reklama
Země: Belgie Belgie, Česko Česko, Francie Francie, Německo Německo, Lucembursko Lucembursko

Praha - Paříž

Myslím si,že to bude dlouhá cesta,ale já to nakole určitě ujedu.

[ Zpět ]
Datum: 22.02.2008
Autor: speeds
  • Re: Praha-Paříž

Tam i zpět? Kolik času na to máš?

[ Zpět ]
    Datum: 22.02.2008
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Praha-Paříž

Taky bych si nechal něco podobného líbit, kdybych měl spoustu volného času, resp. dovolené. Denně by se dalo nějakých těch pohodových 150km ujet. I když asi bych volil trasu Praha - jih Francie (Cote d' Azur) nebo tak něco.
    Otázka je, zda nebude problém najít nějaké rozumné silnice 3. třídy, případně zpevněné cesty. Po hlavních silnicích by to asi nebylo to pravé ořechové.

[ Zpět ]
    Datum: 24.02.2008
    Autor: Kubajs
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec má své … NEJ - 2. vydání

Milan Silný
Druhé vydání úspěšné knihy, která byla oceněna v mezinárodní soutěži TOURMAP.
Celkem 54 vrcholů Čech, Moravy a Slezska soustřeďuje tento první díl trilogie, kterou je možno považovat za netradičního cykloturistického…
299 Kč

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorsko na kole

(CK Mamut tour)
28.04.2018, 4 dny
7 350 Kč 6 990 Kč
cyklistický Autobusem

Paříž a Versailles na kole

(CK Frčíme)
01.05.2018, 6 dní
6 700 Kč
cyklistický Autobusem

Okolo Bodamského jezera na kole

(CK Hoška Tour)
05.05.2018, 6 dní
8 550 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Fajnová bikerka je tu? :D

Hledám: Fajnová bikerka je tu? :D
dnes
Hledám fajnovou bikerku se smyslem pro hůmor a veselou povahou, na občasné projížďky na kole. Ať už v okolí Prahy…

Hledám: kamarádku,cyklistku i na jiné sporty

25.04.2018
Ahoj hledám nějakou slečnu,paní která ráda jezdí na kole jako já. Nejlépe okolí Jaroměř a HK, piště prosím na mail…

Hledám: Muže

24.04.2018
Ve dvou se to lépe jede :-) Žena hledá muže 55+ Kolo, lyže, turistika, moře, výlety, příroda a pohoda. Bydlím…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

361 cyklistů (32 přihlášených)

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018

Radoušovo bloudění

Stromy holé, půda zmrzlá, lesy tiché a mezi jejich kmeny se bělaly zbytky sněhu. Cyklistická sezona v…
JohnyB | 16.03.2018

Moje příprava na novou cyklo sezónu

Tak to vypadá, že zima konečně končí, začíná jaro a s ním přichází nová cyklistická sezóna. Těšíte se jako já…
StanaPavlicek | 13.03.2018