reklama
Země: Česko Česko

Jindřichův Hradec

Zdravím přatele cyklistiky. V létě jedu na týden k Jindřichovu Hradci,tak hledám nějaké tipy na trasy,výlety atd..? Kdo tam byl,nebo bydlí,tak budu rád za nějaké info.

[ Zpět ]
Datum: 06.06.2011
Autor: lukynek3
  • Re: Jindřichův Hradec

         

    JH - cyklostezka 1236 Jemčina - Rybník Vydýmač s krásným pensionem Pecák - Jez na Nežárce jménem Metel (občerstvení) - Hamr - Veselí nad Lužnicí(oběd pension Na Soutoku) - po cyklostezce 1034 na Vlkov (koupačka na pískovnách) - Klec - Hráz rybníka Rožmberk - Třeboň - po modré asi 3 kmsměr JH ke kapli sv. Víta (občerstvení stojí za to) - dál po modré (sjízdná) do Novosedel a Jemčiny - pak už jen do JH stejnou cestou. Celkem cca 70km nádherné krajiny plné rybníků a pěkných posezení. Mám odzkoušené, přeju hezké zážitky. Čus

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2011
    Autor: Hugozhor
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jindřichův Hradec

           

      Souhlasím, krásná trasa, já jezdím z Jemčiny do J.Hradce po 1170 až k Holenské hrázi, pak po červené (pokud delší dobu nepršelo, je dobře sjízdná) okolo Holenského Dvora až na silnici mezi Mnichem a Ratiboří, po ní pak do Ratiboře, matné a Děbolína. V Děbolíně se napojím na 1148 až do Hradce. Přijde mi to hezčí než 1236 a auta se tam téměř nepotkají.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2011
      Autor: mae
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jindřichův Hradec

           

      Za ten Metel bych se přimlouval. To je opravdu pěkné místo. A hlavně se dá jet přes Metel na spoustu jiných míst. Případně se ze spousty jiných krásných míst přes Metel vracet.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2011
      Autor: Kominík
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jindřichův Hradec

         

    Moc hezká, i když trochu kopcovitá je trasa z Hůrek přes Blato na Landštejn - pod hradem 2 dobré hospody - pak do Starého Města pod Landštejnem a odtud po silnici na Slavonice, na kopci odbočit doprava na 1003 do Maříže o odtud dál do Slavonic.
    Do Hůrek je to nejlepší úzkokolejkou - www.jhmd.cz . Pokud chcete trasu prodloužit, vystoupíte dřív :-)
    Pro cestu zpět do J.Hradce doporučuju cyklobus - www.cyklotrans.cz , bohužel letos jezdí jen v pá, so a ne :-(

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2011
    Autor: mae
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

358 cyklistů (3 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024