reklama

Chcete volný čas trávit se svými nejbližšími a přitom být neustále v pohybu?

Pořiďte si vozík za kolo značky LEGGERO.

Foto: Odpružení.cz

Na pražském veletrhu For Bikes 2019 se letos představila novinka na českém trhu – švýcarské dětské vozíky za kolo a kočárky v jednom LEGGERO. K nám, ale také na Slovensko, je dováží česká firma Odpružení.cz, která sama vyvíjí vlastní komponenty pro jiné značky vozíků. Dosavadní nabídka kvalitních vozíků jim přišla nedostatečná a tak se rozhodli představit švýcarskou značku i u nás. Jak sami řekli: „Toto nám na našem trhu chybělo, leč tato značka produkuje vozíky za kolo již od roku 1988. Jsme rádi, že jsme LEGGERO objevili.“

Pokud uvažujete o koupi dětského vozíku, nejprve byste se měli zamyslet nad všemi způsoby, kterými budete chtít vozík využívat. Za kolo? Jako kočárek do terénu? Při běhu nebo in-line bruslení? Novinka na českém trhu – vozíky LEGGERO 3v1 od švýcarské firmy Brüggli jsou určené pro všechny aktivní rodiče, kteří chtějí svým dětem dopřát nejvyšší kvalitu a bezpečí. Můžete je využít jako vozík za kolo, kočárek i jogger.

Hlavní výhody vozíků LEGGERO

Bezpečnost

Výrobce při konstruování dětských vozíků klade obrovské nároky na materiál a konstrukci. O tom svědčí atesty v laboratořích TÜV a GS a splnění nejpřísnějších bezpečnostních požadavků na přepravu dětí, včetně crash testů při 50 km/h. Jako jediné jsou vozíky LEGGERO testovány jako vozíky i jako kočárky zároveň (pozn. Testy pro kočárky se zaměřují zase na úplně jiné parametry – bezpečnost pro děti – např. ostrost hran). Produkty jsou při plném zatížení testovány například na jízdní vlastnosti nebo stabilitu. Díky jejich pevnému rámu, bezpečnostním pásům a stabilitě projedete každý terén. Vozíky mají chytře řešené deformační zóny včetně mechanických prvků sloužící k praktickému skládání a manipulaci, proto jsou děti maximálně chráněny i v případě nehody. Díky těmto unikátním vlastnostem ověřeným certifikáty si můžete vy i vaše děti užít bezstarostnou jízdu naplno!

Bez škodlivin

Ani v extrémních teplotních podmínkách se nemusíte bát, že by vaše dítě ohrožovaly škodliviny či výpary. Všechny materiály použité při výrobě vozíků jsou podrobeny více než 60 chemickým testům garantující absolutní nempřítomnost jakýchkoliv škodlivých látek, které by mohly ohrozit zdraví dítěte.

Odpružení

S vozíky Leggero se díky kvalitnímu funkčnímu odpružení můžete bez starostí vydat na silnice i do přírody. Vozík LEGGERO ENSO má jako jediný vozík na trhu tlumič nárazů se zdvihem odpružení až 7,5 cm. Samozřejmě má regulaci tuhosti dle zatížení vozíku. Podle dovozce je právě tento typ vozíku vhodný pro nejmenší děti.

Vozíky LEGGERO VENTO mají sylomerové odpružení se zdvihem cca 5cm. Jeho hlavní předností je možnost přestavby na 2 místný vozík a to při zachování šíře 79cm, díky které projedete běžnými dveřmi.

Pohodlné sezení

Sedačka pro vozík LEGGERO ENSO byla vyvíjena společně s týmem lékařů, poskytuje správnou oporu páteře, je bezpečná a ergonomicky řešená. Ve vozíku je sedačka zavěšena, což umožňuje pohlcování i těch nejmenších vibrací. V kvalitně odpruženém vozíku se dítě pouze houpe a nedochází k žádným otřesům. Sedačka je také výškově regulovatelná, stejně jako opěrka hlavy a trupu, proto vozík můžete pohodlně využívat až do 7 let věku dítěte.

Vhodné pro in-line bruslení

Vozíky LEGGERO jsou jako jediné určeny výrobcem i na in-line bruslení a to díky několika klíčovým parametrům, mezi které patří velká stabilita díky nízko položenému těžišti a vysoce účinné kvalitní kotoučové brzdy používané pro horská kola, kde je vyžadována nejvyšší funkčnost a spolehlivost brzdění. Model ENSO má mechanické kotoučové brzdy, model VENTO SPORT  hydraulické kotoučové brzdy. Značka Leggero také nabízí upnutí za všechny typy kol, včetně elektrokol. Jejich spojka je certifikována.

Kvalita a dokonalý design

Švýcarské cyklovozíky LEGGERO jsou komfortní a zároveň luxusní. Vyrábí se již více než 30 let a výrobce garantuje dodání náhradních dílů ještě 10 let po ukončení prodeje příslušného modelu.

Větrání vozíku

Vozíky LEGGERO mají přední kryt řešen plně funkční protiprachovou síťkou, takže do vozíku nepadají nečistoty a nemusíte dokupovat přídavné síťky. Její vlastnosti jsou opět doloženy příslušnými testy a certifikáty. Na bocích mají vozíky větrací otvory.

Mezi další výhody vozíků za kolo patří velmi dobrá vybavenost reflexními prvky. Mají také povinnost být vybaveny oranžovým či žlutým praporkem. Kvalitní vozík lze jednoduše složit a udělat z něj během chvíle placku. V neposlední řadě je nesmírnou výhodou také fakt, že se do vozíku vejde řada věcí potřebných k výletům.

Kompletní nabídku cyklo vozíků LEGGERO naleznete ZDE.

Fotogalerie

Leggero Enso Sail jako jogger Leggero Enso Sail jako kočárek
- inzerce -, 31.05.2019
Blogy

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po souběžně vedené železnici přehnala krásná nová souprava osobního vlaku. A hned jsem si odpověděl. Protože ještě vloni tady jezdili klasické vagony a nastupovat do vlaku s kolem po schůdkách…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

 ()
Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy, sepsat to po pár měsících, prostě staré zážitky vytlačí nové, z paměti se vytrácí detaily a zůstane jen něco jako „pocit".A tím pocitem z posledních etap je zklamání, únava, bolest a…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

 ()
Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i zajíc, který vyskočil z pole před autem. Teplota neklesá pod třicítku ani po čtvrté hodině - ideální jet se tak akorát smočit někam k rybníku, ale to víte, kolo je kolo. Už cestou z práce…
JohnyB | 18.09.2019

Znova ve Vysokých Tatrách na kole i pěšky 2019

 ()
Stejné výchozí místo jako vloni, ne že bychom neradi objevovali nové lokality, ale když se nám někde líbí, rádi se tam vracíme. Náš loňský pokoj s terasou a výhledem na kostel v Nové Lesné je volný přesně začátkem srpna, kdy potřebujeme odjet z města a konečně přestat bušit celé dny do klávesnice,…
HMS | 02.09.2019

Miladatlon 2019 - skoro na bedně

 ()
Oproti loňsku jsem letos moc závodů nestihl, triatlonů bylo jen pár a zatím žádný kvadriatlon. Zkoušet závodit na inlinech se mi po nedávném přistání na asfaltu moc nechtělo a tak zbývala možnost vyrazit do Ústí nad Labem na závod Miladatlon. Trasa 500 m plavání, 2 km pádlování, 20 km kolo a 5 km…
Jrr | 01.09.2019

O čem se mluví:

NEcyklo Co vás zaujalo 218. před 18 minutami
Ostatní – cyklo Sedlo a prostata dnes v 08:28
Cestování na kole Rügen (Rujana) - Odra dnes v 08:12
Technické rady Přehřívání kotoučových brzd včera v 22:56
Vyjížďky, srazy, akce Antivánoční anticyklojízda včera v 22:53
Elektrokola Vhodné pláště silný e-bike včera v 22:34
Vyjížďky, srazy, akce Nepetche XVI. 05.12.2019
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

195 cyklistů (10 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019