reklama
Země: Česko Česko

„Cykloodpočívadla“

Ahojte,obracím se na Vás všechny cyklopoutníky s pomocí o vytvoření „databanky“ zajímavých cykloodpočívadel,jenž obliba a rozvoj vzůstá.

Vše je v samém zrodu nápadu,tudíž se bude vše lepšit a měnit :-).
Pro začátek uvádím odkaz z obsahem informací o daném odpočivadle.
Děkujem za případné podněty, tipy, rady a samozřejmě kritiku :-)

http://www.bikesports.cz/inpage/odpocivadla...

[ Zpět ]
Datum: 19.01.2011
Autor: robbe-tu
  • Re: ,,Cykloodpočívadla"

         

    Jen v Novohradeckých lesích jich je nejmíň 15, u některých je kryté ohniště se zásobou naštípaného dřeva, asi u 6 je rybník a možnost koupání, dva bufety a jeden záchod.
    Chceš seznam s lokalizací, budeš dělat katalog? Podobných vídám na každé cestě několik.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.01.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ,,Cykloodpočívadla"

           

      Přesně tak,nějakou formu tříděnou dle lokality.Vím,že je to spousta dat,ale proč se nepodělit o pěkná místa odpočinku určena právě pro nás ,,cyklisty" :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 26.01.2011
      Autor: robbe-tu
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: ,,Cykloodpočívadla"

             

        Nápad asi dobrej, ale nejsem si vůbec jistí účelností. Než se do něčeho takového pustíš a budeš s tím ztrácet čas tak by sis asi měl nejdřív zjistit, kolik lidí by toho seznamu fakticky vůbec využívalo.
        Já když někam a někudy jedu, tak jedu a je mi jedno jestli tam něco takového je nebo není a když potřebuju zastavit a odpočnout si, tak to udělám na prvním slušném místě k odpočinku, které se mi zalíbí.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.01.2011
        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: ,,Cykloodpočívadla"

               

          Naprostá pravda,dělám to samé :-),nebyl bych upřímný kdybych si danou odpověď nedal...ale - ono vždy je nějaký to ale :-)

          Uvidíme,snad to bude mít alespoň nějaký účel ...alespoň to zkusím ..:-))

          [ Zpět ]
          Datum: 26.01.2011
          Autor: robbe-tu
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: ,,Cykloodpočívadla"

                 

            Určitě se najde někdo kdo do toho seznamu jukne a někdo i několikrát, ale jde o to kolik lidí a hlavně kolikrát to vůbec udělá.
            Já bych se třeba do toho seznamu pro zajímavost podíval, ale tím by to asi bylo všechno, možná bych tam našel inspiraci k nějaké cestě někam, ale určitě ne kvůli odpočivadlu.
            Hlavně se nenech odradit v dobrých nápadech, tohle je jen můj osobní názor.

            [ Zpět ]
            Datum: 26.01.2011
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: ,,Cykloodpočívadla"

                   

              Díky za osobní názor ...!!

              [ Zpět ]
              Datum: 26.01.2011
              Autor: robbe-tu
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: ,,Cykloodpočívadla"

                     

                Koukal jsem jak to máš udělaný a tvůj nápad mě docela zaujal, takže jakmile někam pojedu budu tě zásobovat, zkus vymyslet nějaké třídění aby se v tom lidi neztráceli.

                [ Zpět ]
                Datum: 26.01.2011
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: ,,Cykloodpočívadla"

                       

                  Díky,určitě,pracuju na tom,jak to roztřídit a neztratit se :-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 26.01.2011
                  Autor: robbe-tu
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ,,Cykloodpočívadla"

         

    Odpočívadlo na státní hranici CZ/A u Mikulova. Na bývalém turistickém hraničním přechodu.
    Loc: 48°46'59.378"N, 16°35'37.004"E

    [ Zpět ]
    Datum: 19.01.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ,,Cykloodpočívadla"

           

      Ahoj,bezva - pokud budeš mít další,hoď mi je prosím na mail,založím danou lokalitu

      [ Zpět ]
      Datum: 26.01.2011
      Autor: robbe-tu
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: „Cykloodpočívadla“

         

    já mám cykloodpočívadlo kdekoli, kde je hezky a dá se sedět v přírodě. Podobným parkovištím se vyhýbám a s jejich obrovským nárůstem mě začínají i dost srát :-(

    [ Zpět ]
    Datum: 26.01.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: „Cykloodpočívadla“

           

      Mám je rád na návsi, v parčíku v městečku, prostě v sídlech. Je pak vidět že myslí i na ostatní co projíždějí a nechtěj z toho mít přímý byznys, ale jen přátelské prostředí. Nejlíp s tekoucí vodou, pítkem.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.01.2011
      Autor: básník
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: „Cykloodpočívadla“

             

        jo to jo u vsi apod to beru a i kvituju. Štve mě to, když jedeš či jdeš lesem, všude stromy nebo třeba louky, prostě krásně a najednou tohle :-(
        A nejhůř, když u toho sedí a řve nějaká skupina taky turistů :-(

        [ Zpět ]
        Datum: 26.01.2011
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: „Cykloodpočívadla“

               

          A to mě to nevadí, když je to vkusně udělané (není to nějaké dětské hřiště), na pěkném místě a nejsou tam ti uřvaní tůůůristi.

          Ale obejdu se bez toho. Stejně jako ty se někde svalím do trávy a jsem spokojenej.

          [ Zpět ]
          Datum: 27.01.2011
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: „Cykloodpočívadla“

                 

            Pravda,pokud to není vyloženě ,,kýč" uprostřed pěkné přírody a bezohlední turisti,jsem rád,že se tento ,,prostředek" rozšiřuje - ikdyž v některých případech zbytečná investice,místo které by mohla být část třeba užitečnšjší cyklostezky :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 27.01.2011
            Autor: robbe-tu
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: „Cykloodpočívadla“

           

      jj,cykloturista si udělá odpočivadlo kde se mu líbí,jen mě tahá myšlenka se podělít s opravdu pěknýma ,,cykloodpočívadlama" ,které mluví sami za sebe - vzrůstem a oblibou nejen cyklistiky

      [ Zpět ]
      Datum: 26.01.2011
      Autor: robbe-tu
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: „Cykloodpočívadla“

             

        A to jsou mezi námi i takoví, co si s sebou vozí křesílko :-).
        Cykloodpočívadlo nemusí být špatná věc ale obávám se, že je to s nimi podobně jako s cyklostezkami - nestaví se tam, kde by byla potřeba ale tam, kde je potřeba ulít nějaké peníze (nechat vydělat kamarádovu firmu / honem proinvestovat, kdyby jsme to neproinvestovali tak nám příště ty dotace nedají).

        [ Zpět ]
        Datum: 27.01.2011
        Autor: Aviatik
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: „Cykloodpočívadla“

               

          Zase tak špatný bych to neviděl, jsou docela na přijatelných místech i kudy se jezdí a že na tom někdo vydělá je logické a v pořádku, jinak by to nedělal.

          [ Zpět ]
          Datum: 27.01.2011
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: „Cykloodpočívadla“

         

    Každopádně děkuji za názor,ať už je to kritika ...

    [ Zpět ]
    Datum: 26.01.2011
    Autor: robbe-tu
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

281 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024