reklama

Ukrajina 61

Nejenom radiační zamoření, ale i optická vlákna, nevybuchlá munice, vyhořelé i nevyhořelé baterie, oleje, paliva ...
Ve válečné zóně rusácké agrese to bude na desetiletí zamořený.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.05.2026
Autor: PepikW
  • Re: Ukrajina 61

         

    Ona si s tím příroda poradí. Uran 238 není nijak moc aktivní. Optické vlákno je z křemenu a vadí jen mechanicky. Blbá je ta nevybuchlá munice.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.05.2026
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Ukrajina 61

           

      Ochuzený uran znamená, že je po zpracování a je v něm méně uranu 235, než v přírodním uranu. Pro kontaminaci prostředí a mechanické vlastnosti to nemá význam. Je to jen eufemismus, aby to vypadalo bezpečněji.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.05.2026
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Ukrajina 61

             

        Uran není příliš radioaktivní, ale pořád je toxický.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.06.2026
        Autor: Aviatik
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ukrajina 61

               

          Asi jako olovo, takže když ho nebudeš olizovat ...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.06.2026
          Autor: PepikW
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
  • Re: Ukrajina 61

         

    Zajímalo by mě, když připravují současný stav na frontě vyhlásit za úžasné vítězství a teď když prý strýček Xi nechal vovkovi zahrát melodii z Labutího jezera, jestli už není připraven nějaký ten "Státní výbor pro vyjímečný stav"?

    Jenže, kde by dneska vzali Tamanskou mechanizovanou a Kantěmirovskou tankovou? Ty už se obrátily v popel na Ukrajině ... A Vova na daču asi taky nejezdí ...

    Nebyla nakonec obava z puče důvodem neúčasti techniky na přehlídce? I tady přece někdo tvrdil, že tanků vyrábějí mnohem víc, než o kolik přidou v boji, že si je šetřej na NATO!

    https://www.youtube.com/watch?v=c1e2Ol9ilgg&...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.05.2026
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
  • Re: Ukrajina 61

         

    Švédům už tý výkřiky o neustále vzrůstající ruské ekonomice musely hodně lézt na nervy, že se do toho tak položili. Jejich nález je doslova opačný proti ruským zprávám a upřímně, dává mnohem větší smysl...

    https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rusky-rust...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2026
    Autor: Sodoma
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
    • Re: Ukrajina 61

           

      Ty jsi nečetl zazvura? Opakovaně zde psal, že ruská ekonomika trvale a významně roste. Možná nejvíc na světě a v přilehlém vesmíru. A zazvur to musí vědět. Má za sebou tři přednášky z politické ekonomie socialismu.

      Že je v Rusku v noci tma a nikde se nesvítí neznamená, že ruská ekonomika jde (už tam v podstatě je) do kopru. Ruská města jsou v noci osvětlena černými žárovkami, aby byl zmaten zahraniční nepřítel. Zjistilo to Radio Jerevan a je to svatá pravda!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.05.2026
      Autor: ckp13
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
      • Re: Ukrajina 61

             

        Spousta mínusů přiměla Radio Jerevan přezkoumat zjištění, že se v noci v Rusku svítí černými žárovkami. V podstatě je to pravda, ale... Nejsou to černé žárovky, protože ty nelze v Rusku sehnat ani v Moskvě v GUMu (jako cokoliv jiného). Jsou to černé LED čipy, které starému příteli Vovovi skoro nezištně dodává jeho opatrovník a majitel celé Sibiře strýček Si.

        Radio Jerevan se za předchozí drobnou nepřesnost omlouvá.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.05.2026
        Autor: ckp13
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
  • Re: Ukrajina 61

         

    Mediální raketa Ořešnik potřetí udeřila. Jsem zvědavý na zveřejnění následků rakety za tři a půl miliardy rublíků. Zatím byly vidět nějaký pobořený řadový garáže ...
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni...

    Pokud mířili na letecký opravárenský závod, tak o kilometry minuli. Není se co divit, když poslední korekci dráhy může udělat ve výšce nad 70km.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2026
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
    • Re: Ukrajina 61

           

      ...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.05.2026
      Autor: Sodoma
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
      • Re: Ukrajina 61

             

        ...a ono je to lepší a lepší, ořešák prej asi nebyl jen jeden...

        https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.05.2026
        Autor: Sodoma
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
        • Re: Ukrajina 61

               

          Čím víc Ořešáků, tím míň Šáhedů. Co Ořešník, to 1500 až 2000 dronů ...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 26.05.2026
          Autor: PepikW
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
          • Re: Ukrajina 61

                 

            ...zejména dokud si je budou házet na hlavu sami sobě...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 26.05.2026
            Autor: Sodoma
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
            • Re: Ukrajina 61

                   

              Ono to velkou škodu neudělá. To by museli trefit něco fakt hodně přesně. Samozřejmě, když to namíří na městskou aglomeraci, pravděpodobnost náhody roste. Ale je to v podstatě nesmyslná zbraň.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 26.05.2026
              Autor: PepikW
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
            • Re: Ukrajina 61

                   

              https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine...

              Oni jsou rusáci takoví Cimrmanovští průkopníci slepých uliček. O kinetických zbraních dopadajících rychlostí 10-12 Machů uvažovali kdysi američani. Byl to projekt Thor a projektily měly být dlouhé tyče z wolframu, v podstatě z oběžné dráhy shazované kovové telegrafní sloupy - pokud si tedy ještě někdo telegraf pamatuje :-)
              Když spočítali náklady a výsledek, nechali to být.

              Před pár lety dělali číňani pokus s hypersonickým dopadem projektilu. V té jejich polopoušti to vyhloubilo kráter o hloubce snad jen 3m a průměru 10m. Projektil se vypařil, ale do žádnýho podzemního bunkru by se to neprobilo.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 27.05.2026
              Autor: PepikW
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
              • Re: Ukrajina 61

                     

                Hele, mínusosmičko, nějaká technická, nebo faktická, by nebyla?

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 28.05.2026
                Autor: PepikW
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
    • Re: Ukrajina 61

           

      Tak "bojovými hlavicemi" Ořešníku jsou skutečně "kovadliny" - padesátikilové kusy litiny.
      https://militarnyi.com/en/news/exclusive-design...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2026
      Autor: PepikW
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
      • Re: Ukrajina 61

             

        Jaká je šance, že je na ních velkým písmem napsáno "ACME"?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.05.2026
        Autor: Sodoma
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
  • Re: Ukrajina 61

         

    Kreml oficiálně navázal vojenskou spolupráci s Talibanem. O schůzkách se psalo již dříve, teď je to černé na bílém - jen u toho tentokrát nebyli Molotov a Ribbentrop.

    Rusové hned vyzvali demokratický zbytek světa, aby uvolnil zmrazené afghánské prostředky. Prý na obnovu Afghánistánu, který západ poničil. To je sice pravda, ale v Afghánistánu byla armáda USA až dlouho potom, co zemi rozvrátila, radikalizovala a zničila válkou (prohranou) slavná Rudá armáda v letech 1979 - 1989. A proč tam američané byli snad každý ví.

    Zajímavostí je, že u jednání vůbec nebyl (asi již definitivně odstavený) Lavrov, ale jednání vedl (také již na vedlejší koleji) Šojgu.

    Kdoví, jestli bunkrový dědek nelanaří teroristy z Talibanu do války proti Ukrajině...

    https://www.forum24.cz/rusove-se-spojili-s...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2026
    Autor: ckp13
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
  • Re: Ukrajina 61

         

    Kremelský deník Moskevský komsomolec, což je oficiální ruský deník, píše, že nejlepší pro Rusko je válku prohrát (smajlík s otevřenou hubou...).

    Všechny války (a že jich bylo), které kdy Rusko prohrálo, národ zocelily a sjednotily. Všechny prohrané války vždy vedly k velkému pokroku a k rozvoji Ruska. Po všech prohraných válkách se prý výrazně zlepšila situace obyčejných Rusů. U nás už asi Dikobraz nevychází, tam bych podobný výron čekal, ale v Rusku to není myšleno jako vtip.

    Nezbývá než přát obyčejným Rusům, aby se jejich situace výrazně zlepšila nejlépe již dnes odpoledne :-)))

    https://www.forum24.cz/prohrat-valku-muze-byt...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2026
    Autor: ckp13
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
    • Re: Ukrajina 61

           

      No nekecej... Rusáci sami píšou, že taky někdy něco prohráli? :-O
      Mrkev v zimě...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.05.2026
      Autor: Jarda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Ukrajina 61

             

        ...a tak třeba rusko-japonská válka je taky posílila.
        Doporučuju na YT vyhledat plavbu druhé baltské flotily, to je takovej poklad, že by jeden nevěřil ;-)

        Ale jinak?
        Zeštíhlení elit, zlepšení života obyčejných rusů...jako jo, já jim to fakt ze srdce upřímně přeju, včera bylo pozdě...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.05.2026
        Autor: Sodoma
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
    • Re: Ukrajina 61

           

      Tak například takové Německo nebo Japonsko se po porážce pěkně zvedly. Jenom mám takový pocit, že v Rusku by to dopadlo jako obvykle.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.06.2026
      Autor: Aviatik
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Ukrajina 61

             

        Už jen proto, že nepřipustí pomoc od jiných

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.06.2026
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Ukrajina 61

         

    Jenom taková ukázka, jak obtížné je sestřelit "dron" o velikosti a rychlosti ultralightu (asi tak 6-7m rozpětí).
    Video z květnového útoku na raketonosnou korvetu Admiral Essen v Novorossijsku. Pálí po něm úplně všechno. Přesto je zásah přesný.

    https://bsky.app/profile/maks23.bsky.social...
    nebo https://www.youtube.com/shorts/EZ4BLHXdX24

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.05.2026
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
  • Re: Ukrajina 61

         

    Gripeny pro UA potvrzeny

    https://www.forum24.cz/tohle-podstatne-zmeni...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2026
    Autor: Sodoma
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
  • Re: Ukrajina 61

         

    Něco na odlehčení z dnešních zpráv: "Zhruba 40letý muž z Ukrajiny zemřel minulý měsíc poté, co společně s dalšími dvěma spoluvězni stejné národnosti popíjeli dezinfekční roztok." Láska k chlastu holt u některých národů někdy boří všechny bariéry.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.06.2026
    Autor: Nest
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: Ukrajina 61

           

      Radio Jerevan Nestovo šokující odhalení potvrzuje. Zpráva je pravdivá, ale... nebyl to čtyřicetiletý muž, ale měsíční děvčátko, nebylo z Ukrajiny, ale z Ugandy, nepopíjelo desinfekční roztok, ale mateřské mléko a nezemřelo před měsícem, naopak se před měsícem narodilo.

      Další neuvěřitelné případy z Nestovy černé kroniky budeme pečlivě sledovat a potvrzovat.

      Get-Process -Name "Nest" | Stop-Process -Force

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.06.2026
      Autor: ckp13
      Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
  • Re: Ukrajina 61

         

    ...

    https://www.novinky.cz/clanek/domaci-pavel-ptal...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.06.2026
    Autor: Sodoma
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
    • Re: Ukrajina 61

           

      Můžou, proto že jim to dovolíme.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.06.2026
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      • Re: Ukrajina 61

             

        Bodejť, mělo by se jim to zakázat. Pak si může ta hradní guma nohy uběhat, aby oblbovala a strašila studentíky na školách.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.06.2026
        Autor: Nest
        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
        • Re: Ukrajina 61

               

          To víš, soudruh generál Svoboda, tajný člen KSČ, to nedělal. Nebo máš raději soudruha Husáka? Ten si s bratry z Moskvy také rozuměl.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.06.2026
          Autor: Brahma
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
          • Re: Ukrajina 61

                 

            Vidím, že už i ty reaguješ stejně hloupě jako např. svazáček ckp13. Proč bych měl mít rád Husáka? Pokud jde o generála Svobodu, hodnost vydobytá nejprve v legiích u Zborova a poté v bojových akcích při osvobozovacím tažení 1.čs armádního sboru. Člověk, který chtěl armádu budovat na základě zkušeností z legií, odmítající poválečnou tzv. "očistu armády" ve stylu komunistických čistek, za což byl i perzekuován. Prezidentem se stal jako Dubčekův člověk v r.1968 a to co bylo pak už moc ovlivnit nemohl, ačkoliv chtěl. Na rozdíl od protekčního synka jednoho z velitelů zpravodajské zprávy z 80. let plk. Pavla- slizkého převlékače kabátů a studenta rozvědčíka Pávka, tedy člověk se značnými zásluhami, zkušenostmi a relativně rovnou páteří.
            Jak by řekl klasik "Není voják jako voják"

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 04.06.2026
            Autor: Nest
            Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
            • Re: Ukrajina 61

                   

              Možná bys měl dostudovat zásluhy "řadového vojáka" Petra Pavla při záchraně francouzských vojáků, za což dostal dvě nejvyšší francouzská vyznamenání nebo jeho práci pro naši republiku v nejvyšší vojenské funkci v rámci NATO. Nemluvě o tom, že zachránil republiku před prezidentováním estébáka, odsouzeného zloděje, několikrát odsouzeného lháře a mikromanažera Bureše.

              Já vím, tvé "hodnoty" jsou jinde...

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 04.06.2026
              Autor: ckp13
              Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
              • Re: Ukrajina 61

                     

                nečekal bych, že zrovna ty se budeš zastávat té přeběhlé gumy.

                Počkám si, až začneš horovat pro emisní povolenky, posunem z pravice do leva to evidentně myslíš vážně :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 06.06.2026
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                • Re: Ukrajina 61

                       

                  Nemám rád emisní povolenky a doleva k Burešovi a jeho Bratrstvu kočičí pracky se rozhodně nikdy nechystám.

                  Prezidenta Pavla si vážím i přes jeho chybu v minulosti. Stokrát ji napravil. Po ješitném narcisovi Klausovi a opileckém buranovi Zemanovi je to obrat o 180 stupňů.

                  Sám jsi volil do Europarlamentu Turka, kterého tam dovedl a dodnes ho v politice drží kovaný komouš "Riči" Chlad. Ten se se svoji komoušskou minulostí nikdy netajil a dokonce říká, že komunistickým myšlenkám věřil. Takže jeden bývalý ti vadí, ale druhého volíš??? Zvláštní přístup...

                  Můžeš prezidentovi vytknout něco konkrétního z posledních, dejme tomu, třiceti let?

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 06.06.2026
                  Autor: ckp13
                  Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                  • Re: Ukrajina 61

                         

                    Promiň, dočetl jsem k slovu "vážím" a definitivně nad tebou lámu hůl.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 07.06.2026
                    Autor: Jindra8526
                    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                    • Re: Ukrajina 61

                           

                      Já si presidenta Pavla také vážím :)

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 07.06.2026
                      Autor: Brahma
                      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                    • Re: Ukrajina 61

                           

                      Škoda, že jsi nečetl ten zbytek. Mohl jsi se vyjádřit ke své volbě kovaného komouše Chlada a napsat nějaký argument k prezidentovi.

                      Nebo dočetl a došla ti slova? Nebo snad odvaha? Bojíš se podívat do zrcadla?

                      Tvoji zlomenou hůlku asi přežiju...

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 08.06.2026
                      Autor: ckp13
                      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                      • Re: Ukrajina 61

                             

                        To už tu řekl několikrát - volil na základě jedné jediné debaty s Turkem, kterou sledoval v TV a rozhodl se, že "tohle je jeho krevní skupina".

                        Lépe nemohl poodhalit svůj charakter.

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 08.06.2026
                        Autor: radka
                        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
                  • Re: Ukrajina 61

                         

                    Mohl bys už za ta léta vědět, že je rychlejší "zlomit hůl" než hledat chybějící argumenty- aspoň u n0ekoho !!! :-)

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 08.06.2026
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                    • Re: Ukrajina 61

                           

                      Když oni ti zastydlí soudruzi tak rádi kádrují a škatulkují ...

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 08.06.2026
                      Autor: PepikW
                      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                • Re: Ukrajina 61

                       

                  Na Západním vojenském okruhu u prvosledového motostřeleckého praporu v Domažlicích jsem důkladně poznal, co to je za materiál ta guma vzdělaná ve Vyškově. To byli bezcharakterní mírně tupí jedinci oddaní Straně a armádě. Pan Pavel z tohoto pohledu žádná guma není a nebyl. Myslím si, že jsi těch gum moc nezažil a nepoznal.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 06.06.2026
                  Autor: Brahma
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                  • Re: Ukrajina 61

                         

                    To jako vážně?
                    ... Na Západním vojenském okruhu u prvosledového motostřeleckého praporu v Domažlicích jsem důkladně poznal, co to je za materiál ta guma vzdělaná ve Vyškově.
                    Petr Pavel - Wikipedia :

                    Vojenská kariéra
                    1975–1983: první studia
                    V letech 1975 až 1979 studoval na Vojenském gymnáziu Jana Žižky z Trocnova v Opavě. Po jeho absolvování pokračoval v letech 1979–1983 studiem na Vysoké vojenské škole pozemního vojska ve Vyškově, kde absolvoval obor průzkum.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 06.06.2026
                    Autor: zazvur
                    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                    • Re: Ukrajina 61

                           

                      Petr Pavel byl po studiu ve Vyškově elitní výsadkář v Prostějově, což je něco trochu jiného než velitel čety motostřeleckého praporu na západním okruhu. Potom pracoval na GŠ, studoval prestižní školy v zahraničí a dosáhl těch nejvýznamnějších pozic u nás i v zahraničí. Ale to tobě, který nerozlišuje hodinky - holinky, škoda vysvětlovat.

                      Jakého vzdělání dosáhl tvůj životní guru, poloviční Ukrajinec Vidlák, zazvure? A jakého vzdělání jsi dosáhl ty? Pochlub se.

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 07.06.2026
                      Autor: ckp13
                      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
                      • Re: Ukrajina 61

                             

                        Ty zase blábolíš kraviny kašpárku. Podivil jsem se nad spojením vojenská guma, vzdělání ve Vyškově a náš pan prezident.
                        Svoje hloupé představy a bláboly (jinak se to nedá nazvat) si nech pro sebe. Zkus být zase trochu vtipný. Poslední dobou se ti nějak nedaří a je to spíš trapný.

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 07.06.2026
                        Autor: zazvur
                        Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                      • Re: Ukrajina 61

                             

                        Co se týká vzdělání, je vidět že ti ani dvě vysoké školy nepomohly. Vzdělaní lidé nemají potřebu si své pindíky poměřovat.
                        :-D

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 07.06.2026
                        Autor: zazvur
                        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                      • Re: Ukrajina 61

                             

                        .

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 07.06.2026
                        Autor: zazvur
                        Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                        • Re: Ukrajina 61

                               

                          Hrát na kytaru se naučí každá cvičená opice ;-) Asi proto je v česku vysoký přetlak rockových, a od něj odvozených, kapel...
                          Neposlouchám ani jedno :-/

                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                          Datum: 07.06.2026
                          Autor: Jarda
                          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                  • Re: Ukrajina 61

                         

                    No, asi jako každý absolvent naší generace.
                    Dva roky na katedře, rok na vojně.

                    Mě stačí jak chválil okupaci, a nemusel. Nemuseli ani ti u prověrek, ale těch se ptali a museli se rozhodnout.
                    Jeho se neptali, on jim to cpal dobrovolně.

                    Člověka nepředěláš....

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 07.06.2026
                    Autor: Jindra8526
                    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                    • Re: Ukrajina 61

                           

                      ....máš pravdu, potvrzenou osobní letitou praxí!:-)

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 08.06.2026
                      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                    • Re: Ukrajina 61

                           

                      Zcela dobrovolně, uvědoměle a velmi aktivně dělal politiku KSČ její člen a člověk, kterého jsi, cestou Turka, volil do Europarlamentu - Riči Chlad. Už jsi zapomněl? Dvojí metr? Petr Pavel si na rozdíl od veksláka a malého mafiána svoji minulost stokrát odpracoval. Když už jdeš jednou v životě k volbám, volíš člověka, o kterého si slušný člověk kolo neopře. Každý máme svoji demokratickou volbu...

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 08.06.2026
                      Autor: ckp13
                      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                      • Re: Ukrajina 61

                             

                        Kašpárku konečně perlíš. Pověz mi, jak se dá odpracovat křivý charakter? A ty to stihneš?

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 08.06.2026
                        Autor: zazvur
                        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                        • Re: Ukrajina 61

                               

                          U lidí, kteří ještě dnes podporují zločinnou komunistickou partaj jako je Vidlák (nebo ty, který ho stále adoruješ), vůbec nijak, zazvure. Vůbec nijak...

                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                          Datum: 08.06.2026
                          Autor: ckp13
                          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                        • Re: Ukrajina 61

                               

                          Mám zato, že vojenská kontrarozvědka je trochu mimo náš záběr, že... Protože obyčejných lidí se ta tehdejší vůbec netýkala, na ty neměla vůbec žádný vliv.
                          Každý stát měl, a má i dnes, nějaké výzvědné služby, které se ho snaží bránit před špionáží apod. od jemu aktuálně nepřátelských států. To, že tenkrát "bojoval" proti našim současným přátelům je jenom běh a vývoj historie ;-)

                          A zkoušel jsi tenkrát v sedmdesátkách veřejně, nejlépe při nějakém pohovoru, říct, že s "vojenskou bratrskou pomocí" nesouhlasíš? ;-)

                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                          Datum: 08.06.2026
                          Autor: Jarda
                          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                          • Re: Ukrajina 61

                                 

                            Ano pane. A byl jsem vyloučen že studia, živil jsem se nějaký čas jako pomocný dělník. Nestěžuji si, jen se usmívám.

                            [ Reagovat ] [ Zpět ]
                            Datum: 08.06.2026
                            Autor: zazvur
                            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                            • Re: Ukrajina 61

                                   

                              Ale chudáček nedostudovanej nejseš, žejo?

                              [ Reagovat ] [ Zpět ]
                              Datum: 08.06.2026
                              Autor: PepikW
                              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                              • Re: Ukrajina 61

                                     

                                Ne pane, nejsem ani chudáček a ani nedostudovaný. Jen jsem prošel školou života a takovým politrukům a svazáčkům se směji ;-D

                                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                Datum: 08.06.2026
                                Autor: zazvur
                                Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                                • Re: Ukrajina 61

                                       

                                  Takže jsi za komoušů nakonec dostudoval, ne?

                                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                  Datum: 09.06.2026
                                  Autor: PepikW
                                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                                  • Re: Ukrajina 61

                                         

                                    :-)
                                    I ten Havel coby disident, jezdil v mercedesu.
                                    :-)
                                    Byla to divná doba. Jen politruci to vidí jednoduše a jasně , jak velí strana.
                                    A typni si, zda jsem dostudoval za komunistů nebo ne.
                                    Asi tě nechám trápit.

                                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                    Datum: 09.06.2026
                                    Autor: zazvur
                                    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                                    • Re: Ukrajina 61

                                           

                                      Áááá, další co Havlovi záviděl :-)

                                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                      Datum: 09.06.2026
                                      Autor: PepikW
                                      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                                      • Re: Ukrajina 61

                                             

                                        Tak mi nezaviď vystudování ;-)
                                        Mě je jedno v čem jezdil, tobě může být jedno, jak jsem dostudoval.

                                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                        Datum: 09.06.2026
                                        Autor: zazvur
                                        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Mě to jedno je, reagoval jsem jen na tvojí směšnou sebeprojekci, coby "plebsu nadřazeného disidenta".

                                          A závidět opravdu nemusim.

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: 09.06.2026
                                          Autor: PepikW
                                          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Sebeprojekce disidenta? Jen jsem odpověděl Jardovi, co bych dělal při pohovorech. Nemohli jste to pobrat a tak jste útočili. Jakto, že jsem za komoušů dostudoval, jakto, že jsem bolševíku přísahal. Projdi si ještě jednou ty plky, to srovnávání s Cibulkou.
                                          Neměl jsem důvod se chlubit, jen jsem odpověděl, na otázky, co jsem v té době já dělal. Zbytek je tvůj problém. Směji se politrukům.
                                          :-DD

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: 09.06.2026
                                          Autor: zazvur
                                          Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Sebeprojektuješ se tady už hodně dlouho. Stačí si vzpomenout jak neplaveš s proudem, jak jsi nestranný, jak nepodléháš propagandě, nebo třeba jak nikomu nenadáváš ... hotovej Übermensch!

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: 09.06.2026
                                          Autor: PepikW
                                          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Ještě si do toho výčtu mých špatných vlastností poznamenej. Nenosil za covidu roušku a NEOČKOVAL SE! Taková jsem já matinko.
                                          :-D

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: 09.06.2026
                                          Autor: zazvur
                                          Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          No FAKT! Hotovej Anděl.

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: 09.06.2026
                                          Autor: PepikW
                                          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          I ty jsi mohl býti andělem. Takhle si zůstal jenom politrukem.

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: 09.06.2026
                                          Autor: zazvur
                                          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                            • Re: Ukrajina 61

                                   

                              My víme, zazvure...

                              Přestože tě kremelští bolševici cestou českých bolševiků vyloučili ze studia, stále zde propaguješ hlavu bolševického spolku Vidláka a jedeš prokremelské narativy proti Ukrajině. Volil jsi Motoristy, kteří ústy Macinky adorují Orbána, Putinova oddaného přítele.

                              Říká se tomu Stockholmský syndrom...

                              [ Reagovat ] [ Zpět ]
                              Datum: 08.06.2026
                              Autor: ckp13
                              Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                              • Re: Ukrajina 61

                                     

                                Vidlák mi vadí méně než PePa to máš pravdu. Zbytek se bubu muset učit.
                                Takže sláva Ukrajině, sláva Banderovi, ať žije UPA.

                                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                Datum: 08.06.2026
                                Autor: zazvur
                                Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                                • Re: Ukrajina 61

                                       

                                  Že prej "vadí méně" ... To asi proto jsi sem ty jeho kdy posuzoval málem denně. Pomalu tak často jako bláboly politruka Michaela, ty vyhozený promovaný inženýre ;-)

                                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                  Datum: 08.06.2026
                                  Autor: PepikW
                                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                                  • Re: Ukrajina 61

                                         

                                    Vidlákovy kydy, samozřejmě.

                                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                    Datum: 08.06.2026
                                    Autor: PepikW
                                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                            • Re: Ukrajina 61

                                   

                              To Tě šlechtí. Fakt upřímně.
                              Ne každý si tohle ale mohl dovolit. Protože pak by mohl pěkně pošramotit budoucnost jak svojí, tak i své celé rodině, hlavně pak dětí. Které by třeba nemohly na pořádné školy a tak... Takže si tenkrát každý s trochou zodpovědnosti za ty druhé secsakra rozmýšlel co a komu kde řekne, myslím.

                              PePa vyrůstal ve vojenské rodině, tak co asi tak mohl mít v hlavě? Myslíš, že se mohl dobrat nějakého jiného názoru, když třeba neměl ty správné pravdivé informace? Jak by se k nim asi tak mohl dostat, když se tady všechno tajilo/cenzurovalo...

                              [ Reagovat ] [ Zpět ]
                              Datum: 09.06.2026
                              Autor: Jarda
                              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                              • Re: Ukrajina 61

                                     

                                Ano v té prvé části máš naprostou pravdu a já ty lidi neodsuzuji a plně je chápu. Já rodinu ještě neměl, kopal jsem za sebe. A to je velký rozdíl.
                                PePa byl vychováván v rodině, kde přebíral tyto názory. Je však s podivem, že pro ně horoval, pokud mu přinášely prospěch. Jakmile se změnila situace, změnily se i jeho názory. Zřejmě nejsou moc pevné. To mi na něm vadí. Ne to, že byl komunista, ale to jak slouží tam, kde cítí prospěch.

                                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                Datum: 09.06.2026
                                Autor: zazvur
                                Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                                • Re: Ukrajina 61

                                       

                                  Čéče, se divim, žes tu takhle zásadově nebojoval celé roky proti Klausovi, nebo Zemanovi. A že o Babišovi mlčíš jak jehňátko :-)

                                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                  Datum: 09.06.2026
                                  Autor: PepikW
                                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                                  • Re: Ukrajina 61

                                         

                                    Babiše jsem nevolil za presidenta ani Pavla. Nejsem si vědom, že bych za ně horoval. Máš to taky tak?

                                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                    Datum: 09.06.2026
                                    Autor: zazvur
                                    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                                    • Re: Ukrajina 61

                                           

                                      Nevšiml jsem si za celou dobu, že by ses proti těm třem vyjmenovaným kdy vymezil, jako proti Pavlovi. To mi stačí, abych si udělal obrázek o tvé "důslednosti" a "nestrannosti" podpomocníku politruka.

                                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                      Datum: 09.06.2026
                                      Autor: PepikW
                                      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                                    • Re: Ukrajina 61

                                           

                                      Nechodíš k volbám - to máš stejné s Jindřichem. Stejně jako vaši nenávist k napadeným Ukrajincům...

                                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                      Datum: 09.06.2026
                                      Autor: ckp13
                                      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                                      • Re: Ukrajina 61

                                             

                                        Účast ve volbách by měla být aspoň 100%. Jak za starých časů. Někteří ti to kazí, já vím.

                                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                        Datum: 09.06.2026
                                        Autor: zazvur
                                        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Projektuješ do jiných sám sebe, zazvure. Nemyslím si, že by volby měly být povinné a účast 100%. Upozorňuji na to, že k volbám nechodíš a potom si stěžuješ na "špatný" výsledek. Mohl jsi to ovlivnit. Jenže to ty ne, ty si raději otevíráš hubu na diskuzích...

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: 09.06.2026
                                          Autor: ckp13
                                          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Mohl jsem volit jedno zlo nebo druhé zlo. A pak si nestěžovat. Opravdu originální úvaha, hodná tebe.

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: 09.06.2026
                                          Autor: zazvur
                                          Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Pokud kladeš rovnítko mezi Petra Pavla a estébáka, zloděje a několikrát odsouzeného lháře Bureše, pak to jistě pro tebe musela být Sofiina volba, zazvure.

                                          Měl jsi kandidovat sám, abychom měli koho volit :-)))

                                          Taky čekáš na Godota jako Jindřich? Hodně štěstí...

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: 09.06.2026
                                          Autor: ckp13
                                          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Kašpárku, byla to zcela jednoduchá volba. Volit jak chci a ne co chtějí nebo očekávají jiní. Těšit se z toho, že mnou volené zlo je lepší než druhé zlo. Nemám potřebu na něco čekat nebo očekávat. To je pro tebe nepochopitelné, smíř se s tím.

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: 09.06.2026
                                          Autor: zazvur
                                          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          To estébácké zlo (jak sám říkáš) je ve vládě s tvými Motoristy. Tví vysnění a dokonalí Motoristé se spolčili s tvým absolutním zlem. Jak to snášíš, zazvure? "Tvoji" vládu vede člověk, kterého charakterizuješ jako "zlo".

                                          Už jsi Motoristy odsoudil a zapudil?

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: 10.06.2026
                                          Autor: ckp13
                                          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Někdy vážně uvažuji, zda máš opravdu dvě vysoké školy. Akademický vzdělaný člověk.
                                          Pro začátek si nastuduj pojem koalice, opozize, jednotlivé strany. Potom můžeme v diskuzi pokračovat a snad budeš i chápat o čem je řeč.

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: 10.06.2026
                                          Autor: zazvur
                                          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Ti tvoji Motoristé do koalice s tvým absolutním zlem vstupovat nemuseli. Oni tam vstoupili dobrovolně, protože chtěli. Jim politika ANOfertu vyhovuje. Kdyby se s Babišem nespojili, byli by dnes stejně marginální stranou jako Svobodní, Trikolora nebo PRO.
                                          Tvoji Motoristé šli do vlády z prospěchářských důvodů.

                                          Jistě ti ani nevadí, že za tvojí stranou stojí jistý pan Chlad. Bývalý vekslák, dnes provozující hazard a kamarád Radovana Krejčíře a Františka Mrázka. S tím se ovšem tvoje svědomí bez problémů srovná. Viď, zazvure?

                                          Jak si ve srovnání s těmito lidmi stojí prezident? Stále je to "největší zlo"?

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: včera v 07:49
                                          Autor: ckp13
                                          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Opět radím, nastuduj si pojmy ať víš o čem rádoby odborně plácáš . Když se volil president, volila se osobnost. Když se volily strany do parlamentu, volil se program, ne jednotlivec. Vítězná strana v toto případě Ano, šla do koalice se stranami, které mají některé obdobné body svého programu. Se stranami které mají více rozporů než souhlasu do koalice nejdou. Nevítězným stranám v koalici to však umožňuje tato účast ve vládě, prosazení části svých bodů programu, což vy v opozici nešlo.
                                          To jsi ale jako "vzdělaný" člověk mél už dávno vědět, než půjdeš k volbám kašpárku.

                                          Takže i když jsem šel k volbám, žádného pána Chlada jsem nevolil, ale stranu, jejíž program pro mne byl přijatelný! Ale Pavla, coby presidenta, jsem nevolil. Jako osobnost mi nevyhovoval.
                                          Přečti si to ještě jednou, nejlépe s někým, kdo ti pomůže s chápáním.

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: včera v 10:57
                                          Autor: zazvur
                                          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          To mi vážně uniklo, že Vidlák je členem KSČM. Prosím tě, jako člen nebo už je předseda ZOKSČM?

                                          Jeden obrázek, z tvé argumentace.
                                          Jak jim to sluší, Pepa s Okamurou. Se divím, koho volíš.

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: včera v 11:14
                                          Autor: zazvur
                                          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Dětské výmluvy, zazvure. Pokud nevíš, kdo stojí za subjektem, který volíš, jsi politicky negramotný. Ostatní kecy a obrázek s Okamurou je výrazem zoufalství. Škoda perel...

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: včera v 14:04
                                          Autor: ckp13
                                          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Jsem rád, že si pochopil. Ano,tyto obrázky jsou dětské výmluvy a argumentační zoufalost. Gratuluji. Konečně.
                                          A zase tě musím popravit. Za subjektem ktery7jsem volil, nestojí a ní Koneč

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: včera v 14:52
                                          Autor: zazvur
                                          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Ani Konečná, ani Vidlák. Opět tvoje fantasmagorie.

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: včera v 14:57
                                          Autor: zazvur
                                          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Add Zazvur:"Ano, šla do koalice se stranami, které mají některé obdobné body svého programu."
                                          ANO šlo do koalice s těmi, kdo jí zbyli. Nikdo slušný s nimi jít nechtěl. Ti co jí zbyli s ní šli čistě z prospěchářství a na svůj program musí skoro zapomenout. Tedy je pravda, že jsou v parlamentu už poslední ochotní a tak mají mnohem větší vyděračský potenciál než mělo třeba kdysi ČSSD.

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: včera v 17:16
                                          Autor: Brahma
                                          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          A kdo tu" slušnost " určuje? Ty? Volby většiny dopadly ale jinak, než by sis přál. Zřejmě převládá jiný názor ve společnosti, smíř se s tím. Každá strana chce mít prospěch vládnout.

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: včera v 18:28
                                          Autor: zazvur
                                          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Snad víš jak funguje koalice. Vyderacstvi? Byla tu i petikoalice.

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: včera v 18:33
                                          Autor: zazvur
                                          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Demokracie není spravedlivá, ale je nejspravedlnější.

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: včera v 18:41
                                          Autor: zazvur
                                          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Tak co ZaZvure, co ten článek na WOTR? Aby z toho nebylo "vlevo dole" ...

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: včera v 19:28
                                          Autor: PepikW
                                          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Vás nepotěším paní Dostálová, stále kvoká, stále kvoká.

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: včera v 20:01
                                          Autor: zazvur
                                          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Aha, takže tvoje vyjádření, že rusáci přebírají iniciativu v dronech řízených AI, můžu považovat za lež a tebe za lháře. Hlavně že ses zaštítil "západním zdrojem".

                                          Co čekat od tupého politrukova pomocníčka, že?

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: včera v 20:25
                                          Autor: PepikW
                                          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Bože ty jseš otravný. Zkus hledat. Aspoň se něco dočtěš a zmoudříš. Zkus pro začátek toto. https://warontherocks.com/chasing-true-ai...

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: včera v 21:14
                                          Autor: zazvur
                                          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Prolétl jsem to a zřejmě jsi se spletl při vkládání odkazu. V tomhle článku, navíc půl roku starém, není nic o tom, že by "v posledních měsících (tedy vloni na podzim?) údajně přebírají iniciativu Rusové (nad Ukrajici). A to právě díky vývoji nových dronů, konkrétně těch, které do podstatné míry ovládá umělá inteligence."

                                          Po půl roce asi žádné nové drony řízené AI rusáci nenasazují, na rozdíl od Ukrajinců.

                                          Nechceš-li být za tupého lháře, budeš muset pátrat dál. Zkus to vlevo dole.

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: včera v 22:59
                                          Autor: PepikW
                                          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Ukrajina 61

                     

                Měli ale štěstí ti francouzští vojáci , že na Pepu natrefili v pravý čas. Před deseti lety by je postřílel. Tak aspoň přísahal.
                :-D

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 08.06.2026
                Autor: zazvur
                Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                • Re: Ukrajina 61

                       

                  Myslím, že jsi na vojně také přísahal věrnost komunistické straně až za hrob. Už jsi zapomněl, zazvure?

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 08.06.2026
                  Autor: ckp13
                  Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                  • Re: Ukrajina 61

                         

                    Budeš se divit, neprisahal, nastoupil jsem místo k vojenské jednotce na důl Dukla.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 08.06.2026
                    Autor: zazvur
                    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                    • Re: Ukrajina 61

                           

                      Byly tři možnosti jak se vyhnout vojně.
                      a) jit do basy
                      b) dostat modrou knížku
                      č) podepsat 5let úvazek dělat na šachtě

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 08.06.2026
                      Autor: zazvur
                      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                    • Re: Ukrajina 61

                           

                      Ještě pár postů a ze Zazvura bude chartista.

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 09.06.2026
                      Autor: kenny8
                      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                      • Re: Ukrajina 61

                             

                        Kdybych byl chartista, tak mám dnes pěkný teply flek. ;-D

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 09.06.2026
                        Autor: zazvur
                        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                        • Re: Ukrajina 61

                               

                          Jako třeba Petr Cibulka.

                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                          Datum: 09.06.2026
                          Autor: kenny8
                          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                        • Re: Ukrajina 61

                               

                          A teď mě napadá, že bych dostal i nějaký ten řád od PePy. Ten přece vyznamenává chartisty a pláče na hrobě Palacha.

                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                          Datum: 09.06.2026
                          Autor: zazvur
                          Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                          • Re: Ukrajina 61

                                 

                            Neber si do huby Palacha, zazvure!!!

                            Palach se upálil na protest proti bolševikovi a okupantovi z Kremlu a bolševikovi z ÚV KSČ. Na protest proti lidem, které ty dnes obdivuješ a o kterých zde píšeš, že je máš raději než současného prezidenta. Vyzdvihovat zde zločinnou bolševickou partaj je svinstvo hodné snad jen... zazvura nebo Nesta. Tvůj neléčený Stockholmský syndrom tě neomlouvá ani v nejmenším.

                            Pod čarou připomínám zákon č.198/1993 Sb. O protiprávnosti komunistického režimu a § 403 zákona č.270/2025 Sb. o propagaci komunistického hnutí.

                            [ Reagovat ] [ Zpět ]
                            Datum: 09.06.2026
                            Autor: ckp13
                            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                            • Re: Ukrajina 61

                                   

                              Neber si do huby Palacha, kašpare.
                              Musel by se poblít, kdyby tušil, kdo mu chodí kázat na hrob.
                              U tebe je ten syndrom nevyléčitelný.

                              [ Reagovat ] [ Zpět ]
                              Datum: 09.06.2026
                              Autor: zazvur
                              Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                              • Re: Ukrajina 61

                                     

                                Souhlas, zazvure! Kdopak to tam jen chodí?

                                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                Datum: 09.06.2026
                                Autor: ckp13
                                Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                                • Re: Ukrajina 61

                                       

                                  Bývalý komunista, který chtěl takovým jako byl Palach zakroutit krkem? Který správně pochopil 68 léta? No to bych o Okamury nikdy neřekl. Fuj!

                                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                  Datum: 09.06.2026
                                  Autor: zazvur
                                  Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                                  • Re: Ukrajina 61

                                         

                                    Pravděpodobně narážíš na Petra Pavla, který chtěl, dle tebe, Palachovi zakroutit krkem v době, kdy mu bylo cca 6 let? Vážně?

                                    Krkem chtěli nám všem zakroutit tebou obdivovaní komouši, zazvure. Víš přece, co říkal otevřeně vrah a syfylitik Kléma, nebo ne?

                                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                    Datum: 09.06.2026
                                    Autor: ckp13
                                    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                                    • Re: Ukrajina 61

                                           

                                      Přečti si to prosím ještě jednou, než začneš blábolit něco o 6 letech.

                                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                      Datum: 09.06.2026
                                      Autor: zazvur
                                      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                                      • Re: Ukrajina 61

                                             

                                        Ještě jsem blábolil o tom, že krkem nám chtěli kroutit tebou obdivovaní (Vidlákovi) komouši. To jsi opět zapomněl dodat, zazvure...

                                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                        Datum: 10.06.2026
                                        Autor: ckp13
                                        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          Máš tam hned dvě naprosté lži. Mnou obdivovaní komunisti a vidlákovi komunisti. Víš že kdo lže, ten i krade :-)?

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: 10.06.2026
                                          Autor: zazvur
                                          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          To už je zoufalý pokus, zazvure. Fakt jsou to moje dvě lži? Podívej se pravdě do očí...

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: včera v 07:52
                                          Autor: ckp13
                                          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                                        • Re: Ukrajina 61

                                               

                                          .

                                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                          Datum: včera v 11:16
                                          Autor: zazvur
                                          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                            • Re: Ukrajina 61

                                   

                              Hejno botů/komoušských pohrobků se okamžitě slétlo a mínusuje ostošest. Asi jsem trefil jejich achilovu patu... To je dobře :-)))

                              [ Reagovat ] [ Zpět ]
                              Datum: 09.06.2026
                              Autor: ckp13
                              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                              • Re: Ukrajina 61

                                     

                                Spíš prezentuješ svou ubohost

                                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                Datum: 09.06.2026
                                Autor: zazvur
                                Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                                • Re: Ukrajina 61

                                       

                                  Trefená husa... :-)))

                                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                  Datum: 09.06.2026
                                  Autor: ckp13
                                  Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                            • Re: Ukrajina 61

                                   

                              Bude sranda, svazáček ckp je vypuštěn ze svěrací kazajky a gůglí paragrafy.

                              [ Reagovat ] [ Zpět ]
                              Datum: 10.06.2026
                              Autor: Nest
                              Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                              • Re: Ukrajina 61

                                     

                                Get-Process -Name "Nest" | Stop-Process -Force

                                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                Datum: 10.06.2026
                                Autor: ckp13
                                Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                                • Re: Ukrajina 61

                                       

                                  Paráda svazáčku, už umíš gůglit a napsat i některá anglická slovíčka, sice pořád totéž dokola, ale to neva, věř si, snaž se a třeba se časem naučíš i něco jiného.

                                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                  Datum: 10.06.2026
                                  Autor: Nest
                                  Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                                  • Re: Ukrajina 61

                                         

                                    Nevíš, co ta anglická slovíčka znamenají, viď? :-)))

                                    Rozhodně je gůglit nemusím, protože tato a podobná slovíčka mě živí. Navíc "negůglím", už jsem ti to několikrát napsal. Nejsi schopný to pochopit?

                                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                    Datum: včera v 07:56
                                    Autor: ckp13
                                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
  • Re: Ukrajina 61

         

    "Letošní deficit ruského federálního rozpočtu do května již dosáhl téměř 5,7 bilionu rublů (zhruba 1,6 bilionu korun), což je téměř dvojnásobek loňského schodku za stejné období. Zároveň jde už o více než 150 procent plánovaného ruského deficitu pro celý letošní rok, uvedl americký Institut pro studium války (ISW)."

    https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rusti...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2026
    Autor: Sodoma
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
  • Re: Ukrajina 61

         

    Doporučuju zejména nestovi a spol, aby se něco přiučili o ruských kolaborantech za druhé světové.
    Kolik úsilí myslíte že jeden musí vynaložit, aby ho SS soudilo a odsoudilo (a popravilo) za nepřiměřenou krutost?

    https://www.youtube.com/watch?v=ro-b6-Ikwcs

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2026
    Autor: Sodoma
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
  • Re: Ukrajina 61

         

    Rusákov má jasné vize budoucnosti: musí se naučit žít s válkou, která potrvá ještě několik desetiletí, ještě vyrostou alespoń dvě válečné generace ...

    A už zase straší biolaboratořemi, jejichž produkty je mají vyhubit. Kolonizaci ruska západem zabrání jadernými zbraněmi.

    Kyjev, Oděsa a Charkov budou ruské, EU se rozpadne a ta jejich říše bude mít po roce 2050 "vedoucí postavení v zajišťování globální bezpečnosti a spravedlnosti"!

    https://www.express.co.uk/news/world/2213197...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.06.2026
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
    • Re: Ukrajina 61

           

      Koukám, že dlouhodobých vizí se na SPIEFu sešlo víc:
      https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa...


      Tak ještě ty zazvurovskonestovské, ať se pobavíme :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.06.2026
      Autor: PepikW
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
      • Re: Ukrajina 61

             

        Přidám jednu zprávu z prvního ledna 2050: "na finsko - čínské hranici je už deset let klid" ...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.06.2026
        Autor: PepikW
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
        • Re: Ukrajina 61

               

          Si děláš srandu politruku, ale počkej, aby tě vrchní velitel naší nepřemožitelné armády soudruh Pávek nezvedl z gauče a nepovolal do zbraně. I když nevím, politručku už vlastně má.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 04.06.2026
          Autor: Nest
          Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
          • Re: Ukrajina 61

                 

            Plukovník Foltýn měl pravdu...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 04.06.2026
            Autor: ckp13
            Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
  • Re: Ukrajina 61

         

    No ty vole!
    Tak Führer tvrdí, že systém Orešnik vlastně ještě na Ukrajině nepoužili. Že pouze ukrajinské území použili jako testovací polygon omezené zkušební verze, to jak v Bílé Cerkvi, tak na okupovaném území (potvrdil tedy i ten co selhal a nedoletěl, na pět známých startů mají dvě poruchy). Na obou místech pak vyhodnocovali přesnost dopadu bloků. Dopadly s milimetrovou přesností.
    A pokud bude potřeba, plnohodnotné Orešniky pošlou na ukrajinskou městskou zástavbu ...

    https://x.com/Gerashchenko_en/status...

    Rakeťák Kim má fakt silnou konkurenci.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.06.2026
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
    • Re: Ukrajina 61

           

      Náckovští vojenkoři jsou voľajaký zmätení. Ořešák měl "banderovcům" dát tvrdý nekompromisní úder na vojenský průmysl a rozhodovací centra, dokonce snad na tajné podzemní základny NATO. Podle prvních vyhlášení to byla rázná odveta za útok na školu dronových operátorů ve Starobilsku.

      A najednou "slunce naše nejjasnější" mluví o úmyslně zasažených garážích a o stodole ...

      https://www.forbes.com/sites/davidhambling/2026...

      Jaro 2026 se začíná podobat podzimu 1944. Brzy možná dojde na Steinerovy divize :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: včera v 08:02
      Autor: PepikW
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
  • Re: Ukrajina 61

         

    V rusku dochází palivo, a začíná to vypadat na relativně plošný problém.
    Ukrajinské sankce fungují...

    https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ukrajinci...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2026
    Autor: Sodoma
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
  • Re: Ukrajina 61

         

    Tak tenhle Slovák ruský ekonomice dává už jen tak ten rok:
    https://youtu.be/0i_Rb1PwCEs

    Kde jsou ty časy, když nám ZaZvur vyprávěl o rusáckém HDP z říše snů, nebo jak rusákov celou Evropu uzbrojí ...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2026
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
  • Re: Ukrajina 61

         

    Takhle zkurvený rusáci loví v Chersonu:
    https://x.com/den_kazansky/status...

    Naši idioti jistě tlekají ... a budou mínusovat o 106.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2026
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
    • Re: Ukrajina 61

           

      Bude půl osmé, a už se jich přihlásilo sedm ...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.06.2026
      Autor: PepikW
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
      • Re: Ukrajina 61

             

        Už je po večeři. Za chvilku je v LDN zaženou do postelí a do rána bude klid... :-)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.06.2026
        Autor: ckp13
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
        • Re: Ukrajina 61

               

          Zatím u všech komentářů nula mínusů (a u zazvura nula plusů).

          Už se ale chystá snídaně a po ní se to rozjede na dvě etapy - v LDN jim povolí přihlášení do wi-fi a v Petrohradu spustí boty :-)))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.06.2026
          Autor: ckp13
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
          • Re: Ukrajina 61

                 

            Tak to vypadá spíš na ty ústavy, kde jim vypínaj wifinu. Petrohrad má ještě o hodinu víc než my a určitě tam nevyspávaj jak naši chovanci.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 10.06.2026
            Autor: PepikW
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
            • Re: Ukrajina 61

                   

              Už jim to konečně zapnuli. Ale že to dnes trvalo... :-)))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 10.06.2026
              Autor: ckp13
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
          • Re: Ukrajina 61

                 

            A nebo druhý pohled. Normální člověk chodí spát a nesedí stále na klávesnici, aby sledoval naše plky. Co je blíž pravdě kašpárku?

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 10.06.2026
            Autor: zazvur
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Ukrajina 61

                   

              Psal jsem komentář kolem půl osmé večer. Je to na tebe pozdě? Staří lidé bývají už před osmou v pyžamu... A víkendové výpadky mínusování také vysvětluješ pobytem v posteli? Třeba tvůj kamarád Nest, dle jeho slov "stařík před smrtí", vypadává i na týden nebo i déle. Také je v pyžamu a spí?

              Jak to vidíš, zazvure?

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: včera v 08:03
              Autor: ckp13
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
              • Re: Ukrajina 61

                     

                Že prostě většina lidí nejsou jako vaše parta KGB

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: včera v 11:22
                Autor: zazvur
                Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                • Re: Ukrajina 61

                       

                  Mám pocit, že jsi možná Nest. Nebo jen máte stejné výrazy? Nedokážeš vymyslet něco svého?

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: včera v 14:05
                  Autor: ckp13
                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                  • Re: Ukrajina 61

                         

                    Bingo, budu bot. Vymyslel jsi něco nového.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: včera v 14:44
                    Autor: zazvur
                    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                    • Re: Ukrajina 61

                           

                      Tak to vidíš, svazáček přichází s převratnou myšlenkou hodnou své geniality. Možná že jsi Nest a na víkend tě v Petrohradu vypnou.

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: včera v 15:20
                      Autor: Nest
                      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                      • Re: Ukrajina 61

                             

                        :-DD
                        Co čekat od svazáčka, študovaného.
                        :-DD

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: včera v 15:32
                        Autor: zazvur
                        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                        • Re: Ukrajina 61

                               

                          Když tě tu vidim aktivního, soudruhu podpomocníku, co ten odkaz na rusáckou umělou inteligenci? Bude?

                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                          Datum: včera v 15:39
                          Autor: PepikW
                          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
  • Re: Ukrajina 61

         

    Flaminga definitivně prokazatelně létají, jen to navádění stojí za prd. Místo obytný zástavby to zase spadlo na nějakou fabriku nebo co...

    https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2026
    Autor: Sodoma
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
    • Re: Ukrajina 61

           

      Dana letí, něco si přej.
      https://www.youtube.com/shorts/2d-LyLy3vGM


      A jak se zase divěj! SVO byla pro ně kdesi daleko, vůbec se jich netýkala, oni jen montovali bloky pro rakety a řízené střely ...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.06.2026
      Autor: PepikW
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
      • Re: Ukrajina 61

             

        Tak ona pořád je relativně daleko, pokud sedíš doma v paneláku teda...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.06.2026
        Autor: Sodoma
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
      • Re: Ukrajina 61

             

        Dana ještě neodstartovala politruku, ta je přece určená ke zbourání Kremlu.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.06.2026
        Autor: Nest
        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
        • Re: Ukrajina 61

               

          Naučili jste ruskou AI generovat jen tenhle jediný hloupý obrázek nebo to generujete kradenou západní AI? Za "B" je správně, viď? V Rusku nepoužíváte ani přirozenou inteligenci, natož umělou. Jsi toho dokonalým důkazem, Neste.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: včera v 08:09
          Autor: ckp13
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
          • Re: Ukrajina 61

                 

            Analytický vojenský web War on the Rocks upozornil, že zatímco většinu války byli v technologickém vývoji o krok napřed Ukrajinci, v posledních měsících údajně přebírají iniciativu Rusové. A to právě díky vývoji nových dronů, konkrétně těch, které do podstatné míry ovládá umělá inteligence.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: včera v 11:28
            Autor: zazvur
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
            • Re: Ukrajina 61

                   

              Bývá dobrým zvykem přiložit odkaz.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: včera v 12:19
              Autor: PepikW
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
              • Re: Ukrajina 61

                     

                Měl jsem za to, že ty moje odkazy nečteš. :-D
                Najdi si, zajimá-li tě to.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: včera v 12:43
                Autor: zazvur
                Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                • Re: Ukrajina 61

                       

                  Nápověda :
                  https://en.wikipedia.org/wiki/War_on_the_Rocks

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: včera v 12:50
                  Autor: zazvur
                  Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                  • Re: Ukrajina 61

                         

                    Nápověda: odkaz na konkrétní článek uvádějící to co píšeš o dronech s AI?

                    WOTR znám, ale nebudu ho pročítat celý, abych našel tvé tvrzení.


                    A samozřejmě nejde jenom o mě osobně. Jde o princip - když něco tvrdím, dokládám zdroj.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: včera v 13:03
                    Autor: PepikW
                    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                    • Re: Ukrajina 61

                           

                      Zazvur nám chce opět připomenout, že ruská ekonomika vzkvétá a ruský technologický náskok před Ukrajinou je obrovský. Proto mají v Petrohradu při Putinově vystoupení ukrajinský ohňostroj a proto musel Putin prosit, aby mu Ukrajinci při přehlídce severokorejců před Kremlem neustřelili palici...

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: včera v 14:10
                      Autor: ckp13
                      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
          • Re: Ukrajina 61

                 

            Tobě se ten obrázek nelíbí svazáčku ?, to je škoda. Asi se ti zase přitížilo, koukám, to Rusko ti pořád straší v hlavě viď. A hele, politruk mi s Danou připomněl, že musím koupit v OBI něco k WC a teď jsem si ještě vzpomněl, jak je řeč o tvé hlavě, že potřebuju ještě desítku vrták do betonu. Tak přece jen jste vy dva uličníci k něčemu užiteční.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: včera v 13:25
            Autor: Nest
            Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
            • Re: Ukrajina 61

                   

              Get-Process -Name "Nest" | Stop-Process -Force

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: včera v 14:10
              Autor: ckp13
              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
              • Re: Ukrajina 61

                     

                A sakra, to je sice hezký svazáčku, že už ses to naučil nazpaměť, ale bacha aby ti to nezůstalo. I když tam v ústavu je to asi koneckonců každému jedno.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: včera v 15:08
                Autor: Nest
                Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Ukrajina 61

             

        Ještě, žes mi to připomněl politruku, musím zajít do OBI pro napouštěcí ventil k záchodu.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.06.2026
        Autor: Nest
        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
  • Re: Ukrajina 61

         

    ...znalci porovnají s ruskou stranou...

    https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/robot-ve...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2026
    Autor: Sodoma
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partacka

Hledám: Partacka
02.06.2026
Ahoj, hledam fajn partacku z Ostravy na pohodove cyklovylety... Mirek 56 let. Ostrava Marianky

Hledám: děvče z prahy

01.06.2026
tak děvčata, konec flákání a dem jezdit B) asi to nebudem úplně ždímat až do bezvědomí, ale takovejch 30 až 50…

Hledám: Parťačku na e-bike do terénu. (Jihlava)

Hledám: Parťačku na e-bike do terénu. (Jihlava)
14.05.2026
Ahoj! Jsme Peter (55) a Dáša (50) a hledáme fajn parťačku na e-bike do přírody. Rádi mezi sebou přivítáme i…
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

224 cyklistů (4 přihlášení)

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 4. část

Z Bosny do Srbska a návrat domů 7. denNe že bych si na to zvykla, ale nejednou se stalo, že v průběhu naší…
Peggy | 10.04.2026

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 3. část

Černá Hora - Durmitor 5. denJadranka ráno smaží palačinky, mažeme si je nutelou a domácí marmeládou, padají…
Peggy | 06.04.2026

Srdce v lomu, tiché místo, které objevíš jen z výšky

Do Českého středohoří jsme tentokrát nejeli jen tak. Nebyl to vandr „kam nás nohy zanesou“. V batohu jsme si…
cenda155 | 02.04.2026