reklama
Země: Česko Česko

8./9.10. jsem v Jizerkách - kam a co dál?

Přátelé, kamarádi!

8. a 9. října t.r. jsem v Jizerkách (důvod asi ani raději nechtějte vědět.. prostě závěr "závodní" sezony:-)). Rád bych si to protáhl o pár dní. A nevím kde a kam. Zůstat v Jizerkách? Sjet si za bunkrama na Náchodsko? Anebo popojet až do Orliček? A kde tam spát? Jaké trasy jet? Nemám už nějak nápady... Prosím, poraďte, navrhněte, (ideálně pak) zorganizujte... :-)

Děkuji...

[ Zpět ]
Datum: 23.09.2011
Autor: hekynen
  • Re: 8./9.10. jsem v Jizerkách - kam a co dál?

bych nevěřil, že ty bys jel na tuto akci :-))))

[ Zpět ]
    Autor: pro_pa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 8./9.10. jsem v Jizerkách - kam a co dál?

Já bych ani nejel. Ale je to taková společenská akce s kámošemi. Prostě vhodný "důvod" se (pá) sejít, popít, (so) sednout na bajk, sejít se, popít a (ne) sednout na bajk... :-))
      Právě proto bych PAK někam chtěl...

[ Zpět ]
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
349 Kč

Na kole ke hvězdám

Jiří Grygar a kol.
Průvodce po hvězdárnách a planetáriích
Co to je EBICYKL Tipy na týdenní cykloputování Průvodce po hvězdárnách a planetáriích Astrofyzika RNDr. Jiří Grygara, CSc. není třeba…
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Strážnické vinobraní

(Hoška Tour)
07.09.2018, 3 dny
3 050 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Parťačku na bike či skály

Hledám: Parťačku na bike či skály
včera
Nabízím spolujízdu krajinou, cestou i úplně mimo, hlavně sdílet zážitky a pohodu...

Hledám: ženu 50+

17.08.2018
Hledám ženu 50+,nekuřačku,která by se mnou chtěla trávit svůj volný čas.Jsem z okresu Příbram,58,štíhlý,nekuřák…

Hledám: Cyklistku pohodářku na vyjiždky na kole

Hledám: Cyklistku pohodářku na vyjiždky na kole
17.08.2018
Ahoj 43/170 Kladno hledá partačku na vyjiždky na kole nebo výlety. Kolo je přijemná věc čisti hlavu od starostí. A…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

143 cyklistů (3 přihlášení)

TRANSKAVKAZ – nalehko

Je to více než 40 let co jsem v antikvariátu našel knížku „Kavkazská cesta"od Julia Komárka. Popis cesty…
mirekbik | 01.08.2018

Valíme na Moravu - poprvé

Na Moravě, v Třebíči, máme tetičku. Já, bratr, děda a kamarád Slávek za ní a za dalšími příbuznými v okolí…
JohnyB | 28.07.2018

Welzlův kvadriatlon 2018 - extrémní závod pohledem programátora

Varování - následující vyprávění je dlouhé a nezkušený čtenář by se raději neměl do čtení vůbec pouštět.…
Jrr | 23.07.2018