reklama
Země: Polsko Polsko

Mazurská jezera, Polsko

Asi je snadné pznat, kam se chystáma proto sbírám informace. Našla jsem tu sice nějaké starší diskuze, ale ty jsou z roku 2005/2006.
Uvítám vaše zkušenosti dobré i ty špatné s trasama, ubytováním, co rozhodně nevynechat a kam nejezdit.
Info je možné zasla i na můj mejl.
Díky.

[ Zpět ]
Datum: 18.02.2009
Autor: radka
  • Re: Mazurská jezera, Polsko

         

    byl jsem tam 2007, doporucim ti "nas" web:) http://trasa.ctrnactka.net/2007/polsko/pl01.htm
    koukni se to deniku, trasy, urcite tam najdes inspiraci

    [ Zpět ]
    Datum: 19.02.2009
    Autor: bajklajf
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mazurská jezera, Polsko

           

      Móooooooc díky. Zatím jsem do toho koukala jen zběžně, ale díky za tip.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.02.2009
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mazurská jezera, Polsko

         

    Sice jsem tam nebyl, takže neposloužím radami na vlastní kožu, ale pokud jsi němčinářka, mrkni na trasy a popisy od německých cestovek, které mají Mazury jako klasiku. Zkusmo jsem zadal "Masuren Rad" a třeba tohle mi přijde dobrý: http://www.masuren-online.de/fahrrad.htm

    [ Zpět ]
    Datum: 21.02.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mazurská jezera, Polsko

         

    Určitě bych nevynechal i Gdaňsk a okolí, cyklostezky kolem pobřeží i město stojí za to. Samotné okolí Mazur mě trochu zklamalo, jednak z hlubokých lesů a rákosí toho moc nešlo vidět, lesy jsou náročné na orientaci a je v nich vyčerpávající pohyb po písku. Počasí i v létě je dost chladné a deštivé. Atrakce- zubři byli vypuštěni do pralesa a žádný na nás nečekal v oboře. Jinak tam není draho a lidé byli příjemní. Značení cyklotras mizerné. Pavel

    [ Zpět ]
    Datum: 22.02.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lesek ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mazurská jezera, Polsko

           

      A když už Gdaňsk, tak cestou i Malbork s velkým templářským hradem a Krynicu Morskou a její okolí.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.02.2009
      Autor: MarekD
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mazurská jezera, Polsko

         

    Moje "zkušenosti" jsou staré už víc jak 30 let (ježiš to je hrůza....), byl jsem tam jako kluk s našima.....takže ti to asi moc nepomůže. Ale co mi utkvělo v paměti je ten hrad Malbork - ten bych rozhodně nevynechal. A pak se mi hrozně líbila jízda lodí po jezerech a kanálech, které je propojují......takže asi tak:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2009
    Autor: Ligi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mazurská jezera, Polsko

         

    Největší atrakcí v okolí Mazur je bezesporu Hitlerovo Vlčí doupě v Gierloz, nedokážu však posoudit jak dalece pro holky. Mazurská jezera doporučuji projet raději na lodi, z kola budeš dost zklamaná, protože jezera téměr neuvidíš (kolem jsou lesy a rákosí a v okolí žádný kopec)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (obk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mazurská jezera, Polsko

         

    Zdravím,

    Já jsem jel okolo Mazur před 10 letz, ale, jak již výše psali jiní, samý písek a jezera nebyla moc vidět. Více info na http://daniel.fiser.cz/?polska

    [ Zpět ]
    Datum: 26.02.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Daniel Fišer)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mazurská jezera, Polsko

         

    Kolega byl na Mazurách s kolem loni a byl dost zklamanej. Když Mazury, tak na lodi, vynikající záležitost a když je to mimo sezónu, tak není lepší dovolená.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.02.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (cartman ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mazurská jezera, Polsko

         

    Všem moc díky za tipy. Už jsem začala norovat v mapách a dál se prostě uvidí.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.03.2009
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mazurská jezera, Polsko

         

    Doporučuju, byli jsme tam loni už od 1.6., náhodou bylo už léto i s koupáním, ubytování žádný problém, vždy až na místě (3x po 2-4 dnech), ale v sezoně asi nebude všude volno. Rákosí, lesy a písek na cestách je fakt, ale někomu se to taky líbí. Zůstala mi i cyklomapa (skype kontakt srp12311).

    [ Zpět ]
    Datum: 21.03.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MH)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mazurská jezera, Polsko

           

      Moc díky za nabídku, ale do map neváhám nikdy investovat. Mapa je prostě základ.
      Výběr map pro tuhle oblast je slušný a už jsem i cyklomapy koupila.

      Ale jestli mi můžeš říct - jak vypadají ty jejich "cyklostezky"?!? Je to nějak upraveno nebo je to tvrdá přírodní cesta jen na hrubo protažená (v lepším případě)?
      Moje vize zatím je, že nechám někde ve větším kempu auto a cca na 3 dny vyjedu na těžko. Vychází mi projet takhle jižní část oblasti, pak severní (tam to vidím v kombinaci s tou lodí), 1 - 2 odpočinkové dny a 1 den v okolí Gdaňsku. No a 10 dní uteče jako voda :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 28.03.2009
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mazurská jezera, Polsko

             

        Loni jsme projížděli Mazurská jezera, oblast kolem Gizycka. Něco málo o tom bude příští týden na www.putovani.net. Momentálně stránky aktualizujeme. My jsme vůbec mapu cyklostezek neměli. Vede několikrát jsme narazili na červenou značku cyklostezky a následující 3 dny jsme po ní jeli. Vede po vedlejších asfaltových cestách, kolem jezer to bývají lesní zpevněné cesty. Občas jsme projížděli i pískem. Měli jsme trekové kolo, jeli jsme natěžko a v pohodě. Původně jsme měli trasu naplánovanou na týden, ale kvůli špatnému počasí jsme to zkrátili. Maruzy jsou nádherné, průzračná voda (trochu studená). Okolí taky moc pěkné, občas sice člověk jede lesem a moc toho nevidí, ale i tak nás to nadchlo a ještě se tam určitě zajedeme podívat.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.03.2009
        Autor: Jane
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Mazurská jezera, Polsko

               

          Moc díky a na stránky kouknu.

          Ještě, když jste jeli na těžko - to jste jeli už z ČR nebo jste se někam dopravovali vlakem?!? Já totiž také hledala vlaky, ale zjsitila jsem je, že je to teda dost hrůza...
          A protože si nemůžu vzít volno delší než týden, tak jsem holt omezena těmi 10 dny, takže možnost přiblížení do oblasti vidím jedině autem.

          [ Zpět ]
          Datum: 28.03.2009
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Mazurská jezera, Polsko

                 

            Záleží odkud jsi. My bydlíme blízko polských hranic, takže jsme autem jeli do Bielsko-Biala. Odtud přímým nočním vlakem do Gyzicko. Tam jsme jezdili 4 dny (bohužel kvůli počasí tak krátce) a pak zace celou noc jsme jeli přímým vlakem zpět. Přes Polsko většinou jezdíme nočnímy vlaky, kterých jezdí přes prázdniny spousty. K moři se taky dá dostat na 1 max. 2 přestupy nočními vlaky (viz Balstké pobřeží 04). spoje : www.pkp.pl

            [ Zpět ]
            Datum: 28.03.2009
            Autor: Jane
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Mazurská jezera, Polsko

                   

              Z Prahy...
              No mě se nějak nepodařilo najít vhodná spojení tak, aby brala kola. A bylo to vždy s minimálně 3 přestupy...
              Ale díky, ještě se na to kouknu.

              [ Zpět ]
              Datum: 28.03.2009
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Mazurská jezera, Polsko

                 

            My byli v r. 2007 sice kolem Krakowa, ale vlakem (z CB). Největší problém byl dostat kola přes ČR a přes hranice, nakonec jsme vyřešili tak, že jsme dojeli vlakem do poslední české zastávky, pak přejeli kolmo do první polské, a odtud dál vlaky.
            Jinak cestování vlakem v Polsku bylo ve srovnání s CR těžká pohoda - lístek za kolo byl tehdy kolem 7 zlotých na celý den, jezdili jsme obyč osobáky nebo "spěšnými", které měly v zadním vagonu cca 1/3 určenou pro větší náklady přepravované společně s majiteli - kola jsme si prostě naložili tak, jak byla (žádné odstrojování apod), sedli (ba i lehli) jsme si k nim a tradá. A mnohdy nám dokonce i průvodčí sám nabídl pomoc.

            [ Zpět ]
            Datum: 14.12.2010
            Autor: evcas
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mazurská jezera, Polsko

         

    Vytahuji toto téma z hlouby archívu protože letos (2011) vyrazí do této destinace výprava z Jihlavy. Uvítám aktuální odkazy doporučení i varování od předjezdců. Zejména jsem zvědav jak dopadla Radka.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.12.2010
    Autor: Peldy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mazurská jezera, Polsko

           

      Já jako sedláci u Chlumce. Nakonec jsem tuhle akci vypustila - nějak se to schumelilo, že jsem na to neměla náladu.
      Moji známí, kteří to ale absolvovali, tak podali 50:50 rozporuplné informace.
      Jedni byli nadšeni, jak to bylo úžasné poježdění.
      Druzí nám to nastínili asi takhle - celý den jedeš kolem vody, do které se přes rákosí nemůžeš ani namočit a večer na tobě mají komáři hostinu.
      Tak a teď si vyber :o)))


      Vůbec jsem ale nezaslechla žádnou stížnost na kempy ani na množství turistů ani na jídlo, takže všechny tyhle věci byly určitě OK.

      Zkrátka - osobně bych se návštěvy těchto míst nijak neobávala, jen bych přibalila více repelentu :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 14.12.2010
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mazurská jezera, Polsko

             

        Na komáry stačí neustále se pohybovat rychleji než 15km /hod. 8-)

        [ Zpět ]
        Datum: 14.12.2010
        Autor: Peldy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Mazurská jezera, Polsko

               

          Přes den, v sedle kola, to problém není. Horší se taková rychlost udržuje v noci při spaní ve spacáku... :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 14.12.2010
          Autor: hekynen
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Mazurská jezera, Polsko

                 

            Stačí utábořit se na horním konci sjezdovky;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 14.12.2010
            Autor: Joe-CUBE
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Mazurská jezera, Polsko

                   

              U Mazurských jezer ? :-))

              [ Zpět ]
              Datum: 16.12.2010
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Mazurská jezera, Polsko

                     

                Joe to tam zná ...

                [ Zpět ]
                Datum: 16.12.2010
                Autor: pavka
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mazurská jezera, Polsko

             

        Mno, kdyby se ti nakonec zachtělo do Polska, tak my jeli v tom 2007 Jura Krakowsko-Czestochowska (od Krakova na SZ) - vlakem nahoru do Czestochowe (ten název mě zničí), kolmo do Krakowa, vlakem zpět (se zastávkou v Osvětimi). Přejezd natěžko, spaní nadivoko, spokojenost veliká. Navíc tam v té době (přišlo mi) zavedli cykloznačení - cyklotrasy borovými lesy po lesních cestách - kořeny, mírné kopečky, občas sjezd končící v pískovišti, minimum lidí, provozem taky moc ne. Cestou okolo vápencové skalky, zříceniny hradů chránících přístup do Varšavy, největší poušť střední Evropy, dřevěné kostelíčky... AKorát toho koupání tam moc nebylo (vybavuju si jeden potůček, do kterého se skákalo z cca metru a vyhrabat se zpět, když se člověk chtěl apriori umýt...)

        [ Zpět ]
        Datum: 14.12.2010
        Autor: evcas
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Mazurská jezera, Polsko

               

          Czestochowa, to je prd. zkus z hlavy napsat správně Varnsdorf, zvláště když všichni říkají Vansdorf případně Vanťák.
          (A pro případné turisty, města v okolí se nazývají: Rumburk, čti Rumbajs a Seifhennersdorf čti Sajfik a nedaleké Mikulášovice - Mikulky)

          [ Zpět ]
          Datum: 14.12.2010
          Autor: petrp
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Mazurská jezera, Polsko

                 

            Vyslov zpaměti Sátoraljaújhely.

            [ Zpět ]
            Datum: 14.12.2010
            Autor: Karel-ch
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Mazurská jezera, Polsko

                 

            Já se jakš takš naučil Rumunské názvy, ale přitomhle si vždycky vzpomenu na americké město, kterému místní říkali Whistler, hledal jsem ho na mapě, všude v okolí, ale nic. Nakonec jsem se po dvou měsících dozvěděl, že to je oficiální Worchester :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 24.08.2011
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mazurská jezera, Polsko

           

      Kdy vyrážíte? Taky máme tuto oblast "letos" v plánu, tedy pokud se nám sejdou časově obě části výpravy. Jedna o jedné až třech lodích, druhá o dvou až pěti kolech...
      Čímž se to trochu komplikuje na sestavení vhodné trasy. Nemusíme se potkávat dvakrát denně, ale společný start-cíl plus tak dvě místa na trase by se šikly...

      [ Zpět ]
      Datum: 14.12.2010
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mazurská jezera, Polsko

           

      No my jsme jeli v roce 2007 kolem Mazurskych jezer. Cesta byla planovana tak ze jsme z Prahy jeli vlakem do Ceskeho Tesina, potom na kole do Bielsko-Biala odkud nocnim vlakem k jezerum. Cesta vlakem byla celkem zajimava. Jednak jsme se museli chvili dohadovat s pani u pokladny kam ze to vlkastne chceme a co chceme ale nakonec maluvky pomohly, vagony celkem upravene, co me osobne prekvapilo byl styl prepravy kola kdy jsme si kolo museli sami nalozit do specialniho vagonu kde pulka byla pro kola a pulka pro lidi -kupicka s pruhledem az ke kolum, coz mi prislo jako super vec az doby nez do vagonu pristoupili ozrali polsti vojaci a zacali kourit v nekuracem voze coz se nam moc nelibilo a vyustilo to v mensi vymenu nazoru... Noc plna hruzy ale nakonec jsme ji s pomoci mistnich prezili... Nicmene u kol se dalo celkem pohodlne chrapat na zemi na karimatce ve spacaku. Co se tyce jezer, tak jak uz se pise vyse moc na ne nebylo videt, ale jezdi se tam prijemne sama rovinka, mirne kopecky. Po cyklostezkach jsme nejezdili nebo jen vyjimecne vedlejsi silnicky byly naprosto bezproblemu. Frekventovanejsi silnice byly horsi, ridici na cyklisty moc ohled nebrali. Pokud se nic nezmenilo tak spousta malych silnicek byla v mape znacena jako zpevnene ale pritom to byly pouze pisecne cesty kde se s plne nalozenym kolem nejezdilo zrovna nejlepe, zvlast pokud mel nekdo trekove gumy... Spali jsme vetsinou v kempech pokud tam byl, tam bylo vse bezproblemove. Jidlo v restauracich take celkem uchazejici za prijatelnou cenu, Vybrone jsme si pochutnavali na waflich ktere vsude prodavali. pocasi nam moc nevyslo, takze jsme na koupani moc pomysleni nemeli, nicmene kdyz jsme dojeli k mori, tak tam jsme i v te strasne zime vlezli. Urcite doporucuji Gyzicko, tam se nam libilo.. no a pak o kus dal urcite Malbork, Gdansk pripadne Frombork. Krynica morska je zajimava, ale pri pobrezi silnice je zarostla v lese a na more videt neni. Zpatky jsme jeli zase nocnim vlakem z gdyne a cesta uz byla lepsi. tracklog nasi cesty je tady http://www.gpsies.com/map.do?fileId...

      [ Zpět ]
      Datum: 04.01.2011
      Autor: Strapoun
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mazurská jezera, Polsko

             

        Podobnou dobrou zkušenost s vlaky přes Polsko máme též z roku 2007, kdy jsme jeli do Pobaltí. Tam přes noc a dopoledne z Miedzylesie do Suwalek s přestupem ve Wroclavi a Varšavě, tpět až z Vilniusu oddopoledne a druhý den ráno ve Walbrzychu. Kola jsme platili ve vlaku myslím 4,50 zl na celou trasu.

        [ Zpět ]
        Datum: 06.01.2011
        Autor: Karel-ch
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mazurská jezera, Polsko

         

    Mazury máme za sebou. Celkové hodnocení spokojenost. Najezdili jsme kolem 350 km hvězdicově kolem střediska Mikolajki jednou s dopravou kol lodí. Cesty hlavní asfaltové, vedlejší a různé spojovací většinou tvrdý písek. Po nich jsou vedeny i cyklostezky. Havní atrakcí jsou samozřejmě jezera a vše co s nimi souvisí. Přístavy průplavy, zdymadla a rybí speciality. Cesty přímo po březích většinou nevedou, takže panoramata jsou pouze občas na vyhlídkových místech. Ubytování se nabízí na každém kroku, ale většinou je zaměřeno na jachtaře. Mapy odpovídají skutečnosti. Používá se cykloznačení, které kopíruje naše turistické značky (dva bílé proužky s barevným veprostřed) Počasí trochu chadnější jako u nás má takový přímořský šmrnc. Ceny srovnatelné s našimi. Cyklistů moc vidět není. Když jsme se ptali jestli máme zamykat kola, bylo nám řečeno doslova: Kdo by vám kola (rovery) kradl, copak jsme v Bangladéši? Závěr: Doporučuji!

    [ Zpět ]
    Datum: 23.08.2011
    Autor: Peldy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mazurská jezera, Polsko

           

      Mazury stále odkládám, ale letos jsem se nechala zlákat na Berlínská jezera. Taky paráda - doporučuji.
      3 dny jsme to brali z východu, 4 dny ze západu Berlína. Jen jednou jsme se dostali nad 100 výškových metrů, to když jsme vylezli na rozhlednu :o)))
      Já jsem to teda měla hlavně zaměřené na prohlídku Berlína a Postupimy, ale stihla jsem se projet i kolem jezer.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.08.2011
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mazurská jezera, Polsko

             

        Budě nějaký blog? Docela mě to zajímá.

        [ Zpět ]
        Datum: 23.08.2011
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Mazurská jezera, Polsko

               

          No, zamýšlím se nad tím...
          Osobně jsem byla velmi překvapená, co je kolem Berlína za úžasné lokality. Nebýt známého, který mě na ta jezera upozornil, tak by mě ani ve snu nenapadlo,ž e tam něco takového je.
          Doufám, že dám dohromady aspoň nějaké povídání k fotkám.

          [ Zpět ]
          Datum: 23.08.2011
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Mazurská jezera, Polsko

                 

            Taky by mě to moc zajímalo. Byla bych vděčná za každou informaci... :)

            [ Zpět ]
            Datum: 24.08.2011
            Autor: Jane
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Mazurská jezera, Polsko

               

          Přidávám se, taky by mě to zajímalo :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 24.08.2011
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Mazurská jezera, Polsko

                 

            Jj, už to mám poznačené v restech :o)))

            [ Zpět ]
            Datum: 24.08.2011
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Mazurská jezera na kole

 (CK Cyklotur)
05.08.2024, 7 dní
11 440 Kč
cyklistický Autobusem

Kouzelná Mazurská jezera na kola

 (CK Hoška Tour)
24.08.2024, 8 dní
11 250 Kč
cyklistický Autobusem

Podél Baltu na kole

 (CK Cyklotur)
30.08.2024, 7 dní
11 920 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

335 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024