reklama
Země: Česko Česko

Přes Klepáčov, Vernířovice na Dlouhé stráně

Nevíte někdo jak vypadá cesta přes Klepáčov na Vernířovice ?

[ Zpět ]
Datum: 08.06.2011
Autor: Asterix
  • Re: Přes Klepáčov, Vernířovice na Dlouhé stráně

Úsek Klepáčov - Vernířovice /trasa 6189/ nemám projetý, ale dál je to v pohodě, jel jsem opačným směrem - neznačenou cestou na Zadní Hutisko, dále po modré turistické a žluté do Vernířovic, první úsek je lesní zpevněná cesta, dál přechází v asfalt,ideální pro trekingové, MTB kolo, snad by se to dalo zvládnout /směrem nahoru/ i na silničce se širšími plášti, cyklistů tam potkáš za pěkného počasí dost

[ Zpět ]
    Datum: 09.06.2011
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec stojí za … TO

Milan Silný
Volné pokračování knihy „Každý kopec má své ... NEJ“, oceněné 3. místem mezi cestopisy v mezinárodní soutěži TOURMAP 2010
Motto knihy: „Ti, kdož kopce vynechávají, polovičními cyklisty zdají se býti, neb zejména kopce pepřem a solí cyklistiky jsou.“ …
299 Kč

Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem

Markéta Hroudová a Luděk Zigáček
Po cyklostezce ODRA-NISA k moři na Rujanu a Polskem zpět domů
První knižní přiblížení krásné, ale lehce opomíjené dálkové cyklostezky lemující hraniční řeky mezi Německem a Polskem. Tento cestopis…
259 Kč
Tip na letošní dovolenou

Česká Kanada na kole

Malebná krajina České Kanady (Jiří Juřík)
13.06.2018, 5 dní
3 980 Kč
cyklistický Vlastní doprava

České Švýcarsko: Cyklotoulky

(CK Bondo)
19.06.2018, 6 dní
4 840 Kč

Šumava na kole: Kvilda

(CK Bondo)
13.07.2018, 6 dní
4 940 Kč
Seznamka

Hledám: cyklovylet

dnes
Hledam pohodovou holku nebo kluka nad 30 pro vylet a pokec na kole ... Praha-zapad az Beroun ... nic narocneho.

Hledám: parťáka na kolo

Hledám: parťáka na kolo
dnes
ahoj, hledám parťáka primárně na víkendové vyjíždky za Prahu (jsem z Praha 4) nebo do Jizerek, na single trek atd.…

Hledám: Kdo má chuť a čas

včera
Ahoj, V polovině května vyrážím z Českých Budějovic do Terstu. Jedu na těžko. Spavam v přírodě. Předpokládám…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

305 cyklistů (15 přihlášených)

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018

Radoušovo bloudění

Stromy holé, půda zmrzlá, lesy tiché a mezi jejich kmeny se bělaly zbytky sněhu. Cyklistická sezona v…
JohnyB | 16.03.2018

Moje příprava na novou cyklo sezónu

Tak to vypadá, že zima konečně končí, začíná jaro a s ním přichází nová cyklistická sezóna. Těšíte se jako já…
StanaPavlicek | 13.03.2018