.
          K tomu pridam jen to, ze duvody muzou byt ruzne, ne vzdy jen narodni hrdost. :) Jeden cyklista z nejakeho (jizniho?) americkeho statu (uz nevim presne) to popisoval na jednom foru - ze "tam u nich" je dost velky vyskyt rednecku - vidlaku, takovych tech stereotypizovanych buranu, co jezdi ve velkych pickupech, clovek na kole je pro ne magor, vlastne ani ne clovek (protoze normalni clovek prece jezdi autem), a pripadne treba dobry terc pro nacvik hazeni plechovek od piva na cil z jedouciho vozu a podobne. Zaroven ale tihle burani mivaji plnou hubu narodni hrdosti.. takze dotycny cyklista pry zasadne jezdi s prutem vzadu a americkou vlajkou na nem, protoze zadny spravny buran by nikdy neprejel (nebo jinak "neznesvetil") vlajku... a ze to docela spolehlive funguje, nechavaji mu pry znatelne vic mista pri predjizdeni atd.

          [ Zpět ]
          Datum: 18.04.2012
          Autor: Andrej
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Česká vlajka

                 

            Hláška nechtíc odposlechnuta cca před 17 lety na Zabriskie Point:
            "Hele, ty voe, ten chlap má na nohách vietnamský prestiže. Voe, voni to budou asi taky Češi."

            [ Zpět ]
            Datum: 18.04.2012
            Autor: Lanna
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Česká vlajka

           

      U nás by se to bralo jako provokace.Jednou jsem vlaječku na brašnách měl.Kurvy myši mně do rána prokousaly brašny v den odjezdu a neměl jsem patřičný flek,tak jsem odpáral vlajku z maskáčů,co jsem někde vyšmelil s armádou za nějakou opravu kola.Víc lidí se mě ptalo,zda jsem z Filipín než z Čech!Naše bláhová představa,že každý sedne na prdel,když potká Čecha.Dnes jsem obzvlášť skromnej při chlubení,jak jsme proti všem,ale je fakt,že odjíždím vždy na pár měsíců do Francie a vracím se sem,protože tu mám děti,pár přátel.Jak jsem tady,tak myslím často na Francii,když jsem ve Francii,tak často myslím na to,že už sem nepojedu.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.04.2012
      Autor: sete
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Česká vlajka

             

        Aspon se v te Francii muzes ustrojit do narodnich barev a podle nalady si pak vybirat, ci ze narodni barvy to vlastne aktualne reprezentujes (samozrejme uz bez prevlikani).
        :)

        [ Zpět ]
        Datum: 18.04.2012
        Autor: Andrej
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Česká vlajka

             

        Dcera mi navrhovala už před penzí, ať jdu bydlet k nim, pomoct jim s byznysem. Docela mě to zaujalo, než jsem si uvědomil komplikace (nemoc, neznalost jazyka). Až ovdovím tak možná.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.04.2012
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Česká vlajka

               

          Jestli je tvoje paní nebeská (jak jsi někde utrousil), tak s ovdověním nepočítej. to máš navěky ámen :-))

          [ Zpět ]
          Datum: 18.04.2012
          Autor: básník
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Česká vlajka

         

    http://www.vlajky24.cz/vlajka-cr/

    [ Zpět ]
    Datum: 17.04.2012
    Autor: duče
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Česká vlajka

         

    Já koupil v papírnictví látkovou vlaječku, takovou, co se dává do oken, trochu jsem ji zastřihl, máma mi to obroubila na stroji - do Rakouska ji vozím (jinde jsem zatím natěžko nebyl) :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2012
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Česká vlajka

         

    ahoj, u nás prodávají v galanterii, takovou tu klasickou látkovou malou (20*30)vlaječku-za 30kč :-D Paní říkala, že jsou na dračku, třeba když je mistrovství a tak. Také jsem ji dlouho sháněla:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2012
    Autor: kosicek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Česká vlajka

         

    Není důvod se za to že jsme Češi stydět.
    Před třiceti lety, tedy nebyla to vlajka ale poznávacá značka CS, která mám umožnila object Evropu na kole takřka zadarmo. Každou chvilku u nás zastavilo auto s emigranty, vyptávali se, kam jedem, a jak je doma a vždycky jsme dostali pár drobných "na jídlo", aniž bychom kdy o to žádali.

    Jen tenkrát nás bylo víc - byli jsme Čechoslováci a pamatuji se na kluka, původně z Bratislavy, který nás "hostil" u mekáče v Hamburgu v létě 1982.

    Ale mám pocit, že já zůstanu Čechoslovákem do smrti, jak tu někdo psal, v cizině si mají krajané k sobě blíž a já v cizině za svého krajana Slováka vždycky považuji. Už hodně let dělám pro cizí firmy a mám pocit, že nemáme důvod se za svoje češství stydět. Nejsme horší, závistivější než jiní, možná většinově o dost vzdělanější než bývá ve velkých zemích zvykem. Blbce najdeš všude.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2012
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Česká vlajka

           

      Kdyz jsem videl ve Francii na horách na hospodě ceduli češi nekraďte myslel jsem ze se hanbou propadnu...

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2012
      Autor: Mig-all
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Česká vlajka

             

        Projev francouzského nacionalismu kombinovaný s opblíbenou hrou některých našich krajanů na sraní si do vlastního hnízda.

        Na hranicích také nemáme cedule "Rakušáci nekurvěte se u silnic" popřípadě "Němci nechte ty děvky na pokoji". Víme, že všichni Rakušané nebo Němci k nám nejezdí za děvkama, ale někteří ano, že jo.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2012
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Česká vlajka

         

    Já mám ještě takovou tu starou, se kterými se chodilo na 1. máje (aspoň myslím). Jinak se dá sehnat snad někde v Praze na náměstí pro turisty. Jinak jsem neviděl, že by se prodávaly. Já ji teda v cizině vozím a mám s ní pozitivní zkušenosti. Jen tu tureckou mi chtěl jeden malej Turek vzít :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2012
    Autor: Karloss
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Česká vlajka

         

    Českou vlajku jsem nikdy se sebou nevozil a nikdy ani nebudu. Mám pocit, že když jsem v cizí zemi, tak v tu chvíli "kopu" za ně, takže bych měl mít maximálně vlajku té země, ve které jsem na důkaz toho, že jsem rád, že tam můžu být. Já osobně se cítím světoobčanem (ať si to zní možná pro někoho jak chce směšně) a po pravdě řečeno, je mi úplně jedno odkud kdo je! Jasný, když uvidím někoho s českou vlaječkou, tak zajdu na kus řeči, ale když uvidím někoho s USA vlajkou na plně naloženým kole, tak mě ani nenapadne se s ním bavit??? Pokud potkám "natěžkavce", tak se s ním budu snažit prohodit pár slov a po pravdě, já se nikdy neptám odkud je, ale odkud a kam jede, jak se mu tam líbilo, jaký to tam bylo a jestli náhodou něco nepotřebuje. Ať si je třeba ze Severní Korei, pokud jede naloženej na kole je to můj druh a vždycky se ním budu chtít bavit.
    Já jsem proti vlajkám!!!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2012
    Autor: beggard
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Česká vlajka

           

      Každý potkaný jedoucí na těžko je ohromný zdroj radosti a možnost povykládat rukama nohama (angl.neumím).Má-li českou vlajku, je radost dvojnásobná a vykládaní v rodném jazyce nemá konce.Mne česká vlajka vždy potěší a nejsem proti.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2012
      Autor: zazvur
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Česká vlajka

             

        Nehledě k tomu, že tě často zastaví i obyčejný turista z Čech, nebo s Čechy sympatizující. Jak jinak dát najevo odkud jsi a že se za svou zemi nestydíš?

        [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2012
        Autor: Zden42
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Česká vlajka

           

      Souhlas se vším, až na to, že já bych to vožení vlajky striktně neodsuzovala. To je prostě otázka čistě osobních preferencí a osobních pocitů. Sama ji nevozím.
      Ostatně, když bych si dala na kolo tibetskou vlajku (stejně jako když si ji Zden42 vyvěsí do svého českého okna), ani náhodou to neznamená, že jsem skutečně z Tibetu.
      Prostě jak kdo chce a jak to kdo sám cítí:-))

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2012
      Autor: Lanna
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Česká vlajka

           

      Rovněž vlajku nevozím a zatím ani neplánuji ji vozit. Není to o tom, že bych se styděla za to, odkud jsem, ale strašně ráda si užívám té anonymity, kterou mi cizina poskytuje.
      Pokud se pohybuji v místech, kde není až tak běžný cykloturista na těžko, tak se dost lidí ptá, odkud jsem a jestli cetuji jen na kole. To mi tak nějak stačí.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Česká vlajka

         

    Ať si každý vozí co chce dle svého uvážení. Někdo vlaječku na brašně a někdo zase třebas hovno na plášti...

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2012
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Česká vlajka

           

      Nebo na kapote.
      To jsem si jen vzpomnel na ten filmecek od Auto,matu.
      A taky myslim jednou v TopGearu (nebo takovem necem) vyhlasili divackou soutez o fotku nejbrutalneji posranyho auta. Ale tam slo spis o darecky z nebe, tedy presneji od ptactva nebeskeho.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2012
      Autor: Andrej
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Česká vlajka

             

        No nevím, ale sledovat Top Gear ? Není to něco proti něčemu na tomhle webu ? :))))))))

        Je ale pravdou, že na Top Gear koukám se všema klukama 15-10-5 let a je to jeden z mála pořadů na kterým se shodneme, manželka teda trpí jinde.

        Za to na Paříž - Roubaix jsem koukal sám :)

        [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2012
        Autor: újezďák
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Česká vlajka

               

          Já se na Paříž - Roubaix koukal s mojí mámou... :)

          [ Zpět ]
          Datum: 19.04.2012
          Autor: hekynen
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Česká vlajka

                 

            Co provedla?!? :o)))

            [ Zpět ]
            Datum: 19.04.2012
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Česká vlajka

                   

              Jak co provedla, to bylo za odměnu ;o))

              [ Zpět ]
              Datum: 19.04.2012
              Autor: Holfi
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Česká vlajka

               

          Na tomhle webu, kde kdyz se nekdo ozve, ze ma nejake vyhrady proti "automobilismu", tak ho div nesezerou? Ne, nerekl bych, ze by to bylo proti necemu.

          Navic, i kdybychom (aspon teoreticky) provozovali nejaky naprosto nesmiritelny "tridni boj", porad snad plati "poznej sveho nepritele", ne? .)

          Sledovani TopGearu jsem ja osobne mel takovou vlnu - behem par dni, kdy jsem vzhledem k jistym okolnostem nemohl delat nic moc jineho, nez sedet doma, "davat tomu cas" a kratit si dlouhou chvili mj. placanim se po webu - kdy jsem si diky zlym piratum mohl pustit nekolik dilu za sebou, obzvlaste tech sezonnich specialu. Bavil jsem se krome jineho memu uchu lahodici britskou anglictinou (v ceskem dabingu jsem nahodne shledl asi deset minut, a vic to proste neslo), zdarilou stylizaci a nadsazkou, nekdy hanlive oznacovanou take jako "typicky anglicky humor". Po case me to ale omrzelo, ono je to v podstate porad stejne schema porad dokola...

          Obecne ale beru veci tak, ze vsechno je treba alespon trochu poznat. I kdybych nedejboze uz predem trpel predsudkem, ze to nebo ono je proste uplne spatne, aaano, stejne je dobre si toho aspon krapet ochutnat, abych to pripadne pak mohl pomlouvat a zatracovat do horoucich pekel s tim, ze vim, o cem to vlastne mluvim.
          No a nekdy to nakonec nedopadne zas tak uplne cerne...

          [ Zpět ]
          Datum: 19.04.2012
          Autor: Andrej
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Česká vlajka

         

    http://www.zbozi.cz/?q=vlajka%20%C4%8Dr&typ...

    Já teď potřebuji samolepku, tak 3x5cm, 2ks. Na opravu SPZ. Mám tam modrý políčka, na nich písmena CZ a nad nima jakýsi znak cizí mocnosti:-(
    Něco takového:
    http://eshop.svobodni.cz/prelepka-eu-hvezdicek...
    Ale já nechci škrtat nějaké hvězdičky. Já tam chci mít správný symbol (vlajku nebo znak) svého státu.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2012
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Česká vlajka

         

    Tak to my jsme každý rok venku litovali, že českou vlajku nemáme. Čím dále od naší hranice, tím více nás to mrzelo. A že je to u nás takové, jaké to je? Vždyť i ta politika je jenom obrázkem nás všech..

    [ Zpět ]
    Datum: 28.04.2012
    Autor: sany
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Česká vlajka

         

    Vlajky se hojně prodávají v Army Shopech, stačí si vybrat. Například tady: http://www.army-shop.cz/produkty/vlajky/vlajky-...

    [ Zpět ]
    Datum: 29.04.2012
    Autor: fox171
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Česká vlajka

         

    ja to vyresil tak ze na vlajku (asi 20x30cm)nahore nasil suchy zip a pak uz to na bagly pripevnis lehce.muzes mrknout na rajče....mvesi-rumunsko,srbsko,madarsko....tam uvidis jak to asi vypada.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2012
    Autor: vesi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Česká vlajka

           

      Sucháč má výhodu, že si tam můžeš dát libovolnou vlajku či jiný symbol, nebo sundat vše, podle momentální politické situace a společenské nálady.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.05.2012
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

263 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024