reklama

Chcete volný čas trávit se svými nejbližšími a přitom být neustále v pohybu?

Pořiďte si vozík za kolo značky LEGGERO.

Foto: Odpružení.cz

Na pražském veletrhu For Bikes 2019 se letos představila novinka na českém trhu – švýcarské dětské vozíky za kolo a kočárky v jednom LEGGERO. K nám, ale také na Slovensko, je dováží česká firma Odpružení.cz, která sama vyvíjí vlastní komponenty pro jiné značky vozíků. Dosavadní nabídka kvalitních vozíků jim přišla nedostatečná a tak se rozhodli představit švýcarskou značku i u nás. Jak sami řekli: „Toto nám na našem trhu chybělo, leč tato značka produkuje vozíky za kolo již od roku 1988. Jsme rádi, že jsme LEGGERO objevili.“

Pokud uvažujete o koupi dětského vozíku, nejprve byste se měli zamyslet nad všemi způsoby, kterými budete chtít vozík využívat. Za kolo? Jako kočárek do terénu? Při běhu nebo in-line bruslení? Novinka na českém trhu – vozíky LEGGERO 3v1 od švýcarské firmy Brüggli jsou určené pro všechny aktivní rodiče, kteří chtějí svým dětem dopřát nejvyšší kvalitu a bezpečí. Můžete je využít jako vozík za kolo, kočárek i jogger.

Hlavní výhody vozíků LEGGERO

Bezpečnost

Výrobce při konstruování dětských vozíků klade obrovské nároky na materiál a konstrukci. O tom svědčí atesty v laboratořích TÜV a GS a splnění nejpřísnějších bezpečnostních požadavků na přepravu dětí, včetně crash testů při 50 km/h. Jako jediné jsou vozíky LEGGERO testovány jako vozíky i jako kočárky zároveň (pozn. Testy pro kočárky se zaměřují zase na úplně jiné parametry – bezpečnost pro děti – např. ostrost hran). Produkty jsou při plném zatížení testovány například na jízdní vlastnosti nebo stabilitu. Díky jejich pevnému rámu, bezpečnostním pásům a stabilitě projedete každý terén. Vozíky mají chytře řešené deformační zóny včetně mechanických prvků sloužící k praktickému skládání a manipulaci, proto jsou děti maximálně chráněny i v případě nehody. Díky těmto unikátním vlastnostem ověřeným certifikáty si můžete vy i vaše děti užít bezstarostnou jízdu naplno!

Bez škodlivin

Ani v extrémních teplotních podmínkách se nemusíte bát, že by vaše dítě ohrožovaly škodliviny či výpary. Všechny materiály použité při výrobě vozíků jsou podrobeny více než 60 chemickým testům garantující absolutní nempřítomnost jakýchkoliv škodlivých látek, které by mohly ohrozit zdraví dítěte.

Odpružení

S vozíky Leggero se díky kvalitnímu funkčnímu odpružení můžete bez starostí vydat na silnice i do přírody. Vozík LEGGERO ENSO má jako jediný vozík na trhu tlumič nárazů se zdvihem odpružení až 7,5 cm. Samozřejmě má regulaci tuhosti dle zatížení vozíku. Podle dovozce je právě tento typ vozíku vhodný pro nejmenší děti.

Vozíky LEGGERO VENTO mají sylomerové odpružení se zdvihem cca 5cm. Jeho hlavní předností je možnost přestavby na 2 místný vozík a to při zachování šíře 79cm, díky které projedete běžnými dveřmi.

Pohodlné sezení

Sedačka pro vozík LEGGERO ENSO byla vyvíjena společně s týmem lékařů, poskytuje správnou oporu páteře, je bezpečná a ergonomicky řešená. Ve vozíku je sedačka zavěšena, což umožňuje pohlcování i těch nejmenších vibrací. V kvalitně odpruženém vozíku se dítě pouze houpe a nedochází k žádným otřesům. Sedačka je také výškově regulovatelná, stejně jako opěrka hlavy a trupu, proto vozík můžete pohodlně využívat až do 7 let věku dítěte.

Vhodné pro in-line bruslení

Vozíky LEGGERO jsou jako jediné určeny výrobcem i na in-line bruslení a to díky několika klíčovým parametrům, mezi které patří velká stabilita díky nízko položenému těžišti a vysoce účinné kvalitní kotoučové brzdy používané pro horská kola, kde je vyžadována nejvyšší funkčnost a spolehlivost brzdění. Model ENSO má mechanické kotoučové brzdy, model VENTO SPORT  hydraulické kotoučové brzdy. Značka Leggero také nabízí upnutí za všechny typy kol, včetně elektrokol. Jejich spojka je certifikována.

Kvalita a dokonalý design

Švýcarské cyklovozíky LEGGERO jsou komfortní a zároveň luxusní. Vyrábí se již více než 30 let a výrobce garantuje dodání náhradních dílů ještě 10 let po ukončení prodeje příslušného modelu.

Větrání vozíku

Vozíky LEGGERO mají přední kryt řešen plně funkční protiprachovou síťkou, takže do vozíku nepadají nečistoty a nemusíte dokupovat přídavné síťky. Její vlastnosti jsou opět doloženy příslušnými testy a certifikáty. Na bocích mají vozíky větrací otvory.

Mezi další výhody vozíků za kolo patří velmi dobrá vybavenost reflexními prvky. Mají také povinnost být vybaveny oranžovým či žlutým praporkem. Kvalitní vozík lze jednoduše složit a udělat z něj během chvíle placku. V neposlední řadě je nesmírnou výhodou také fakt, že se do vozíku vejde řada věcí potřebných k výletům.

Kompletní nabídku cyklo vozíků LEGGERO naleznete ZDE.

Fotogalerie

Leggero Enso Sail jako jogger Leggero Enso Sail jako kočárek
- inzerce -, 31.05.2019
Blogy

Za ruskou a borůvkami – trek národním parkem Urho Kekkonen

 ()
Národní park Urha Kekkonena /Národní park Urho Kekkonen/ Národní park Urha Kekkonena /finsky Urho Kekkosen kansallispuisto/ je chráněná oblast kategorie IV dle klasifikace Mezinárodního svazu ochrany přírody. Nachází se v severofinské provincii Laponsko, na katastru sídel Savukoski, Sodankylä a…
šíp | 11.06.2019

Brecon Beacons – Velikonoce na horách (2019)

 ()
No na horách – nejvyšší kopec má jen necelých 900 m, takže spíš taková Českomoravská krabatina než Krkonoše. Ale to vůbec nevadí, navíc díky průchodnějšímu terénu se tu dá s kolem dobře drandit i po travnatých svazích a hřebenech. Tentokrát však Čerta výjimečně na kamzičí stezky hrkat nehodlám – …
cyklo-poustevnik | 24.05.2019

Expedice Polsko 2018 – boj se severním větrem

 ()
Pro letošní expedici jsme si vybrali cestu k moři po známé cyklomagistrále Odra - Nisa. Fogin s Čívrsem, i když tady jsou už půl století, ještě neviděli moře, tak je potřeba to napravit. Minulý rok jeli samy dva Aš - Zlín po jižní hranici naší republiky a vzhledem k tomu že kilometráž měla být…
ondrapisklak | 24.05.2019

První dobrodružství v sedle

 ()
Asi málokdo dokáže zapomenout na své první větší cyklistické dobrodružství. I já si to své velmi dobře pamatuji - možná i proto, že to není zase tak strašně dávno, ale přeci jen od té doby třináctkrát sníh zasypal hory, třináctkrát odkvetly lípy a třináctkrát vlaštovky přilétly z teplých krajin.…
JohnyB | 16.05.2019

Cesta z města (ba i z vesnice) aneb West Highland Way romantiky zbavená

 ()
Před několika lety jsem byla se svojí maminkou na poznávacím (a velmi drahém) zájezdu do Skotska. Za čtyři dny nás povozili po všech výrazných pamětihodnostech a zejména v místech, kde nám bylo dopřáno ze silničního odpočívadla se pár minut pokochat výhledy do přírody, ve mně uzrálo přesvědčení, že…
Ifča | 12.05.2019

O čem se mluví:

NEcyklo Nejlepší vtip 41 před 6 minutami
Ostatní – cyklo Jaké to bylo dneska 82. dnes v 05:41
NEcyklo Pobavilo, potěšilo 150. včera v 23:11
Co vás zaujalo 212 včera v 23:05
Technické rady Lehký vařič na propichovací kartuše včera v 22:38
NEcyklo Jaký skútr? :-) včera v 21:08
Elektrokola Simulátor pro BBS02 a BBSHD včera v 18:34
Cestovní a městská kola Koupit řidičský průkaz včera v 17:51
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

193 cyklistů (10 přihlášených)

Za ruskou a borůvkami – trek národním parkem Urho Kekkonen

Národní park Urha Kekkonena /Národní park Urho Kekkonen/ Národní park Urha Kekkonena /finsky Urho Kekkosen…
šíp | 11.06.2019

Brecon Beacons – Velikonoce na horách (2019)

No na horách – nejvyšší kopec má jen necelých 900 m, takže spíš taková Českomoravská krabatina než Krkonoše.…
cyklo-poustevnik | 24.05.2019

Expedice Polsko 2018 – boj se severním větrem

Pro letošní expedici jsme si vybrali cestu k moři po známé cyklomagistrále Odra - Nisa. Fogin s Čívrsem, i…
ondrapisklak | 24.05.2019