reklama
Země: Chorvatsko Chorvatsko, Česko Česko, Francie Francie, Španělsko Španělsko

Začátek května na kole

Zdar. Využil jsem konstelace květnových svátků, vzal si 4 dny dovolené a bude z toho 10 dní volna. Chtěl bych je strávit na kole. Nechcete se někdo přidat, nebo se můžu k někomu přidat? Jakkoliv (nalehko, natěžko), kamkoliv - spíše směr jih, za teplem (Chorvatsko, j. Evropa), nebo i tuzemsko. Jsem otevřen všem nápadům.

[ Zpět ]
Datum: 02.04.2009
Autor: knihomol
  • Re: Začátek května na kole

Zdravím,první týden v květnu jedeme do Rumunska do podhůří muntele Mic a na vytížení a snížení nákladů na cestu mohu nabídnout 3 volná místa ve velmi pohodlném autě.Případné reakce prosím na e-mail. Jarda

[ Zpět ]
    Datum: 04.04.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda Novák (jarduv@seznam.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Začátek května na kole

jarduv@seznam.cz

[ Zpět ]
      Datum: 04.04.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda Novák)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč
Tip na letošní dovolenou

Alsaská vinná stezka + Štrasburk

(CK Cyklotur)
21.08.2018, 6 dní
7 220 Kč
cyklistický Autobusem

Provence na kole

(CK Kudrna)
22.08.2018, 12 dní
14 200 Kč
cyklistický Autobusem

Francouzské Alpy na silničních kolech

(CK Kudrna)
23.08.2018, 11 dní
18 400 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Ve dvouch se to lépe táhne,ale i slape...

včera
Jsem dost sportovně "potrefená",volejbal,lyze ,brusle,kolo...Tak, kdyby nahodou někdo podobny..

Hledám: Holku s vášní pro cykloturistiku

včera
Ahoj, pokud ráda jezdíš na kole (bike, nebo silnička) a ještě radši bys jezdila s někým, budu rád za odpověď. Tvůj…

Hledám: Parťačku na bike či skály

Hledám: Parťačku na bike či skály
18.08.2018
Nabízím spolujízdu krajinou, cestou i úplně mimo, hlavně sdílet zážitky a pohodu...
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

251 cyklistů (11 přihlášených)

TRANSKAVKAZ – nalehko

Je to více než 40 let co jsem v antikvariátu našel knížku „Kavkazská cesta"od Julia Komárka. Popis cesty…
mirekbik | 01.08.2018

Valíme na Moravu - poprvé

Na Moravě, v Třebíči, máme tetičku. Já, bratr, děda a kamarád Slávek za ní a za dalšími příbuznými v okolí…
JohnyB | 28.07.2018

Welzlův kvadriatlon 2018 - extrémní závod pohledem programátora

Varování - následující vyprávění je dlouhé a nezkušený čtenář by se raději neměl do čtení vůbec pouštět.…
Jrr | 23.07.2018