reklama

Štafeta NaKole.cz – podmínky

 • Zájemce se svým přihlášením zavazuje, že je ochoten zúčastnit se bezúplatně celorepublikové cyklistické štafety a to za podmínek dále specifikovaných.
 • Úkolem účastníka je převézt NaKolík (pouzdro max. o velikosti bidonu) z místa A do místa B podle dohody s ostatními účastníky v rámci daného kraje a v daném časovém limitu, a to předem oznámenou a organizátory schválenou trasou (drobné odchylky trasy jsou povoleny).
 • Účastník plně odpovídá za jemu svěřený NaKolík od převzetí do předání. NaKolík je povinen udržovat v suchu a čistotě a zacházet s ním důstojně.
 • NaKolík se může během štafety převážet POUZE na kole, resp. jinými dopravními prostředky výhradně poháněnými silou lidských nohou (např. koloběžkou, lehokolem, tříkolkou, vodním šlapadlem, šlapací drezínou apod.), případně s pomocí kola poháněného rukama (handbike).
 • Účastníci v rámci kraje jsou povinni převézt NaKolík v daném časovém limitu určeném pro jejich etapu. Na povětrnostní vlivy se nebere zřetel.
 • Účastník je povinen zapsat na www.nakole.cz/blo­gy informace o své trase: místo a datum převzetí a odevzdání NaKolíku, alespoň stručný popis trasy a fotografie z etapy. Dalším záznamům se meze nekladou.
 • Účastník se může přihlásit a zúčastnit i více etap.
 • Pokud NaKolík převáží více osob, je vždy určena kontaktní osoba, která zodpovídá za řádné převzetí a předání NaKolíku.
 • Všichni zúčastnění berou na vědomí, že se štafety účastní na vlastní nebezpečí a ve vlastním zájmu budou dodržovat pravidla silničního provozu. Organizátor neodpovídá za jakékoli škody na zdraví či majetku, bez ohledu na příčinu jejich vzniku.
 • Veškeré finanční i jiné náklady vzniklé v průběhu etapy si každý účastník hradí sám.
 • Účastníci souhlasí s tím, aby pro účely štafety byly použity jejich osobní údaje, a to zejména za účelem poskytnutí kontaktu účastníkům etapy v rámci daného kraje tak, aby byla možná koordinace předávání mezi účastníky.
Blogy

Východní Balkán - 3. část - Rozžhavený nejjižnější bod

 ()
Na úvod jsem zapomněla na pár důležitých informací: - Dětem už je (rok 2021) 12 a 14 let (ano, nočník jsme už nechali doma :-) ) a oba jedou ještě docela ochotně.- Luděk má zbrusu nové kolo. Po loňských potížích (2x prasklá vidlice a jiné lahůdky) jsem mu dala nůž na krk, že pokud si nepořídí nový…
Peggy | 11.09.2023

Z Čech k moři – Alpe – Adria

 ()
PŘÍPRAVY KAM SE VYDAT? Nějaký čas ve mně zrála myšlenka nechat letos, až budou děti na táboře, doma obytňák a zkusit něco ujet vlastní silou. Kam bylo jasné - k moři! Otázka byla jen jestli na sever, nebo na jih. A protože mě lákala výzva přejet Alpy, měl jsem jasno celkem brzy a začal jsem hledat…
PetrVobo | 11.07.2023

Rytířská cyklotoulka

 ()
Podmínky pro zahraniční výjezdy nebyly to léto zrovna příznivé, a tak jsme pro další vícedenní cyklotoulku s mou drahou polovičkou Marťou vybrali opět cíl v naší České kotlině: jeden ze symbolů naší vlasti, místo opředené bájemi a pověstmi, na kterém jsme ani jeden ještě nebyl. Ve středu, 30.…
JohnyB | 02.07.2023

Východní Balkán - 2. část - Jak se hledá kamarád, aneb Pošta pro tebe po Srbsku

 ()
Kdo četl naši knihu Cyklotoulky 3 po Balkáně, tak si možná vzpomene, že jsem tam Miroslavovi věnovala celou jednu kapitolu. Teď mu věnuji celou jednu kapitolu blogu. Všechna setkání na cestách, která se protáhnou přes noc, bývají nezapomenutelná. Miroslav a Nevena z Niše jsou ale jedni z těch…
Peggy | 17.06.2023

Východní Balkán s dětmi - 1. část - Z Bělehradu na jih...

 ()
Tak zase na Balkán... Píše se rok 2021 a situace je všelijaká. Všude řádí covid, resp. proticovidová opatření, takže při plánování je v první řadě nutné sledovat, které země jsou zelené a které oranžové nebo červené. Do poslední chvíle tak sami nevíme, jen doufáme, že to alespoň trochu půjde tak,…
Peggy | 13.06.2023

O čem se mluví:

Technické rady Oprava duše u kol s hydraulikou v terénu... před 2 minutami
Cestování na kole Montpellier před 7 minutami
Technické rady magnet na tachometr před 16 minutami
NEcyklo Co pobavilo, potěšilo 189. dnes v 18:14
FOCENÍ dnes v 15:41
Vyjížďky, srazy, akce Jaké to bylo - 139 dnes v 15:23
NEcyklo Ukrajina 30 dnes v 13:58
Co vás vytočilo 148 dnes v 13:04
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

229 cyklistů (13 přihlášených)

Východní Balkán - 3. část - Rozžhavený nejjižnější bod

Na úvod jsem zapomněla na pár důležitých informací: - Dětem už je (rok 2021) 12 a 14 let (ano, nočník jsme už…
Peggy | 11.09.2023

Z Čech k moři – Alpe – Adria

PŘÍPRAVY KAM SE VYDAT? Nějaký čas ve mně zrála myšlenka nechat letos, až budou děti na táboře, doma obytňák…
PetrVobo | 11.07.2023

Rytířská cyklotoulka

Podmínky pro zahraniční výjezdy nebyly to léto zrovna příznivé, a tak jsme pro další vícedenní cyklotoulku s…
JohnyB | 02.07.2023