reklama
Země: Česko Česko

Básník, víla a dítě

Četla jsem o jejich cestě ... děkuju básníkovi, že i mně děkuje, že jsem si četla jeho zprávy. Jela jsem o několik dnů před nimi z jejich cesty pouze úsek Děčín - Mělník, vlastně ani to ne. Ano, část této cyklostezky není dobrá, ale musím tu pochválit úsek Štětí - Mělník.
Jezdím na kole, ale víla nejsem, básníka nemám ... proto jsem jim moc fandila.

[ Zpět ]
Datum: 09.10.2011
Autor: Quatsch
  • Re: Básník, víla a dítě

         

    Já se také těšil na každý z dílů. Myslím, že byly docela zajímavé, ty "on-line" reportáže. Hlavně když přejeli do Německa, to už jsem měl pocit, že se nějak musím o ně postarat, když jsou "na mém teritoriu" ale samozřejmě nebylo ani jak ani proč, tak jsem alespoň pořád koukal na německé meteoweby jestli jim moc neprší a nemají moc zimu a pořád jsme to doma řešili nad mapou, kde asi jsou. Když projeli přes hranice do Čech, zase jsme si oddechli. :))

    [ Zpět ]
    Datum: 09.10.2011
    Autor: petrp
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Básník, víla a dítě

           

      Děkuju za ohlasy ke všem dílům, kamarádi. Já si sice cestou někdy říkal jestli má smysl ten netbook vléct a psát a posílat to přímo on line, jestli by nebylo pohodovější to napsat následně doma z fotek a poznámek, ale aspoň jsem si to vyzkoušel a šlo to.
      Počasí se mi zdálo v Německu už trochu laskavější než v Dánsku, rozhodně nebylo tolik vody a vytrvalých dešťů. Noční bouřky a vichr při přechodu front jo. V noci mi to tak nevadilo, věřil jsem stanu a nestavěl ho v dolíku ani pod stromem, takže jsem se nebál. (Holky jo, blesků). Kdybych věděl že se o nás petrp bojí, snažil bych se psát bez prodlev :-)).

      [ Zpět ]
      Datum: 10.10.2011
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Básník, víla a dítě

             

        nevím, jestli to mělo smysl pro tebe ten noťas tahat a psát po kavárnách. Pro mě to, žes to dělal, ale mělo velký smysl. Fakt. Děkuju.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.10.2011
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Básník, víla a dítě

               

          OK, tak to smysl mělo. Díky :-)).

          [ Zpět ]
          Datum: 11.10.2011
          Autor: básník
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Básník, víla a dítě

             

        Určitě by bylo pohodovější napsat blog doma u kafe, ale třeba pro mě, když jsem to četla a čekala na každé další pokračování, to mělo úžasné kouzlo. Právě ten pocit, že jste ještě na cestě, užíváte si krajinu nebo řešite každodenní problémy. Za mě taky poděkování, už jsem našla nejstarší články v blogu - Benátky (rotoped jsem četla :-)), těším se, až si na ně udělám čas. A přeju, ať se daří, třeba si zase někdy přečteme něco nového :-).

        [ Zpět ]
        Datum: 10.10.2011
        Autor: aila
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Básník, víla a dítě

               

          Benátky byly napsaný těsně po návratu podle fotek a papírovýho deníku (spíš poznámek). A jinak díky za přízeň. Až budu mít zase něco sdělitelnýho na duši, dám to do blogů :-)).

          [ Zpět ]
          Datum: 11.10.2011
          Autor: básník
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Básník, víla a dítě

             

        Doma bys na to neměl čas, věř mi :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 10.10.2011
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Básník, víla a dítě

               

          Když chceš něco opravdu udělat, tak na to čas najdeš.

          [ Zpět ]
          Datum: 11.10.2011
          Autor: básník
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Básník, víla a dítě

                 

            Basik,škoda nejdriv konec LETNI soutež. Kdyby konec polovinu zari soutež,určite ty vyhral :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 11.10.2011
            Autor: Arabice
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

259 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024