reklama
Země: Česko Česko, Slovensko Slovensko

1000miles trans czecho - slovakia

Slyšeli jste už o tom, že chce Jan Kopka uskutečnit závod přes celé Československo?
Co si o tom myslíte?

[ Zpět ]
Datum: 22.01.2011
  • Re: 1000miles trans czecho - slovakia

         

    Běž do historie, je to už dost dlouho co se to tady probíralo.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.01.2011
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: 1000miles trans czecho - slovakia

         

    Přihlaš se, ty na to máš ...
    8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 22.01.2011
    Autor: AV
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 22.10.2011
      Autor: ASI
  • Re: 1000miles trans czecho - slovakia

         

    1/ Neslyšel.
    2/ Nic.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.01.2011
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 1000miles trans czecho - slovakia

         

    1) ano
    2) nevím, co bych si o tom měl myslet; jestli na to máš koule, tak se zúčastni

    [ Zpět ]
    Datum: 22.01.2011
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 1000miles trans czecho - slovakia

         

    O tomhle závodě jsem neslyšela, ale vím, že připravuje závod napříč Česko - Slovenskem...
    Stále je možno se přihlásit http://www.1000miles.cz/

    [ Zpět ]
    Datum: 22.01.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 1000miles trans czecho - slovakia

         

    Vcera o tom neco malo zminoval v hospode. Ale 1600 km spouste lidi sezere skoro celou dovolenou. Tuhle myslenku uz jsem zahnal, stejne jako Laponsko. Leda ze bych nekdy v dobe konani menil praci. 8-)
    Ale vzhledem k tomu, jak jsme se bavili o Loudani, bude 1000 mil urcite koncipovanych tak, aby mohl jezdec (zdatny jezdec) zustat v sedle a nebude se s koly splhat a slanovat. 8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 23.01.2011
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 1000miles trans czecho - slovakia

           

      Má to mít přesnou předepsanou trasu nebo jen kontrolní body a volba trasy bude na jezdci? A bude časovej limit?

      [ Zpět ]
      Datum: 23.01.2011
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 1000miles trans czecho - slovakia

           

      tady se to probírá..
      http://www.bike-forum.cz/forum/1000-mil-trans...
      Pravidla vypadají hodně vymakaně a trasa bude striktně přesně určená. Koukně te na web 1000 miles....Mě odrazuje ta povinná gpska.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.01.2011
      Autor: Howgh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 1000miles trans czecho - slovakia

             

        Odrazuje GPSka??

        V tohle počasí by to chtělo minimálně několikery náhradní gumy, nářadí na kolo, například toto: http://www.golasady.cz/racnove-sroubovaky a kdoví co ještě! Být tebou vzal bych si i norkovej kožich, vždyť je KOSA! :)

        Jack

        [ Zpět ]
        Datum: 23.01.2011
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 1000miles trans czecho - slovakia

           

      Co jsem tak koukal do mapy, kudy že to pojede ten velký adventurní závod mým revírem, tak i na nějaký nošení kol dojde (třeba při příjezdu do Hřenska z Labské/Elisalex vyhlídky po schodech rovnou mezi jihovýchodoasijské trhovce a sádrové trpaslíky :o)))
      Ale většina je po lesňačkách, dokonce je tam i překvapivě hodně silničních úseků.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.01.2011
      Autor: PepikW
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 1000miles trans czecho - slovakia

             

        Kdyby byl teren jako na Loudani, mohlo by to dopadnout i podle davneho maturitniho hesla - "Nekdo zari, nekdo v zari." 8-)

        [ Zpět ]
        Datum: 23.01.2011
        Autor: Murphy
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 1000miles trans czecho - slovakia

             

        Já zase nevím, jestli ten pepřový sprej v povinné výbavě je v souladu s německými zákony.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.01.2011
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

406 cyklistů (14 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024